Jurassic World Primal Ops Oyunu Dinozorların Yanında Savaşmanızı Sağlıyor

Jurassic World Primal Ops Oyunu Dinozorların Yanında Savaşmanızı Sağlıyor

Jurassic World Primal Ops, oyuncuların dinozorları topladığı ve yanlarında kaçak avcılara, bilim adamlarına ve paralı askerlere karşı savaştığı bir mobil oyundur.

Yaklaşan mobil oyun Jurassic World Primal Ops , oyuncuların Dünya'nın tarih öncesi sakinleriyle barış içinde bir arada yaşamayı teşvik etmek için dinozorlarla birlikte savaşmasına izin verecek. Jurassic World serisinin Jurassic World Dominion adlı üçüncü filmi, 10 Haziran'da çıktığında Jurassic Park devam filmi üçlemesini tamamlamaya hazırlanıyor . Bir Jurassic World Primal Ops ticari marka kaydı , oyunun varlığını geçen yıl alay etti ve şimdi geliştirici Behavior Interactive, mobil aksiyon oyununu resmen duyurdu.

Klasik Jurassic Park üçlemesinin devamı niteliğindeki Jurassic World , akıl almaz bilimsel müdahaleler sayesinde dinozorların Dünya'da bir kez daha yürüdüğünü görüyor. Franchise, bir dinozor tema parkı fikrinin aslında meyve verdiğini görüyor, ancak parkın klon yaratıkları esaretten kaçtığında kaçınılmaz olarak kaos ortaya çıkıyor. 2018'deki Jurassic World: Fallen Kingdom , izleyicileri kötü bir komployu keşfetmeleri için ikonik Isla Nublar'a geri getiriyor ve yaklaşmakta olan Jurassic World Dominion , orijinal Jurassic Park kadrosunu geri getirerek seriyi tam bir daire haline getirecek . Bir hayran , Dreams'de Jurassic World Dominion Therizinosaurus'u yaptı Filmin beklentisiyle, oyun oluşturma sistemi ile tarih öncesi yırtıcıyı çok ayrıntılı bir şekilde hayata geçiriyor.

YouTube'da yayınlanan ve yakın zamanda açıklanan Jurassic World Primal Ops oynanış fragmanı, mobil oyunun benzersiz antik hayvan aksiyonunu gösteriyor. Oyunun benzersiz öncülü, oyuncuların kötü niyetli kaçak avcılara, acımasız paralı askerlere ve ahlaksız bilim adamlarına karşı saldırılar planlamak için dost canlısı dinozorlardan oluşan bir ekip oluşturduğunu görüyor. Derin bir yaratık toplama sistemi, oyuncuların her biri savaş alanında kendi güçlerini ve becerilerini sunan dinozor arkadaşları dizisini yavaş yavaş büyütmelerine izin verecek. Oyuncunun savaş yetenekleri ve dinozorların dinamik yetenekleriyle, barış içinde bir arada yaşama elinizin altında.

Jurassic World Primal Ops , oyuncuların ölümcül dinozorlardan oluşan bir listeyi toplamasına ve onlarla işbirliği yapmasına izin verirken , dinozor hayatta kalma korku oyunu Deathground , güçlü yırtıcıları tüm etobur görkemleriyle canlandıracak. Yakında çıkacak olan bağımsız oyun, açıkça Jurassic Park serisine dayanıyor ve oyuncular, yırtıcı hayvanlar ve T. rex gibi ikonik yaratıklardan kaçınırken aşırı büyümüş bir binadan gizlice giriyor. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan Deathground , dinozorları gerçekçi bir şekilde güçlü ve korkutucu bir tehdit olarak tasvir eden sürükleyici bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Jurassic World Primal Ops , oyuncuların dinozorlara karşı değil onların yanında savaşmasını sağlayarak, Jurassic World Dominion'a büyüleyici bir bağ olarak şekilleniyor . Mobil aksiyon oyunu, oyuncuların tarih öncesi kaçak avcıları ve zalim bilim adamlarını avladığını görecek ve dinozor koleksiyonu tamircisi, deneyimi uzun süre taze tutacak. Çıkış tarihi henüz açıklanmasa da Jurassic World Primal Ops , muhtemelen Jurassic Park Dominion'un çıkış tarihi olan 10 Haziran'a yakın bir tarihte başlayacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.