Boys Star, MM ve Kasap'ın Hasarlı Arkadaşlığını Yıktı

Boys Star, MM ve Kasap'ın Hasarlı Arkadaşlığını Yıktı

The Boys' Laz Alonso, Billy Butcher'ın intikam peşinde MM'nin yeminli düşmanı Soldier Boy ile bir araya gelmesinden sonra grubun üzerindeki baskıyı anlatıyor.

The Boys yıldızı Laz Alonso, diğer ismiyle Mother's Milk, 3. sezondaki olaylardan sonra Karl Urban's Butcher ile ilişkisinin ne kadar kırık olduğunu tartışıyor. Prime Video'nun süper kahraman hicivinin en son sezonu, hem Kasap hem de MM'nin sahip olduğu gibi baba sorunlarının hakim olduğu bir sezondu. çocuklarını diğer baba figürlerine kaptırma tehdidiyle boğuştu. MM'nin durumunda, Kasap üvey oğlu Ryan'ınkontrolünü Homelander'a kaptırırken, kızıyla olan ilişkisini kurtarmayı başardı.

İki adam arasındaki sürtüşme The Boys'ta her zaman var olmuştur ; MM'nin güçlü bir ahlaki pusulası vardır ve mantıklı düşünürken Kasap öfkeyle hareket eder ve bedeli ne olursa olsun ne gerekiyorsa yapmaya isteklidir. Tipik olarak, birbirlerini tavlamayı başardılar ve supesleri alt etmek için ortak amaçları için birlikte çalıştılar. The Boys 3. sezonda Kasap, MM'nin büyükbabasını beceriksiz bir soygunda teminat olarak öldüren süper kahraman Soldier Boy ile bir araya gelerek çok ileri bir adım attı. Asker Oğlan aynı zamanda MM'nin babasının yasal olarak vatansever davayı devirmeye çalışarak ölümüne çalışmasının nedeniydi. Kasap, MM'nin Soldier Boy ile geçmişini biliyordu , ancak Homelander'ı öldürmeye yaklaşmak için kendi bencil arayışı içinde bunu görmezden geldi.

TVLine ile yaptığı bir röportajda Alonso, MM ve Butcher arasındaki ilişkiye verilen zararı ve The Boys'un ilerlemesi için ne anlama geldiğini anlatıyor. Birlikteliklerinin bardağı taşıran son damla olduğunu kabul ediyor, ancak samanın henüz tam olarak kırılmadığını düşünüyor. Alonso'nun aşağıdaki alıntısına göz atın:

Soldier Boy ile takım kurmanın ötesinde, Kasap'ın Temp-V kullanması nedeniyle MM ve Kasap'ın ilişkisine daha fazla baskı yapıldı. Kasap, sadece intikam peşindeyken ölümcül miktarda beyin hasarına neden olarak değil, aynı zamanda onu elde etmekten nefret ettiği şey haline gelerek uyuşturucuyla kendini öldürmeye isteklidir . İlk etapta Temp-V aldığı gerçeğini gizlediği göz önüne alındığında, MM'ye ya da Boys'un geri kalanına, tehlikeli bir başka birine karşı sempatilerini kazanmak için tam olarak ihtiyaç duyduğu ana kadar ölmekte olduğunu söylemeyecek. planlar.

Boys 3. sezon, motivasyonları daha önce tam olarak tanımlanmamış olan MM'yi daha iyi ele aldı. O ve Butcher'ın neden bu kadar temelde farklı olduklarını ve ortaklıklarındaki bu kopuşun neden kaçınılmaz olduğunu göstermede uzun bir yol kat etti. Yine de MM sadık değilse hiçbir şey değildir ve muhtemelen acı sona kadar Kasap'a bir şekilde sadık kalacaktır (ve umarım bu son çizgi romanlardan farklıdır). Her ne kadar isteksiz olsa da, MM her zaman itibarlı grubun yapıştırıcısı olmuştur ve güçlü bir lider yapacak niteliklere sahip biri varsa, o da odur. Kasap intikamını göremezse, MM'nin The Boys'u çizgiden aşağı yönlendirmek için adım atması mümkün değil.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.