Breaking Bad'in Mike'ı PlayStation God of War Meme'de Kratos Oldu

Breaking Bad'in Mike'ı PlayStation God of War Meme'de Kratos Oldu

Akıllı bir meme, Kratos'u Mike Ehrmantraut ile birleştirdi ve God of War kahramanı ve Breaking Bad tetikçisi arasında uygun karşılaştırmalar yaptı.

PlayStation tarafından paylaşılan komik bir meme , Breaking Bad'den Mike Ehrmantraut'u God of War'dan Kratos'a dönüştürüyor . Son derece farklı mülklerden ve dünyalardan gelmelerine rağmen, iki kurgusal karakter kel kafa ve cinayet eğilimi gibi özellikleri paylaşıyor. Santa Monica Studios'un mitolojik aksiyon dizisi, Atreus ile Loki'yi karşılaştıran bir God of War memesi de dahil olmak üzere sayısız mem'e ilham verdi ve şimdi Breaking Bad'den Mike çapraz ateşe yakalandı.

Breaking Bad , büyüleyici karakterleri ve usta oyunculuğu ile tanınır ve Mike Ehrmantraut'un karakteri her iki özelliği de mükemmel bir şekilde bünyesinde barındırır. Jonathan Banks tarafından canlandırılan yaşlanan tetikçi, dizinin ikinci sezonunda tanıtıldı ve hızla AMC suç dramasının önemli bir parçası oldu. Mike'ın Banks'in performansına ve karakterin eğlenceli bir şekilde soğukkanlı tavrına atfedilebilecek olan popülaritesi, neredeyse tamamlanmak üzere olan prequel serisi Better Call Saul'da önemli bir role yol açtı . Hem tümdengelim hem de dövüş konusundaki inanılmaz becerilerine rağmen, Mike Ehrmantraut ne yazık ki hiçbir zaman bir video oyunu kahramanı olarak ortaya çıkmadı. Dizinin yaratıcısı Vince Gilligan kısa süre önce Grand Theft Auto gibi bir Breaking Bad video oyunu hazırladığını iddia etti., ama ne yazık ki bu proje sadece bir hayal olarak kalıyor.

PlayStation UK tarafından Twitter'a gönderilen harika bir çapraz meme, Breaking Bad'in soğukkanlı Mike Ehrmantraut'unu God of War kahramanı Kratos'a dönüştürüyor. Mike'ın kel kafası ve sonsuza kadar huysuz ifadesi göz önüne alındığında, onu Atreus'un babasına dönüştürmek için tek gereken kırmızı bir dövme. Mike, Breaking Bad ve Better Call Saul'daki durumlarla nasıl başa çıkılacağını açıklamasıyla ünlüdür ve PlayStation UK, böyle bir konuşmayı Kratos'a uyacak şekilde uyarlamıştır. Tümüyle, meme, God of War'ın öfkeli kahramanı ve Breaking Bad'in profesyonel temizleyicisine inanılmaz bir övgüdür.

mike-ehrmantraut-from-breaking-bad-in-god-of-war.jpg

God of War serisi genellikle ciddi olsa da , şakalar ve memler mitolojik aksiyon serisine mizah enjekte etmeye yardımcı olur. Geçen yıl yönetmen Cory Barlog, God of War'ın Shrek'in bir kopyası olduğu konusunda şaka yaptı ve beraberindeki görüntüler aslında bu iddiaya bir miktar güvenilirlik kazandırdı. Eğlenceli meme, Shrek'teki ejderhayı God of War'daki World Serpent Jormungandr ile karşılaştırır ve Shrek doğal olarak Kratos'un vekili haline gelir. Atreus'u teselli eden Kratos'un bir görüntüsü de Shrek'te Fiona'nın Eşek'i teselli ettiği bir sahne için neredeyse mükemmel bir eşleşmedir .

Yüzeyde oldukça farklı görünüyorlar, ancak PlayStation tarafından yayınlanan meme, Mike Ehrmantraut ve Kratos arasındaki kesin benzerlikleri gösteriyor. Sevgili Breaking Bad karakteri, Better Call Saul'da daha fazla keşfedilen arka planıyla birlikte, kabataslak bir geçmişe ve muazzam dövüş becerilerine sahiptir . Bu arada Kratos, acımasız tetikçinin kel kafasını ve huysuzluk eğilimini paylaşıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.