Call of Duty: Modern Warfare 2 NFL Taslağı Beklentilerine Gösterildi

Call of Duty: Modern Warfare 2 NFL Taslağı Beklentilerine Gösterildi

Yayıncı Activision Blizzard kısa süre önce Las Vegas'taki Ahmad "Sos" Gardner gibi Call of Duty: Modern Warfare 2'yi NFL Taslağı'na sundu.

Editörün Notu: California Adil İstihdam ve Konut Departmanı tarafından Activision Blizzard'a şirketin kadın çalışanlarına karşı taciz, ayrımcılık ve misilleme yaptığı iddiasıyla dava açıldı. Activision Blizzard iddiaları yalanladı. Activision Blizzard davasının tüm ayrıntıları ( içerik uyarısı: tecavüz, intihar, taciz, taciz) yeni bilgiler ortaya çıktıkça güncellenmektedir.

Instagram gönderileri, Activision Blizzard'ın kısa süre önce Call of Duty: Modern Warfare 2'den Ahmad "Sos" Gardner gibi NFL Draft adaylarına gösterdiğini gösteriyor. Aylarca süren söylentiler ve spekülasyonlardan sonra Infinity Ward, Modern Warfare 2'yi geçtiğimiz Şubat ayında bir sonraki Call of Duty oyunu olarak onayladı. Studio Eş Başkanı Pat Kelly, devam filminin yepyeni bir oyun motoru üzerinde çalışacağını da açıkladı, bu teknoloji, ekibin yıllar önce açıklanmayan bir sayı üzerinde çalışmaya başladığı. Aynı motor, Infinity Ward'ın bir sonraki COD: Warzone deneyimine de güç verecek.

Bir sonraki Modern Warfare girişiyle ilgili bilgiler şimdilik kıt. Ancak Activision Blizzard'ın 2022 1. Çeyrek mali raporu, 2019 Call of Duty taksitinin devamının , franchise'da bugüne kadarki " en gelişmiş deneyimi " işaretleyeceğini belirtti. Elbette, yeni Infinity Ward oyunu bu yıl içinde konsollarda ve PC'de mağazalara ulaştığında, oyuncular bu kadar çok şeye kendileri karar vermek zorunda kalacaklar.

CharlieIntel tarafından fark edildiği gibi , NFL Draft adayı Ahmad "Sos" Gardner kısa süre önce Instagram'da yeni Call of Duty oyununu çalışırken görmekle ilgili bir hikaye yayınladı . Gardner, kamu görevine ilişkin somut ayrıntılar konusunda fazla bir şey sunmadı. Ancak, yayıncı FaZe Blaze'e özel bir mesaj yanıtında Gardner, Call of Duty: Modern Warfare 2 henüz tamamlanmamış olsa da, nihai sonucun " ateş olacağına " gerçekten inandığını söyledi . Aşağıdaki Ahmed Gardner'ın orijinal Instagram gönderi özelliklerinin bir ekran görüntüsü, CharlieIntel'in izniyle.

Gardner'ın genel yayınından veya FaZe Blaze'e özel mesajından öğrenilecek hiçbir şey yok. Köşe oyuncusunun Instagram hikayesine eşlik eden fotoğrafta bile yalnızca TV ekranında yanıp sönen standart Call of Duty logosu bulunuyor. Yine de, geçen yıl COD: Vanguard'ın eksikliklerinden sonra , bazı hayranlar yeni oyunu erken görenlerin sonunda iyi olacağını düşündüklerini öğrenmekten memnun olabilir.

Devam filmini daha geniş terimlerle tartışmanın dışında, ne Activision Blizzard ne de Infinity Ward, Modern Warfare 2'yi geleneksel anlamda resmi olarak duyurmadı. Twitter kullanıcısı TheGhostOfHope, Call of Duty sızıntısı tarafından doğrulanmayan söylentilere göre , resmi ayrıntıların önümüzdeki ayın sonuna kadar hizmete girebileceğini öne sürüyor. Söz konusu sızıntıya göre Activision, en geç 30 Mayıs'a kadar yeni Modern Warfare taksitini tam olarak açıklamayı planlıyor. Yayıncının kendisi henüz bu kadarını doğrulamadı, bu nedenle bu tür bilgileri bir miktar tuzla almak en iyisidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.