Marvel Studios, Faz 7 Dahil 6 MCU Daha Çıkış Tarihi Açıkladı

Marvel Studios, Faz 7 Dahil 6 MCU Daha Çıkış Tarihi Açıkladı

Multiverse Saga listesinin açıklanmasının ardından Disney, MCU Phase 7 filmleri de dahil olmak üzere 2026 yılına kadar altı gizemli Marvel filminin çıkış tarihini doğruladı.

Marvel Studios, ilk Aşama 7 filmleri de dahil olmak üzere altı gizemli Marvel Sinematik Evren filmi çıkış tarihi daha duyurdu. WandaVision , Marvel'ın 4. Aşama planını ancak geçen yıl başlattı ve Black Widow , bu noktaya kadar yayınlanan altı filmden ilki oldu. Black Panther: Wakanda Forever , Kasım 2022'de vizyona girdiğinde Aşama 4'ün yedinci ve son filmi olacak . Duyuru, Marvel ve Kevin Feige'in tüm Aşama 5'i detaylandırdığı ve alay ettiği San Diego Comic-Con 2022 sırasında sürpriz oldu. 6. Aşamanın başlangıcı ve bitişi.

Aşama 4-6'nın tamamı artık resmi olarak, 2025'te iki Avengers filmiyle sonuçlanan Çoklu Evren Destanı olarak biliniyor: Mayıs'ta Yenilmezler : Kang Hanedanı ve Kasım'da Yenilmezler: Gizli Savaşlar . Aşama 4'te yedi film yayınladıktan sonra, Aşama 5'in bu noktaya kadar altı onaylanmış filmi var. Yine de Tom Holland ile potansiyel yeni bir Sony ve Marvel Spider-Man üçlemesi, bir şekilde listeyi etkileyebilir. Faz 6'ya gelince, Fantastik Dörtlü ve iki Avengers filmi, listedeki tek doğrulanmış filmler, ancak Feige bu konuda daha fazla duyurunun daha sonra geleceğini söyledi.

Marvel Studios'un San Diego Comic-Con 2022'deki panelinden sonra , bir Walt Disney Studios basın açıklaması daha da fazla MCU film haberi ortaya çıkardı. Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni ve Thunderbolts gibi filmlerin daha önce isimsiz Marvel filmleri için duyurulmasıyla birlikte Disney, altı MCU filmi için daha çıkış tarihleri ​​belirledi. 14 Şubat 2025 tarihli bir gizem filmi ve 25 Temmuz 2025 tarihli Avengers: The Kang Dynasty ve Avengers: Secret Wars

arasında vizyona girecek bir film var . Çıkış tarihleri ​​de Secret Wars'ın ötesine uzanıyor ve aşağıdaki dört gizemli Marvel filmini Aşama 7'nin bir parçası yapan 6. Aşama'nın sonuçlanması. Filmler 13 Şubat, 1 Mayıs, 24 Temmuz ve 6 Kasım 2026'da vizyona girecek.

Altı yeni Marvel filmi, Disney'e genel listesinde yedi gizemli MCU filmi sunuyor. Daha önce bir Marvel filminin Şubat 2024'te çıkacağı duyurulmuştu ancak o tarih Aşama 5 listesinde yer almıyordu . Disney'in son duyurusu, o çıkış tarihinin artık gerekli olmadığından bahsetmiyor, bu da hala planlarının bir parçası olduğunu gösteriyor. Bu, Marvel Studios'un Multiverse Saga boyunca yılda dört film yayınlama hızını sürdüreceğini ve bunu 7. Aşamada yapmaya devam edeceğini doğruluyor.

Marvel Studios'un Çoklu Evren Destanı için duyurdukları ve 6. Aşama planlarını açıkladıkları konusundaki tüm heyecanla birlikte, bazı Aşama 7 MCU film çıkış tarihlerinin ortaya çıkması oldukça şaşırtıcı. Marvel'in bu çıkış tarihlerini bu kadar erken belirlemesine gerek yoktu. Yine de Avengers: Secret Wars'ın MCU'nun sonu olup olmayacağına net bir cevap veriyor . Tabii ki, yeni Marvel filmi çıkış tarihleri ​​ve Aşama 7 tease, Multiverse Saga'nın bitiminden sonra neler olabileceğine dair spekülasyonlara da kapı açıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.