Fallout Power Armor'un Tam Seti Gerçek Dünyada Görüldü

Fallout Power Armor'un Tam Seti Gerçek Dünyada Görüldü

Brotherhood of Steel tarafından ünlü bir şekilde giyilen bir dizi ikonik Fallout güç zırhı, yakın zamanda etkileyici derecede büyük bir gerçek yaşam heykeli olarak tespit edildi.

Fallout'tan bir dizi Brotherhood of Steel güç zırhı , yakın zamanda gerçek dünyada bir hayran tarafından fark edildi. Kıyametten önceki teknolojiyi toplamayı ve korumayı amaçlayan kıyamet sonrası organizasyon, Fallout serisindeki her oyunda görünme ayrıcalığına sahiptir. Fallout güç zırhının kullanılması , belki de Brotherhood'un en belirleyici özelliği haline geldi ve şimdi bir oyuncu beklenmedik bir şekilde bu güçlü takımlardan biriyle beklenmedik bir yerde karşılaştı.

The Brotherhood of Steel, her Fallout oyununda önemli bir rol oynamıştır , ancak organizasyonun hedefleri nükleer sonrası RPG destanı boyunca önemli ölçüde değişmiştir. Orijinal Fallout'ta Brotherhood, pratikte teknolojiye tapan dini bir gruptur ve gruba katılmak, oyuncuya oyunun son savaşında büyük bir üstünlük sağlayabilir. Fallout 3 , bu arada grubu çok daha asil ve fedakar olarak tasvir ederken, Fallout: New Vegas bunun yerine onları çok daha soğuk ve hatta yabancılara karşı düpedüz düşman olarak tasvir ediyor. Fallout 76 , oyuncuları iki rakip lideri desteklemek arasında seçim yapmaya zorlayan bir görev dizisiyle birlikte Çelik Kardeşliği'ni de içeriyor .

Reddit kullanıcısı TheBigGalactis , yakın zamanda bir emlak satışında keşfettikleri inanılmaz bir Fallout güç zırhı heykelini paylaştı . Fallout 3'ün tanıtımı sırasında kullanıldığı tahmin edilen neredeyse gerçek boyutlu heykel, Brotherhood of Steel'in ikonik T-51 güç zırhını bir lazer tüfeğiyle tasvir ediyor. Büyüklüğü ve potansiyel nadirliği bu dik fiyatı haklı çıkarabilir olsa da, kopyası görünüşe göre 5.000 $ 'a satılıyordu. TheBigGalactis, emlak satışının modern para birimi yerine güzel Fallout güç zırhı için şişe kapaklarını kabul edip etmeyeceğini de belirtmedi.

Gerçek Hayat Fallout Power Armor Kıyamete Hazır

fallout-3-cover-power-armor.jpg

Bu Fallout 3 heykeli, Brotherhood of Steel güç zırhını nefes kesici ayrıntı ve ölçekle yeniden yaratırken, Fallout 76 Power Armor Edition , Brotherhood of Steel cosplayer'ın rüyasıydı. Çok oyunculu oyunun bu özel sürümü, oyun içi öğeler ve Fallout figürleri gibi bir dizi bonus özelliği içeriyordu, ancak en etkileyici ekleme, ses modülatörü ve far ile tamamlanmış tam ölçekli bir giyilebilir güç zırhı kaskıydı. Fallout 76 Power Armor Edition ne yazık ki piyasaya çıktıktan sonra çok hızlı bir şekilde satılmış olsa da, bu harika içerik hem cosplay hem de teşhir için mükemmel olurdu.

Güç zırhı, Fallout serisiyle ve özellikle her zaman mevcut olan Brotherhood of Steel ile eş anlamlı hale geldi . Durdurulamaz yüksek teknolojili zırhın bir takımını giymek, oyuncuların kıyamet sonrası içinde başarılı olmalarını sağlar ve devasa bir güç zırhı heykeli bu ikonik hayatta kalma aracını gerçek hayata getirir. Gerçek boyutunda olmasa da, bu Fallout heykeli herhangi bir kıyamet günü hazırlayıcısının cephaneliğinin önemli bir parçası olmalıdır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.