Örümcek Adam Modu, Web'de Sallanmanın Aslında Ne Kadar Korkunç Olduğunu Görmenizi Sağlıyor

Örümcek Adam Modu, Web'de Sallanmanın Aslında Ne Kadar Korkunç Olduğunu Görmenizi Sağlıyor

Marvel's Spider-Man remastered için bir mod, The Amazing Spider-Man yeniden başlatmanın birinci şahıs dizilerini kopyalayarak ağda gezinmenin gerçekte ne kadar vahşi olduğunu gösteriyor.

Marvel's Spider-Man Remastered için yeni bir mod , The Amazing Spider-Man yeniden başlatmasının birinci şahıs salınımını kopyalayarak oyuncuların Peter Parker'ın hayatının ne kadar baş döndürücü olması gerektiğini deneyimlemelerini sağlıyor. Orijinal olarak PlayStation'a özel Marvel's Spider-Man'in PC sürümü , modifiye edilmiş içerik açısından taşkın kapılarını açtı ve yeni takım elbise kilit bir odak noktası oldu. Yaratıcı mod yapımcıları , 2023'te piyasaya sürülmesi planlanan Marvel's Spider-Man 2'de oynanabilir Venom'un nasıl çalışabileceğinin habercisi olan yeni oynanabilir karakter modellerini de tanıttı .

Web-sling, farklı oyunların tamirciye kendi dönüşlerini kattığı Spider-Man oyunlarının temelini oluşturuyor . Treyarch'ın Spider-Man 2 filmi, ilk açık dünya Spidey başlığıydı ve her ağın New York manzarasının bir parçasına bağlanması gereken bir fizik sistemi getirerek ağ sallamanın nasıl çalıştığını yeniden tanımladı. O zamandan beri çoğu Örümcek Adam oyunu, bazı varyasyonlar olmasına rağmen, bu oyunun örneğini takip etti. Örneğin, Beenox'un 2012 Amazing Spider-Man oyunu, sallanırken kamerayı Peter Parker'a yaklaştırırken, Insomniac'ın Marvel's Spider-Man'i , duvar tarayıcısının hareketine serbest çalışan yönleri entegre etti.

Marvel's Spider-Man için piyasaya sürülen daha benzersiz PC modlarından biri , oyunun ağda sallanmasını yeniden icat ederek kamerayı üçüncü şahıs perspektifinden birinci şahıs bakış açısına dönüştürdü. Kamera, şehirde gezinirken Örümcek Adam'ın göz hareketlerini - boşta kalan animasyonlar sırasında başının ince dönüşlerini bile - takip ediyor. Oyuncular artık New York'ta web'de gezinmenin nasıl görüneceğine tanık olabilirler ve sonuçlar muhtemelen bazılarının hayal edebileceğinden daha kafa karıştırıcıdır. Twitter kullanıcısı KhamarSinclair , geliştirici jedijosh920 tarafından oluşturulan modu kullanarak bir klip paylaştı.. Klipte hayranlar, Spider-Man'in ne kadar hızlı hareket etmesi gerektiğinin yanı sıra binalardan, trafikten ve ağaçlardan ne sıklıkta kaçması gerektiğini görebiliyor. Oyun içinde, bunu yapmak yeterince basit. Bununla birlikte, perspektif değişikliği, Marvel's Spider-Man'in ağ sallanmasına her zamankinden çok daha dramatik ve hatta ürkütücü bir his veriyor.

Marvel's Spider-Man Birinci Şahıs Modu, Web-Slinging'i Tamamen Değiştiriyor

marvels-spider-man-remastered-first-person-pc-mod-1.jpg

Bu mod aynı zamanda izleyiciye, oyunun tuğlalardaki gerçekçi ayrıntılar veya Spider-Man'in giysisindeki malzeme gibi normalde yakından göremeyecekleri ayrıntılara gösterdiği özeni takdir etme şansı verir. ağlara tırmanırken veya çekerken ellerinde görülebilir. Normalde üçüncü şahıs bir oyunda birinci şahıs görüşüne geçmek, daha önce başka oyunlarda yapılmış bir mod türüdür, ancak bu genellikle ilginç sonuçlara yol açar. Örneğin, Stray için oyuncuların kedinin gözünden görmesini sağlayan bir birinci şahıs modu var. Ancak, çıkıntılar arasında atlayan bir kedi olmakla, Avengers Tower'dan atlayan Örümcek Adam olmak arasında çarpıcı bir fark vardır.

Bu yeni Marvel's Spider-Man Remastered modunun tüm deneyimi rollercoaster'a benzer. Hızlı, heyecan verici ve hatta biraz korkutucu. Ancak oyuncular ister heyecan verici ister korkutucu bulsun, birinci şahıs bakış açısı Örümcek Adam'a ve onun günü nasıl kurtardığına dair yeni bir takdir vermeli. Kingpin veya Doctor Octopus ile karşılaşmak, 200 metrelik bir düşüşten sonra New York trafiğinden kaçtıktan sonra Peter Parker'a o kadar da kötü görünmemeli.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.