Pokémon Hayranları Yaşayan Ustalar Dex'i Tarzda Tamamlamayı Kutluyor

Pokémon Hayranları Yaşayan Ustalar Dex'i Tarzda Tamamlamayı Kutluyor

İki arkadaş, tüm oyunlardan 905 yaratığı yakalamayı başararak birlikte Pokémon ustaları oldular ve böylece Living Master Dex'i tamamladılar.

En iyi iki arkadaş, orijinal Pokémon tema şarkısının emrini takip etti ve hepsini yakalayarak başarılı bir Living Master Dex yarattı. Nintendo'nun uzun süredir devam eden franchise'ı , Game Boy'da Pokémon Red & Blue ile ilk nesil yakalanabilir yaratıkları hayranlarıyla tanıştırdı . O zamandan beri, seri dünyanın en yüksek hasılat yapan medya serisi haline geldi ve her yeni nesilde Pokémon büyümeye devam ediyor.

Bu yılın başlarında, Pokémon Legends: Arceus , serinin sekizinci neslinin bir parçası olarak Nintendo Switch'te piyasaya sürüldü ve toplam cep canavarı sayısını 905'e çıkardı. Geliştirici Game Freak, hayranların daha önce yakaladıkları Pokémon'larını her yeni oyuna taşımalarına izin verdi. Pokémon Sword & Shield tartışmalı bir şekilde trendi durdurana kadar geçen yıllar . Oyuncular artık en son oyunlarda edindikleri her yaratığı kullanamıyor olsa da, hayranlar hepsini yakalamanın yollarını buluyor ve son zamanlarda iki en iyi arkadaş tam da bunu yaptı.

Her Pokémon, 2018'den bu yana tüm 905'i yakalamak için birlikte çalışan iki arkadaş tarafından yakalandı. SpacebornKiller , bu durum için giyinmiş iki Pokémon Master'ın bir resmiyle Reddit'te başarı hakkında bir paylaşım yaptı. Çift, Pokémon serisinin çoğunu, sanal konsol sürümlerinde değil, yayınlandıkları orijinal oyunlarda yakalayabildi. Living Master Dex'i tamamlamak için her Pokémon ve her evrimleşmiş form yakalanmış olmalıdır. Bu, artık geleneksel yollarla elde edilemeyen Pokémon'u içerir.

Pokémon Hayranları Yaşayan Dex İçin Hepsini Yakaladı

pokemon-masters-cover.jpg

Oyuncular , yıllar boyunca yakaladıkları tüm yaratıkları takip etmelerine yardımcı olan Pokémon HOME uygulamasında çoğu Pokémon'u takas edebilir. Hayranlar, serinin ana oyunlarının her bir yerini savaşarak ve keşfederek hepsini yakalamaya çalışabilirler. Bununla birlikte, yıllar geçtikçe, bazıları artık erişilemeyen özel zamanlanmış olaylarla kilitlendi. Bu, iki arkadaşın bu sorunu atlamak ve artık ulaşılamayan Pokémon'u yakalamak için bir Gameshark kullanması gerektiği anlamına geliyordu. Ayrıca diğer Pokémon eğitmen arkadaşlarıyla ticaret yapmak zorunda kaldılar. Yine de, arayışlarının sonunda, ekip çalışmasının ve arkadaşlığın gücü sonunda hepsini yakalamak gibi olağanüstü bir başarıya ulaştı.

Geçmiş nesillerden tam National Dex içermeyen en yeni Pokémon oyunları anlaşılabilir. Serinin en yeni oyunlarında bulunan gelişmiş grafikler ve süreçlerle 905 Pokémon'un tamamını modellemek, canlandırmak ve programlamak çok uzun zaman alacaktı. Pokémon franchise , Kasım ayında Nintendo Switch'te Pokémon Scarlet ve Violet ile daha da büyümek üzere . İkisi bir molayı hak etse de, SpacebornKiller şansı var ve arkadaşının Pokémon koleksiyonu gelişmeye devam edecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.