Marvel's Spider-Man 2: UE5 Videosu Venom'a Geçmenin Nasıl Çalışabileceğini Gösteriyor

Marvel's Spider-Man 2: UE5 Videosu Venom'a Geçmenin Nasıl Çalışabileceğini Gösteriyor

Bir hayran, Marvel's Spider-Man 2 için oyuncuların Peter Parker, Miles Morales ve Venom arasında geçiş yapmalarını sağlayacak bir oyun mekaniği hayal etti.

Bir hayran, yaklaşan Marvel's Spider-Man 2'de karakter değiştiren bir oyun mekaniğini sergilemek için bir konsept video hazırladı ve oynanabilir Venom'un nasıl çalışabileceğini gösterdi. İlk fragmanı hem Peter Parker hem de Miles Morales'in suçla yan yana savaştığını ortaya çıkardığından, birçok hayran Marvel's Spider-Man 2'nin birden fazla kahramanı olacağını tahmin etti. Anti-kahramanın önceki Marvel oyunlarındaki uzun oynanabilir görünüm geçmişi göz önüne alındığında, Venom'un oynanabilir karakterler olarak Miles ve Peter'a katılabileceği yönünde öneriler bile vardı .

İlk Marvel's Spider-Man , oyuncuların Mary Jane ve süper güçlere sahip olmayan Miles Morales'in kontrolünü ele geçirmesine izin verirken, oyunun belirli noktalarında senaryolu, gizli ağır dizilerdeydiler. Hikayeyi ilerletmesine ve oyunculara Insomniac'ın Marvel Evrenindeki belirli olaylarda daha savunmasız bir karakter olmanın nasıl bir his olduğuna dair bir fikir vermesine rağmen, bu diziler Peter Parker olarak süper güçlü oyunu bozduğu için eleştirildi, çünkü bazı oyuncular yavaşladığını hissetti. genel hikayenin ilerleme hızını düşürün. Insomniac, 2020'deki devamı Marvel's Spider-Man: Miles Morales'te bu dizileri geri getirmedi ve öncelikle Miles Morales'in Tinkerer'a karşı karşıya gelen Örümcek Adam olarak kahraman olmanın ne demek olduğunu öğrenirken odaklandı.

Grand Theft Auto ve Assassin's Creed gibi franchise'lar için Unreal Engine 5'teki hayran yapımı konsept videolarıyla tanınan YouTuber TeaserPlay , Marvel's Spider-Man 2 için Grand Theft Auto 5'in karakter değiştirmesini andıran bir sistem hayal etti . . Bu mekanik, Rockstar'ın oyuncuların Franklin, Michael ve Trevor arasında geçiş yapmasına izin verdiği şekilde, oyuncuların hem Peter hem de Miles'ın Spider-Men ve Venom arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmasını sağlayacaktı. Bir karakter seçildiğinde, bir animasyon, oyuncunun kontrolü ele geçirmesine izin vermeden önce New York City'de hareket eden ve seçilen karakteri bulan bir kamerayı gösterir.

Venom, Marvel's Spider-Man 2'den Önce Oyunlarda Oynanabilirdi

spider-man-2-spider-men-and-venom.jpg

Hayranların Marvel's Spider-Man 2'de Venom olarak oynamaya hevesli olması şaşırtıcı değil çünkü karakterin oyun alanında uzun bir geçmişi var. 1990'ların 2D yan kaydırma oyunları Spider-Man ve Venom: Maximum Carnage ve devamı olan Separation Anxiety'den 2005'in açık dünya Ultimate Spider-Man'ine kadar, oyuncular birçok kez Eddie Brock'un ortakyaşamı alter egosunu kontrol edebildiler. Karakterin bu yıl Marvel's Midnight Suns'da görüneceği doğrulandı, ancak Ultimate Spider-Man'in serbest dolaşım oyunu için nostaljik hisseden kişiler , Insomniac'ın Manhattan'ı ele geçirmesinde benzer seviyelerde yıkıma neden olabileceklerini umuyorlar. .

Insomniac'ın TeaserPlay'in konseptine benzer bir mekanik uygulayıp uygulamadığı henüz görülmedi. Marvel's Spider-Man 2'nin tanıtım fragmanı ve geliştiricilerden, başlığın öncekilerden daha koyu bir ton alacağına dair haberler dışında, yaklaşan devam filmiyle ilgili resmi bilgiler hala kıt. Hayranların daha fazlasını öğrenmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağını umarız, çünkü bir Disney & Marvel Games Showcase bu hafta içinde 9 Eylül'de D23 Expo ile birlikte gerçekleşecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.