Final Fantasy VII Remake Mod Baş Döndürücü VR Desteği Ekliyor

Final Fantasy VII Remake Mod Baş Döndürücü VR Desteği Ekliyor

Tanınmış bir VR modderinden yeni bir Final Fantasy VII Remake PC modu, oyuncuların görünümü idare edebilmeleri koşuluyla bir VR kulaklığı aracılığıyla Midgar'ı keşfetmelerine olanak tanır.

Final Fantasy VII Remake'e yeni bir mod VR desteği ekliyor , ancak hareket hastalığına daha duyarlı oyuncular bundan kaçınmak isteyebilir. 2020'de sevilen Final Fantasy VII'nin yeniden tasavvur edilmesi , geçen Aralık ayında Epic Games Store aracılığıyla PC'lere taşındığından beri, modcular Final Fantasy VII Remake'i çeşitli yaratıcı şekillerde değiştiriyor. Bu modlar, 1997 orijinalinin sabit tepe kamera açısını yeniden oluşturmayı, Aerith'in Honey Bee Inn'de yaptığı gibi savaşta çelik bir sandalye kullanmasına izin vermesini ve hatta Cloud'a ilk Kingdom Hearts'taki kıyafetini alternatif bir kostüm olarak vermeyi içerir.

Mod yapımcılarının PC'de Final Fantasy VII Remake'i nasıl değiştirebileceklerinin bir sınırı yok gibi görünüyor , bu da gelecek yılki Final Fantasy VII Rebirth için beklemeyi biraz daha kolaylaştırabilir. Her Final Fantasy VII Remake modu, Cloud'u en iyi arkadaşı/akıl hocası Zack Fair ile değiştirmek veya onu Joaquin Phoenix'in Joker'inin Buster Sword kullanan bir versiyonuna dönüştürmek kadar kozmetik değildir , çünkü bu modların birçoğu gelişmiş grafik özellikler ekler veya oyuncuların karakterlerini Final Fantasy VII Remake's Lv. 50 sınır. Şimdi, tanıdık bir isimle yeni bir mod, birkaç oyuncunun Final Fantasy VII Remake : VR desteğine getirmeyi düşüneceği bir özellik ekliyor.

The Verge tarafından bildirildiği üzere , VR modder Luke Ross kısa süre önce Patreon hesabında Final Fantasy VII Remake için oyuncuların bir VR kulaklık aracılığıyla oyunu deneyimlemelerini sağlayan yeni bir mod duyurdu. YouTuber Brian Tate tarafından birkaç gün önce yayınlanan kısa bir video , bu Final Fantasy VII Remake VR modunu çalışırken gösteriyor ve oyuncunun Midgar'ın cesur manzarasına nasıl bakabileceğini ve Cloud Strife ve partisine saldırı komutları verebildiğini gösteriyor. Bununla birlikte, gösterilen görüntülerde görüntü inanılmaz derecede titriyor ve Ross'un kendisi bile en son modunun " [oyunculara] hızlı bir çelik trenin gücüyle vuracak " nihai VR bacak test cihazı " olduğunu itiraf etti.

Final Fantasy VII Remake VR Modu Mide Baygınlığı İçin Değil

final-fantasy-vii-remake-vr-mod.jpg

Bu Final Fantasy VII Remake modu, her ay mevcut oyunlara VR desteği ekleyerek işlem yaptığı için Luke Ross'un ilk büyük oyun projesinden çok uzak. Ross, Red Dead Redemption 2 , Grand Theft Auto V ve Mafia: Definitive Edition için popüler VR modları yüzünden bir DMCA ihlali ile vurulduğundan, son birkaç ay içinde ona bazı yasal sorunlar bile getirdi.. Ne Patreon ne de Rockstar Games yayıncısı Take-Two Interactive, Ross'un modlarının nasıl telif hakkı ihlali oluşturduğunu belirtmese de, yine de bildirime uydu ve Patreon hesabının tamamının ve birincil gelir kaynağının tamamen kapatılmasından kaçınmak için bu üç oyuna yapılan tüm referansları kaldırdı. Bir sonraki tahmininin Marvel's Spider-Man Remastered için bir sonraki hafta PC lansmanı için zamanında olacağına inanılan ayda bir VR modunun planlanmış çıktısını sürdürmeye kararlı .

Umarım, Luke Ross'un Final Fantasy VII Remake modu, FFVII'nin fütüristik Midgar ayarı, serbest dolaşımlı bir VR deneyimine iyi bir şekilde katkıda bulunabileceğinden , öncekilerden daha iyi ücretler alır. Öte yandan, güvenilir Buster Sword'u ile düşmanları keserken sallanan kamera ve Cloud'un yıldırım hızındaki hareketleri göz önüne alındığında, böyle bir görünümü oynamak zor olabilir. Başka bir şey değilse, bu Final Fantasy VII Remake VR modu, Final Fantasy VII Rebirth veya bu yılki Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion'ı beklerken oyunu tekrar oynamanın yeni bir yolu olabilir .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.