Kaguya-Sama: Bu Aşk ve Savaş Oyununu Kim Kazanacak?

Kaguya-Sama: Bu Aşk ve Savaş Oyununu Kim Kazanacak?

Kaguya-sama: Aşk Savaştır Miyuki ve Kaguya'nın aşk savaşı etrafında döner. Uzun süredir devam eden savaşı kim kazanacak?

kaguya-sama-shinomiya-and-shirogane-001.jpgKaguya-sama: Love is War , iki Öğrenci Konseyi üyesinin maceraları etrafında dönen klasik bir romantik komedi dizisidir; Shirogane ve Kaguya. Serinin çoğunluğu prestijli Shuichin Akademisi'nde geçiyor, ikisi de birbirlerine olan aşklarını kabul etmeyi reddettiklerinden, bunun onları "zayıf" göstereceklerine inandıkları için takip ediyorlar.

Bu lise dahileri, sevgilerini kabul etmeyi reddederler ve önce diğer kişinin itiraf etmesini sağlamak için birbirleri üzerinde akıl oyunları oynamaya başlarlar. Bu, bazı argümanlarında, aşk itirafı tuzaklarında ve karşı stratejilerinde açıkça görülmektedir.Kaguya-sama: Love is War , Aka Akasaka'nın popüler bir ani-m

İLİŞKİLİ:İlkbahar 2022 Önizlemesi: Birkaç Guguk Kuanga dizisidir ve rom-com anime formülüne farklı bir bakış açısı getirmiştir. Başlangıçta, anime iki öğrenci arasındaki aşk itiraflarına odaklandı, ancak daha sonra değişti. Hikâye, baş karakterlerin birbirlerine karşı duygularını anlayan ama yine de itiraf etmeyen bir hikayeye dönüşüyor. Kabul edilmemesine rağmen, Başkan Shirogane ve Kaguya arasındaki hararetli kimya daha da belirginleşir ve bu da bizi büyük soruya götürür; İlk kim itiraf edecek ?

Öğrenci Konseyi Başkanı Miyuki Shirogane, mütevazı bir evde yaşayan zeki ve kararlı bir çocuktur. Öte yandan, Kaguya Shinomiya seçkin ve varlıklı bir ailedendir. Animenin başlangıcında, ailesinin adını ve statüsünü kullanarak Shirogane'i korkutmaya çalışır. Bununla birlikte, Kaguya'nın ellerinde macun olmayı reddediyor, onlar çatıştığında zeminini koruyor ve Kaguya ile Öğrenci Konseyi Başkanı olarak konumu nedeniyle eşit ve bazen bir üst olarak konuşuyor.

Bu Aşka Vurulmuş Karakterler Arasındaki Davayı Kim Kazanır?

kaguya-miyuki-001.webpİronik olarak, statülerindeki farklılığa rağmen , Miyuki ve Kaguya birçok yönden benzerdir. Her ikisi de son derece zeki ve gösterilecek dereceleri var. Ayrıca, her ikisi de gururlu bireylerdir, aşklarını itiraf etmek istememelerinin ana nedenlerinden biridir. 1. Sezon, esas olarak dolambaçlı bir şekilde aşk-itiraf savaşları hakkındaydı. Ancak 2. sezon onların "aşk savaşlarına" daha fazla baharat kattı.

Her zaman olduğu gibi, havalı Öğrenci Konseyi Üyesi Chika Fugiwara aşk savaşında tarafsız kalır, ancak yine de bilerek Miyuki ve Kaguya için sorunlara neden olur ve diziyi daha ilginç hale getirir. Diğer bir gelişme ise Shinomiya'yı şeytani bir baştan çıkarıcı olarak etiketleyen Öğrenci Konseyi üyesi Miko Iino'dur . Yu Ishigami, Öğrenci Konseyi Başkanını uzaktan desteklerken, günlük dertlerini kenarda yaşıyor.

2. Sezon ayrıca, Kaguya'nın Miyuki'nin kalbindeki yerini güvence altına almak için Miyuki'nin küçük kız kardeşiyle arkadaş olması gibi ilginç gelişmeler de sundu. Miyuki ayrıca astronomiye olan ilgisini ortaya koyarak Kaguya'yı etkilemeye çalışır. Her ikisinin de bitmeyen aşk savaşı için cephaneliklerinde sahip oldukları silahlar açısından, Kaguya'nın aile zenginliği, kaynakları ve etkisi ona Miyuki'ye karşı bir avantaj sağlıyor. Kaynaklarını öngörü ve fütürist planlama ile birleştirerek, genellikle Miyuki'yi dezavantajlı duruma sokan durumlar yaratır. Miyuki, Kaguya'nın zayıflığından da yararlanır. Bir tsundere olarak Kaguya çok kolay kızarır. Ancak bu, Miyuki'nin bazen utanmadığı anlamına gelmez; Kaguya'ya kıyasla duygularını daha iyi kontrol ediyor.

Miyuki-Kaguya aşk savaşıyla ilgili çevrimiçi popüler hayran teorileri, ya hiçbirinin kazanamadığı ya da aynı anda birbirlerine olan aşklarını itiraf edebilecekleri yönünde. Daha da iyisi, içlerinden biri önce itiraf edebilir. Her iki durumda da, bu uzun savaşın sonu görülecek bir manzara olacaktır. Ne yazık ki 2. sezon, sezon içindeki yoğun anlara rağmen Kaguya veya Miyuki aşklarını itiraf etmeden sona erdi. Miyuki ve Shinomiya'nın birbirlerine güvenle bakmaları ile sona erer, ikisi de rakiplerine boyun eğmez.

Umarım, 3. sezon onlardan birinden bir itiraf ortaya çıkarır . İki gururlu karakteri tanıyarak bir itirafa ve aşk kavgasının sona erdiğine tanık olsak bile, savaşlarının kapsamını değiştirebilirler. Örneğin, yeni savaşları ilk kimin "Seni seviyorum" dediği veya çiftlerle ilgili diğer itiraflar etrafında dönebilir. Büyük olasılıkla hayranlar, Aka Akasaka'nın Kaguya-sama'da neler sakladığını yakında görecekti : Aşk savaştır .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.