Dünyada En Çok Metaverse Arsayı Türkler Satın Aldı! İşte Şok Edici Rakamlar!

Dünyada En Çok Metaverse Arsayı Türkler Satın Aldı! İşte Şok Edici Rakamlar!

Bu yeni gelen bilgiler OVRLand isimli twitter hesabından. Ülkemizde metaverse arsalarının satıldığını biliyorsunuzdur. Bu yatırımlar ülkemizde çok yakında çılgınlık seviyesine gelebilir.

Kimsenin tam manasıyla açıklayamadığı bir kavramdan bahsediyoruz: Metaverse… Sadece ülkemizde değil bütün dünyada metaverse çılgınlığı yaşandığını biliyorduk ancak dünyada satılan metaverse arsalarının büyük bir kısmını Türkiye’den satın alındığını biliyor musunuz?

Bu yeni gelen bilgiler OVRLand isimli twitter hesabından. Ülkemizde metaverse arsalarının satıldığını biliyorsunuzdur. Bu yatırımlar ülkemizde çok yakında çılgınlık seviyesine gelebilir. OVRLand’ın paylaştığı bilgilere göre artık yatırımlarımızı metaverse arsaya yapıyoruz.

OVR Arsaları en çok Türkiye’de satıldı!

Dünyada popüler bir metaverse arsa emlakçısı olan OVT Land dünyadaki bölgeleri altıgen parçalara bölerek Metaverse arsası olarak satıyor. Bu satışta Türkiye büyük bir farkla önde yer alıyor.

metaverse-makrokedi-1.jpg

Paylaşılan bilgilere göre sadece ONRLand satın alan kişilerden %95’i Türk. Özellikle İstanbul bölgesi satılmış görülüyor. Boğaz bölgesi, Kadıköy Moda bölgeleri şu anda satılmış durumda. Öyle ki bu bölgelerdeki arsalar artık ikinci el değişimine bile gitmiş olabilir. Sahibinden.com sitesinde Moda, Kadıköy çevrelerindeki metaverse arsaları satış yapılıyor.

Neden en çok metaverse arsa Türkiye’den alındı?

Metaverse’ye yatırımın en net açıklaması; kısa zamanda zengin olma hayalidir. Ya da kısa zamanda yapılan yatırımın çok üstünde bir kar etmek isteğidir. Daha çok ekonomik sıkıntı yaşayan toplumların kısa sürede kendini kurtarmak için geleceğe yönelik bir yatırımı oluyor. OVR bu kurduğu sistemi iyi bir pazarlama aracıyla bütün dünyaya sunabilirse bu metaverse arsaları değer kazanabilir.

Türkiye’deki metaverse yatırımcılarının sadece Türkiye içinden arsa alması işin handikap tarafı.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.