Marvel'in Yenilmezleri Bir Sonraki Kahramanı olarak Winter Soldier'ı Açıkladı

Marvel'in Yenilmezleri Bir Sonraki Kahramanı olarak Winter Soldier'ı Açıkladı

Marvel's Avengers, durdurulamaz Winter Soldier'ı yeni görevler ve kahraman meraklılarının yanı sıra tanıtacak sonraki birkaç güncellemesini özetledi.

Devasa bir Marvel's Avengers geliştirme güncellemesi, yaklaşan kahraman meraklılarını, yeni bir Kötü Adam Sektörünü ve oyunun bir sonraki oynanabilir kahramanı olarak Winter Soldier'ın tanıtımını ortaya çıkardı. İşbirliği süper kahraman simülatörü 2020'de piyasaya sürüldü, ancak bir dizi ücretsiz güncellemeden sonra bile oyun hala özel bir oyuncu tabanından yoksun. Haziran ayında Marvel's Avengers en yeni oynanabilir karakteri olarak Jane Foster Thor'u ekledi ve yakında cyborg Winter Soldier da savaş alanına adım atacak.

Lansmanından sonra Marvel's Avengers , müdahaleci mikro işlemleri, yaygın teknik sorunları ve anlamlı oyun sonu içeriği eksikliği nedeniyle eleştirildi. Geliştirici Crystal Dynamics, lansman sonrası ücretsiz güncellemeler aracılığıyla bu eleştirilerin bazılarını başarıyla ele aldı, ancak Marvel's Avengers hala oyuncu tabanını yeniden oluşturamadı. Pek çok hayran oyunun yakında terk edileceğinden korkarken, Crystal Dynamics çok oyunculu Marvel deneyimini gelecekte de desteklemeye devam etme kararlılığını gösterdi. Geliştirici, Marvel's Avengers için yeni bir MODOK boss dövüşü içeren Cloning Labs Omega Seviye Tehdit görevini yayınlama planlarını zaten açıkladı ve şimdi daha da fazla gelecek içerik detaylandırıldı.

Marvel's Avengers kısa süre önce Winter Soldier'ın eklenmesi de dahil olmak üzere oyunun 2.6 ve 2.7 güncellemelerinde gelen içeriği açıkladı. YouTuber BobDuckNWeave'den bir video, No Rest For The Wicked adlı yeni bir Monica Rappaccini Kötü Adam Sektörünü tanıtacak olan 2.6 güncellemesini detaylandırarak başlıyor. Oyunun Beating The Odds görevine benzer şekilde, bu Kötü Adam Sektörü, oyuncuların yeni ödüller kazanmak için her hafta Monica ile yüzleşmesine izin verecek. Bu güncelleme ayrıca, bazı Avengers'ların oynamayı daha çekici hale getirmek için güçlendirmeler aldığı denge değişikliklerini de içerecek ve Marvel's Avengers' Stagger mekaniği de yeniden dengelenecek.

Marvel's Avengers'ın Gelecek İçin Büyük Planları Var

marvels-avengers-winter-soldier-concept-art-001.jpgmarvels-avengers-winter-soldier-concept-art-001.jpg

Son zamanlarda çıkan söylentiler, Marvel's Avengers'ın Winter Soldier'ı ekleyeceği yönündeydi ve BobDuckNWeave tarafından yayınlanan ikinci YouTube videosu bu iddiaları doğruluyor. Oyunun 2.7 güncellemesinin, lansmanından kısa bir süre sonra duyurulan, üst düzey oyuncular için tasarlanmış ve uzun zamandır beklenen bir Omega Seviye Tehdit görevi olan Cloning Labs'ı tanıtacağı bildiriliyor. Marvel's Avengers 2.7 güncellemesi , hikayesi Klonlama Laboratuarlarına bağlı olacak oyunun bir sonraki oynanabilir kahramanı Winter Soldier'ı da ekleyecek. Bucky Barnes'ın, menzilli ateş gücünü vurgulayan ve yakın dövüşte robot kolundan yararlanan kendi benzersiz hareket setine sahip olacağı bildiriliyor, ancak kitinin bazı bölümleri hem Captain America hem de Black Widow'a benzeyecek.

Eğitimi ve beceri seti onu diğer karakterleri anımsatacak olsa da, Winter Soldier umarım Jane Foster Thor'un bir yankı klonu olduğu eleştirilerinden kaçınacaktır . Mighty Thor, kendine özgü bir karakter olmasına rağmen, orijinal Thor Odinson ile birçok yetenek ve animasyonu paylaşıyor. Bununla birlikte, ikonik Undrjarn'ı kullanmasına izin veren All-Weapon adlı güçlü Ultimate yeteneği de dahil olmak üzere kendi becerilerinden bazılarına sahiptir. Erkek meslektaşıyla benzerlikleri nedeniyle Mighty Thor'da birçok hayran hala hayal kırıklığına uğradı ve Crystal Dynamics, Winter Soldier'ın çok daha benzersiz bir kahraman olacağını belirtti.

Oyunun yakında terk edileceğine dair korkuları bastıran Marvel's Avengers , yakın gelecekte çok sayıda yeni içeriğin ana hatlarını çizdi. Yeni No Rest For The Wicked Villain Sector, oyunculara haftalık olarak yapacak daha çok şey verirken, yaklaşmakta olan Klonlama Laboratuvarları, Dünyanın En Kudretli Kahramanlarına layık bir meydan okuma vaat ediyor. Winter Soldier'ın 2.7 güncellemesiyle gelmesiyle, Marvel's Avengers hayranları cyborg suikastçı eylemine hazırlanmalı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.