Amazing Spider-Man 3 Hayran Posteri Venom, Black Cat ve Mary Jane'i Geri Getiriyor

Amazing Spider-Man 3 Hayran Posteri Venom, Black Cat ve Mary Jane'i Geri Getiriyor

The Amazing Spider-Man 3'ün hayran posteri Tom Hardy'nin Venom'unu, Felicity Jones'un Felicia Hardy/Black Cat'ini ve Shailene Woodley'nin MJ'sini geri getiriyor.

Amazing Spider-Man 3 hayran posteri, Venom, Black Cat, Mary Jane ve Andrew Garfield'ın ağ atıcısını bir araya getiriyor. Marc Webb'in The Amazing Spider-Man, Garfieldgeçen yılki Spider-Man: No Way Home'da geri döndü . Marvel Studios'un Jon Watts'ın Eve Dönüşüçlemesindeki son bölümü, Sony'nin geçmiş serilerinden tanıdık yüzleri geri getirerek Spidey sinemasına saygı duruşunda bulundu.

No Way Home'un en kötü saklanan sırrı, Garfield ve Tobey Maguire'ın dahil edilmesiydi. Yine de, dost canlısı komşuları Örümcek Adam ekranda göründüğünde, dünyanın dört bir yanındaki sinemalarda tezahüratlar duyuldu. Tom Holland'ın Peter'ına " büyük güç büyük sorumluluk getirir"in anlamını öğreterek hayal kırıklığına uğratmadılar. No Way Home'un sonunda, Doctor Strange son bir büyü yaptığında tüm varyantlar evrenlerine geri gönderildi. Ek olarak, filmin orta jenerik sahnesi, Eddie Brock/Venom'un (Tom Hardy) Marvel Sinema Evreni'ndeki kısa süreli görevine son verdi. Sony, Örümcek Adam Evrenini Venom, Venom: Let There Be Carnage gibi filmlerle geliştirmeye devam ederken , Morbius, Avcı Kraven, El Muerto ve Madame Web, bu karakterlerden herhangi birinin Maguire veya Garfield ile etkileşime girip girmediğini göreceğiz.

Instagram'da dijital sanatçı @artoftimetravel kısa süre önce The Amazing Spider-Man 3 için bir hayran posteri paylaştı . Parça, Spider-Man, Venom, Felicity Jones'un Felicia Hardy/Black Cat ve Shailene Woodley'nin MJ'sine odaklanıyor ve sahneleri post prodüksiyon sırasında The Amazing Spider-Man 2'den kesiliyor. Aşağıdaki tasarımı inceleyin:

No Way Home'un yayınlanmasının ardından Sony'ye The Amazing Spider-Man 3 planlarını yeniden canlandırması için çağrılar yapıldı . Çoğunlukla, Webb'in The Amazing Spider-Man ve Garfield'ı hem fandomu hem de eleştirmenleri memnun etti. Ancak, The Amazing Spider-Man 2 izleyicilerden karışık bir yanıt aldı ve bu da planlanan tüm devam filmlerini ve Sinister Six yan oyunlarını durdurdu. Bunun yerine Sony, Marvel Studios ile bir anlaşma yaptı ve Sinister Six'i farklı şekilde inşa etti. Şimdi, No Way Home , Garfield'ın Peter Parker/Spider-Man filmine ve The Amazing Spider-Man 2'nin üçüncü bir film için nasıl zemin hazırladığına olan ilgiyi yeniden canlandırdı .

Garfield gelecekte Örümcek Adam olarak geri dönmek isteyebilecek olsa da, Woodley veya Jones'un bunca zamandan sonra MJ veya Black Cat oynamakla ilgilenip ilgileneceği bilinmiyor. Ancak No Way Home , Hardy's Venom'un MCU'da (artık) bulunmadığını ve bu nedenle Holland'ın siyah takım elbiseli Spider-Man'iyle karşılaşmayacağını açıkça belirtti. Garfield'ın karakteri, Venom, Morbius ve Vulture ile aynı evrende kolayca var olabilir. Stüdyo The Amazing Spider-Man 3'ü yapmaya karar verirse ( ve bir Morbius çekmezse ) , kesinlikle fandomun desteğini alacaklardır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.