Pokémon Scarlet & Violet İlk Gizem Hediyesini Açıkladı

Pokémon Scarlet & Violet İlk Gizem Hediyesini Açıkladı

Pokémon Scarlet ve Violet için en son oyun fragmanı, özel bir Uçan tip Tera Pikachu içeren ilk Mystery Gift'i ortaya çıkardı.

Pokémon Scarlet ve Violet için en son oyun fragmanı , Tera Tipi Uçan benzersiz bir Uçan Pikachu'yu içeren oyun için ilk Gizemli Hediyeyi ortaya çıkardı . Pokémon serisi, oyuncuları nadir veya özel bir Pokémon'u kaçırmamak için oyunu mümkün olan en kısa sürede almaya teşvik etmek için Pokémon X ve Y'den bu yana değerli Erken Satın Alma Gizemli Hediye bonusları veriyor .

Erken Satın Alma Gizemli Hediyeler arasında Pokémon X ve Y'de Mega Taşlı Torchic, Pokémon Omega Ruby ve Alpha Sapphire'de Mega Taşlı Shiny Beldum ve Pokémon Sword and Shield'da Gigantamax Meowth yer alıyor . Bu Pokémon'u diğer oyuncularla takas etmek hala mümkün, bu yüzden geç benimseyenlerin kavrayışının dışında değiller, ancak Pokémon'un değeri, eğitmenlerin, özellikle de durumunda, onlardan vazgeçmek için çok hızlı olmayabileceği anlamına geliyor. Gignantamax Meowth ve para kazanma taktiği.

The Official Pokémon YouTube Kanalında Pokémon Presents gösterisinde Pokémon Scarlet ve Violet için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı . Etkinlik, Pokémon Scarlet ve Violet'in Fly'ı bilen ve Tera Tipi Uçan bir Pikachu şeklinde kendi Erken Satın Alma Gizemli Hediyelerine sahip olacaklarının ortaya çıkmasıyla sona erdi. Pokémon Scarlet veya Pokémon Violet'in dijital veya fiziksel sürümlerini satın alan kişiler, 28 Şubat 2023'e kadar Pikachu'yu ücretsiz olarak indirebilir, bu noktadan sonra artık kullanılamayacak, başka bir oyuncuyla ticaret yaparak tasarruf edin.

Tera Type, Pokémon Scarlet ve Violet'te Terastal Phenomenon adlı yeni bir tamirciyi ifade eder. Bir Pokémon'u savaşta Terastalize etmek, cildine kristal benzeri bir parlaklık vermek ve ona yeni bir türle ilgili şapkalar vermek mümkündür. Bu, bilinen Pokémon'un artık yeni türlere sahip olabileceği anlamına geldiğinden , söylenti Pokémon Scarlet ve Violet Type-değiştiren mekanik eylemdir. Tüm Pokémonlar Terastalize etme yeteneğine sahiptir ve Tera Tipleriyle ilgili hareketlerin etkilerini güçlendirir.

Pokémon Scarlet ve Violet'teki Gizemli Hediye Pikachu, Fly'ı bilen ve genellikle balonlarla taşındığı görülen bir Pikachu olan Flying Pikachu'ya atıfta bulunur. Flying Pikachu, Pokémon Yellow günlerinden beri serinin bir parçası ve Pokémon Scarlet ve Violet'te atıfta bulunulduğunu görmek harika . Hayranların, özel Pikachu'larını kolayca ulaşamayacakları bir yere uçmadan önce talep etmeleri için üç aydan biraz fazla bir süre olacak ve yeni Efsanevi binilebilir motosiklet Pokémon bile onlara yardım edemeyecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.