Elden Ring Build, Bloodborne Boss'u Kopyalar, Aşama 2 ile Tamamlandı

Elden Ring Build, Bloodborne Boss'u Kopyalar, Aşama 2 ile Tamamlandı

Yetenekli bir Elden Ring oyuncusu, Bloodborne'un Peder Gascoigne'sinden sonra modellenen, ikinci bir aşama da dahil olmak üzere, şaşırtıcı derecede doğru bir yapı oluşturmayı başardı.

Bir Elden Ring oyuncusu, Bloodborne'un en ünlü erken dönem patronlarından birini yeniden yaratmayı başardı ve sonuçlar son derece etkileyici. Elden Ring'in karakter yaratma sistemi, herhangi bir FromSoftware oyununun en karmaşık ve en sağlamıdır ve oyunculara, The Lands Between'e dağılmış sayısız teçhizatın yardımıyla, avatarlarının nasıl göründüğü üzerinde neredeyse tam kontrol sağladı. Kendini işine adamış ve detay odaklı oyuncular, God of War 's Kratos gibi diğer video oyunu karakterlerini Elden Ring'e getirmeyi bile başardılar .

Peder Gascoigne, oyuncuların Bloodborne'da karşılaşacağı ilk büyük, bilgi ağırlıklı patrondur . Avın susuzluğuna ve kana susamışlığına yenik düşen deneyimli bir avcı olarak deliye döndü ve yeteneklerini oyuncu karakterini öldürmeye çalışmak için kullanıyor. Birçok Bloodborne oyuncusu için, bu patron, dönüştürücü baltası ve blunderbuss kombinasyonu onu çevik ve çok yönlü kıldığı için önemli bir zorluk teşkil edecek. Birçok FromSoftware patronu gibi, Peder Gascoigne'nin de ikinci bir aşaması var, burada oyuncuya çılgınca sallayabileceği pençeleri olan kuduz, kurt benzeri bir canavara dönüşecek ve yerleşik hareket setini tamamen değiştirecek. Bloodborne oyuncular Gascoigne'i yenmek için hileler kullanabilir, ancak erken oyunun en unutulmaz ve zorlu kısımlarından biri olmaya devam ediyor.

Bir Elden Ring oyuncusu, Reddit kullanıcısı orionthehoonter ( PCGamesN aracılığıyla) tarafından paylaşılan özel bir yapı aracılığıyla Peder Gascoigne'ye saygılarını sundu . Orionthehoonter'ın karşı karşıya geldiği Peder Gascoigne oyuncusu, Bloodborne'daki Gascoigne'in yırtık pırtık kıyafetlerine oldukça benzeyen bir şapka ve kıyafet giyiyor . Ayrıca Bloodborne'dan gelen dönüştürücü baltayı simüle etmek için değiştirilen kısa bir baltaya ve uzun bir baltaya sahiptir ve gafları simüle etmek için Bestial Sling büyüsünü kullanır. Ancak en etkileyici olanı, bu oyuncunun Gascoigne'nin dönüşümünü yeniden yaratması, bir kurt maskesini ve çift pençe silahını vahşi bir canavarın görünümünü taklit etmek için hızla değiştirmesidir.

Bloodborne oynamış olan herkes Elden Ring'deki bu ikonik karakteri anında tanıyacaktır , çünkü rekreasyon şaşırtıcı derecede doğru. Elden Ring'in fantezi hikayesi Bloodborne'unkinden daha büyük ve daha iddialı olabilir , ancak FromSoftware'in 2015 sürümünün hala canlı olduğu ve bazılarının Elden Ring'de anmaya devam edecek olan oyuncuların kalplerinde iyi durumda olduğu açık .

Bu Peder Gascoigne yapısı kesinlikle etkileyici, ancak oyuncuların gelecekte başka hangi Bloodborne karakterleri ve canavarları kopyalamayı başaracağını görmek ilginç olacak. Elden Ring'in devasa donanım ve kişiselleştirme seçenekleri, yaratıcı ifadeler ve sanal cosplayler için kapıları ardına kadar açık bırakıyor, bu nedenle yaratıcı oyuncuların Bloodborne'a saygılarını sunmaya devam etmeleri için yer var .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.