Pokémon Cosplayer Mükemmel Gerçek Hayat Garchomp Oluyor

Pokémon Cosplayer Mükemmel Gerçek Hayat Garchomp Oluyor

Çok yetenekli bir Pokémon hayranı, Dördüncü Nesil'in aşırı hızlı Dragon/Ground melezi Pokémon Garchomp'ı nefes kesici yeni bir cosplay videosunda kanalize ediyor.

Yetenekli bir Pokémon cosplayer'ı, Dördüncü Nesil Garchomp'un tam yerinde bir yorumuna dönüştü. Nintendo'nun uzun süredir devam eden canavar koleksiyonu RPG mega franchise'ı, son iki buçuk yılda birçok unutulmaz canavara ve karaktere ev sahipliği yaptı ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlara en sevdikleri Pokémon gibi giyinmeleri için ilham verdi veya insan kahramanları parlak cosplay'lerde destekledi. . Bunlar arasında Pokémon animesinden Ash Ketchum ve Charizard arkadaşı (bir duman makinesi aracılığıyla “ateş soluma” ile tamamlandı), görkemli bir Valkyrie savaşçısı olarak yeniden tasarlanan sevimli Eevee ve hatta yaklaşmakta olan Pokémon Scarlet'ten gizemli Profesör Sada yer alıyor .

Bu yaratıcı cosplaylere ilham veren birçok Pokémon'dan biri, ilk olarak 2007'de Nintendo DS'de Pokémon Diamond ve Pearl'de tanıtılan ikili bir Dragon/Ground türü olan Garchomp'tur. Gabite'den (sırasıyla Gible'dan evrimleşen) gelişen Garchomp, sonik hızlarda uçma yeteneği ve bunu yaparken bir jet uçağına benzemesiyle ünlüdür. Nesil IV'ten bu yana piyasaya sürülen ana Pokémon oyunlarına ek olarak , Garchomp Pokkén Tournament ve Pokémon Legends: Arceus gibi spin-off'larda yer aldı, Super Smash Bros. Ultimate'da Spirit olarak gösterildi , uzun süredir devam eden Pokémon animesinde birçok kez yer aldı. (yani Cynthia'nın arkadaşı olarak) ve hatta2013'ün Pokémon X ve Y'sinde bir Pokémon Mega Evolution kazandı .

Son zamanlarda, yetenekli bir Instagram kullanıcısı ve Willow Creative'in elindeki cosplayer, etkileyici köpük ve polar kumaş Garchomp cosplaylerinin kısa bir videosunu yayınladı, ilk önce Garchomp'un maskotu benzeri kafası olmadan görünen Mach Pokémon'un görünümünü tamamlamak için onu takmadan önce ortaya çıktı. Bu yazının yorumlar bölümündeki hayranlar, Willow Creative'in Garchomp yorumuna iyi yanıt verdi, hatta bazıları köpekbalığı benzeri yaratığın eğitmeni rolünü üstlenebilecek bir arkadaşları olup olmadığını sordu - ve Willow Creative biri hakkında bir hikaye ile yanıt verdi. arkadaşları kısaca Cynthia kostümü giyiyor.

Pokémon's Garchomp, Yeni Bir Cosplay Videosunda Hayata Geçiyor

pokemon-garchomp-cosplay.jpg

Pokémon Scarlet ve Violet'in bu Kasım ayında piyasaya sürülmesiyle Willow Creative gibi yaratıcı cosplayer'ların yakında ilham alacak daha çok Pokémon'u olacak . Oyuncuların yolculuklarına başlayacakları ana Başlangıç ​​Üçlüsü ve Koraidon ve Miraidon adlı bir çift sürülebilir Efsanevi gibi birçok yeni Pokémon Scarlet ve Violet yaratığı şimdiye kadar açıklandı. Yakın zamanda Pokémon Scarlet ve Violet , Paldea bölgesinin ağaçlarını kuzey İspanya'nın gerçek Oma Ormanı'nı andıran renkli desenlerle işaretlemesiyle tanınan lemur benzeri bir Zehir/Normal melezi olan Grafaiai'yi tanıttı.

Tüm bu yeni Pokémon, etkileyici hayran sanatı ve cosplay için başlıca kaynak olacak, ancak bu arada, Willow Creative gibi yetenekli hayranlar, Pokémon Legends: Arceus's Garchomp gibi mevcut Pokémon'un yerinde yorumlarıyla diğer sosyal medya kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor . Hiper hızlı Mach Pokémon burada tüm görkemiyle yakalandı ve Willow Creative'in kıyafeti, Pokémon tabanlı resmi bir tema parkı sergisinde profesyonelce yapılmış bir kostümle kolayca karıştırılabilir . Bu, uzun süredir devam eden Pokémon serisinin son 26 yılda nesiller boyu oyunculara onları yakalamaları (ya da en azından onlar gibi giyinmeleri) için nasıl ilham verdiğini gösteren bir başka örnek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.