Yeni Genshin Etki Videoları Dori'nin Savaştaki Yeteneklerini ve Becerilerini Ortaya Çıkarıyor

Yeni Genshin Etki Videoları Dori'nin Savaştaki Yeteneklerini ve Becerilerini Ortaya Çıkarıyor

Genshin Impact'in yaklaşan 4 yıldızlı karakteri Dori'nin etkileyici ve benzersiz yetenekleri, afişi yayınlanmadan önce videolarda yayınlandı.

Genshin Impact'in yaklaşmakta olan4 yıldızlı Electro Claymore karakteri Dori, bu ay afişinin yayınlanmasından önce yeteneklerini ortaya çıkardı. Dori,Genshin3.0 oynanabilir üçüncü karakterdir ve bir Electro kullanıcısı olduğu için garip olanıdır, Tighnari ve Collei ise Sumeru'nun Dendro'sunu kullanır. Dori'nin rolü önceden gizemliydi, ancak sancağı yaklaştıkça,Genshin Impactoyuncuları Sumeru tüccarı hakkında daha fazla şey öğreniyor.

Muhtemelen, Genshin Impact'in en önemli yönlerinden biri oynanabilir karakterleridir. Oyuncuya hikaye ilerlemesinde ve patron dövüşlerinde yardımcı olmak için her karakterin kendi arka planı, stili, silahları ve yetenekleri vardır. Yeni Dendro bölgesi Sumeru'nun karakterleri, çoğunlukla Güneydoğu Asya ve Kuzey Afrika kültürlerinden esinlenerek karakter stillerinin çeşitliliğini genişletiyor. HoYoverse, yaklaşmakta olan Candace gibi Genshin Impact karakterleriyle çeşitli tasarımlarda bazen yetersiz kalsa da , karakterlerin tasarımları ve yetenekleri genel olarak oyuncuları memnun ediyor gibi görünüyor.

Dori'nin Electro becerileri ve yetenekleri yakın zamanda Genshin Impact tarafından ortaya çıkarılarak hayranları bu ayın sonundaki afişi için hazırlıyor. Video, Dori'nin Alcazarzaray'ın Kesinliği adlı bir yetenek kullanarak toplayabildiği Jinni adlı tareti sergiliyor. Jinni, oyuncuya karaktere bağlanmak ve Dori'nin maksimum HP'sine dayalı olarak HP'yi geri yüklemek ve sürekli yenilenen enerji dahil olmak üzere çeşitli şekillerde yardımcı olur. Karakter, Jinni'ye bağlıyken Electro'dan etkilenecek ve karakter rakiplere dokunduğunda her 0,4 saniyede bir Electro hasarı verecek.

Genshin Impact'in Yeni Taret-Wielder Dori'si

genshin-impact-dori.jpg

Genshin Impact videosu, oyuncu karakterleri değiştirdiğinde ve Dori'yi aktif olarak kullanmadığında bile Jinni'nin kullanımlarını vurgular. Dori's Claymore'a sahip bir taret, geniş Sumeru bölgesinde seyahat ederken bir kişinin partisinde bulunması için çok güçlü ve kullanışlı bir karaktere yol açabilir . Dori hakkında Sumeru'daki başarılı tüccar statüsü ve pasif yetenekleri hakkında sızıntılar dışında şu anda fazla bir şey bilinmiyor.

Genshin 3.0 karakterleri, özellikle pankartları bittikten sonra standart afişte kalan ilk 5 yıldızlı karakter olacak olan Tighnari olmak üzere oyuncuları şimdiden memnun etti. Genshin Impact 3.0'ın ikinci aşaması 9 Eylül'de çıkacak ve Tighnari'nin bayrağını Dori'ninkiyle değiştirecek. Genshin Impact 3.1 de bu ayın sonuna doğru çıkacak ve Sumeru bölgesini genişletecek. Güncelleme ayrıca , potansiyel olarak sevgili Raiden Shogun'dan daha güçlü olabilecek, merakla beklenen Genshin Impact 5 yıldızlı Cyno'yu içeren, merakla beklenen birkaç oynanabilir karakter daha ekleyecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.