Wreckreation, Oyuncuların Kendi Yarış Cennetlerini Oluşturmalarına İzin Veriyor

Wreckreation, Oyuncuların Kendi Yarış Cennetlerini Oluşturmalarına İzin Veriyor

Wreckreation, oyuncuların kendi 400 kilometrekarelik yarış cennetlerini inşa etmelerine ve başkalarının yaratımlarına meydan okumalarına olanak tanıyan, yakında çıkacak bir yarış oyunudur.

Yeni duyurulan Wreckreation , oyuncuların kendi yarış cennetlerini yaratabilecekleri 400 kilometrekareden fazla büyüklükteki MixWorlds'e ev sahipliği yaptığından, yarış oyunu hayranları, yaratabilecekleri ve yarışabilecekleri devasa bir oyun alanına sahip olacaklar. Wreckreation , 2019'dan itibaren Dangerous Driving'in arkasındaki aynı stüdyo olan Three Fields Entertainment tarafından geliştiriliyor .

Sandbox türü, yarış türüyle birleştirmek için garip görünüyor, ancak ikisini birleştiren birçok oyun var. Gerçek yerlere dayalı parkurlar ve gerçek makinelere dayalı araçlarla, başarılarının anahtarı gerçekçilik olan Gran Turismo gibi, gerçeğe yakın deneyimler sunan yarış oyunları için büyük bir izleyici kitlesi var . Ayrıca Mario Kart gibi daha çok oyunculu parti deneyimleri hakkında olan ve oyuncuların parça ve özel yeteneklerle pisti etkileyebildiği daha hafif kalpli kart yarış oyunları da var. Sandbox yarış oyunları daha çok oyuncuların cüretkar gösteriler yapmak veya bir arabanın direksiyonunun arkasında devasa ortamları keşfetmek için kendi parkurlarını oluşturmalarına izin vermekle ilgilidir.

Wreckreation , THQ Nordic 2022 Digital Showcase sırasında açıklanan yeni oyunlardan biriydi ve şu anda PS4, PS5, PC, Xbox One ve Xbox Series X/S için geliştirilmekte ve belirli bir çıkış tarihi bulunmamaktadır. Wreckreation , oyuncuları 400 kilometrekarelik devasa bir MixWorld'e yerleştiren, yarışlara katılmalarına, akrobasi gösterileri yapmalarına ve arkadaşlarıyla içerik oluşturmalarına olanak tanıyan bir açık dünya sandbox yarış oyunudur. Wreckreation'ın fragmanı resmi THQ Nordic YouTube kanalında görülebilir .

Wreckreation, Yarış Hayranlarına Yaratmak/Yarışmak İçin Devasa Bir Oyun Alanı Sağlıyor

wreckreation-cover.jpg

Wreckreation'daki MixWorlds , oyuncuların kendi tasarımlarına sahip bir dünya yaratmalarına olanak tanır; burada deneyim, tuhaf pistler oluşturmak ve onları çevrimiçi paylaşmak, en iyi yarışçı olmak veya en iyi akrobasileri yapmakla ilgili olabilir. Oluşturma modu, öğeleri yerleştirirken neredeyse anında tepki süresine sahiptir ve oyuncuların, tasarım işlerini kolaylaştıran ücretsiz bir kamera ile bir parça oluşturmak için farklı öğeleri hızla bir araya getirmelerine olanak tanır. Araçlar için kozmetikten performans ayarlamalarına kadar çok sayıda kişiselleştirme seçeneği de mevcut. Wreckreation ayrıca 16 eski okul FM radyo kanalına sahiptir, ancak oyuncular Premium Spotify listelerinden şarkılar da yayınlayabilirler.

Wreckreaction'daki oyuncular, zamanlarını yedi farklı rekordan birini ayarlayarak, Vacant Lots'da adalarında yeni alanlar inşa ederek veya sadece çevrimiçi arkadaşlarla yarışarak geçirebilirler. Fragman, yarış pistlerinden çok roller coaster'lara benzeyen devasa, etkileyici akrobasi alanlarını gösteriyor. Wreckreation , eğlenceyi tek bir aşamaya taşıyan daha gerçekçi yarış oyunu deneyimlerinden ziyade, dünyadaki en büyük ve en iyi akrobasi parkurlarını inşa etme özgürlüğü ile ilgili bir oyundur .