Büyük Fazmofobi Güncellemesi Yeni İltica Ekliyor ve Hayaletleri Yeniliyor

Büyük Fazmofobi Güncellemesi Yeni İltica Ekliyor ve Hayaletleri Yeniliyor

Phasmophobia, oyunun hayaletlerine yeni haritalar, özel zorluk ayarları ve elden geçirme ekleyen Apocalypse güncellemesini yayınladı.

Phasmophobia , yeni harita konumları, özel zorluklar ve bir hayalet revizyonu içeren büyük bir güncelleme yayınladı. Fazmofobi, 2020'deki ilk lansmanından bu yana çeşitli güncellemeler aldı; örneğin,Phasmophobia, hayaletlerle etkileşim için yeni yolların kilidini açan İşkence Vudu Bebek öğesini tanıttı.

Phasmophobia'nın şu anda her biri kendi tanımlayıcıları ve yetenekleri olan 24 benzersiz hayaleti var. Apocalypse güncellemesinden önce, Bleasdale Çiftlik Evi gibi küçük yerlerden göz korkutucu İltica gibi geniş alanlara kadar 10 yer vardı. Her harita, hangi hayalet oyuncularla karşılaşabileceğine ve oyuncuların hayalet avına hangi ekipmanları getirdiğine bağlı olarak kendi avantaj ve dezavantajlarını sunar. Phasmophobia'nın Ruh Kutusu için doğru soruları sorabilmek ve stratejik olarak kurulmuş kameralar bir hayalet avında başarılı olmanın anahtarıdır.

Kinetic Games, Phasmophobia Twitter hesabında Apocalypse güncellemesinin artık yayında olduğunu, yeni haritalar, hayalet türlerinde güncellemeler ve özel zorluk ayarları başlattığını duyurdu. Morg gibi farklı odaları içeren yeni bir harita olan Sunny Meadows Akıl Hastanesi eklendi. Sunny Meadows'un kısıtlı bir versiyonu da tanıtıldı ve keşfedilebilir alanı sınırladı, böylece daha küçük haritalardan hoşlanan insanlar yine de deneyebilir. Bu aynı zamanda Phasmophobia 's Nightmare güncellemesindeki perili kamp alanı Maple Lodge Campsite'ye de yapıldı . Artık Camp Woodwind adlı alternatif daha küçük bir versiyona sahip.

Phasmophobia Apocalypse Güncellemesi Özel Zorluk Ekliyor

Phasmophobia'nın hayaletleri, oyuncu 20 metre uzaklaştığında ses çıkarmayacak şekilde elden geçirildi. Fırlatma gücü arttırıldı ve bir av sırasında hayaletlerin bir şeyler fırlatma sıklığı arttırıldı. Bireysel hayaletler güncellendi, böylece Oni'nin atışı artık Poltergeist'e sağlandı ve buna karşılık Oni yeni özellikler aldı. Demon'un nadir yeteneği daha güvenilir hale getirildi ve Jinn'in akıl sağlığında ayarlamalar yapıldı. Oyuncular artık hayalet etkileşimlerini, avları, oyuncu istatistiklerini ve sözleşme ayrıntılarını ayarlayarak özel zorluklar yaratma yeteneğine de sahip olacaklar.

Bu zorluk özelleştirme seçenekleri, beceri seviyelerindeki oyuncuların oyundan kendi hızlarında keyif almalarını sağlayacak. Hayranlar, Phasmophobia'nın perili odalarını tanımlamayı kolaylaştırarak ve av mekaniğini ortadan kaldırarak oyunu saf bir hayalet araştırma deneyimine dönüştürebilir veya hayaletleri daha tehlikeli hale getirerek ve avlar arasındaki lütuf süresini kaldırarak korkuya yaslanabilir ve onları daha da zorlaştırabilir. oyuncular için çok daha tehlikelidir.

Phasmophobia'nın Apocalypse güncellemesi, korku oyuncularının deneyimi kendi beğenilerine göre düzenlemesine olanak tanır. Bir oyuncu, hayalet olayları ve avlarının onları sürekli tetikte tuttuğu gerçek bir kıyamet oyunu yaşamak istiyorsa, artık bunu yapma yeteneğine sahipler veya her köşeyi keşfetmelerine olanak tanıyan daha sakin bir hayalet avı deneyimine sahip olabilirler. ve derin sona dalmadan önce yeni Sunny Meadows Akıl Kurumu'nun huysuzluğu. Oyuncular , avda öldürülmekten kaçınmak için büyük yeni haritayı keşfederken Onryo veya Oni gibi Fazmofobi hayaletlerini belirleme stratejileri konusunda güncel kalmak isteyeceklerdir .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.