Back 4 Blood: Terror Genişleme Tünellerinden Ne Beklemeli?

Back 4 Blood: Terror Genişleme Tünellerinden Ne Beklemeli?

Back 4 Blood's Tunnels of Terror DLC'si bir haftadan kısa bir süre içinde çıkıyor ve bazı yeni Cleaner'lar, üç yeni Ridden zombi ve yepyeni bir oyun modu ekliyor.

back-4-blood-tunnels-of-terror.jpgBazı hayranların beklentilerini tam olarak karşılamasa da Back 4 Blood , Şubat 2022'ye kadar 10 milyondan fazla oyuncunun giriş yapmasıyla hala inanılmaz derecede iyi sattı. Ve bazı orta dereceli incelemelere rağmen, Back 4 Blood hala sağlam bir 4 oyunculu ortak. op horde oyunu, hala gerçekleştirilmesi gereken çok fazla potansiyel var. İlk büyük genişlemesi yolda olan Back 4 Blood , bazılarının umduğu Left 4 Dead halefi olmaya biraz daha yaklaşabilir .

Back 4 Blood'ın Annual Pass , Deluxe veya Ultimate sürümlerine sahip olanlar veya genişleme paketini ayrıca satın alanlar için 12 Nisan'da çıkacak olan Tunnels of Terror oldukça büyük miktarda yeni içerik sunuyor. "No Hope" adlı yepyeni bir zorluk ayarının yanı sıra, oyuncular iki yeni Cleaner'a ve Ridden Hives adlı tamamen yeni bir oyun moduna erişebilecek ve üç yeni özel virüslü türü içeren bir oyun moduna sahip olacaklar.

İki Yeni Back 4 Blood Cleaner

back-4-blood-tunnels-of-terror-expansion-launch-trailer.jpg

Tunnels of Terror , oyuna iki yeni Cleaner getirerek toplamda 10 farklı oynanabilir Back 4 Blood karakteri getiriyor . Bu iki yeni karakter, ekibin geri kalanıyla oldukça iyi uyum sağlaması gereken ve yeni Ridden Hives oyunuyla daha fazla el ele gitmesi gereken bazı benzersiz yetenekler sunuyor.

Eski şef Heng, Back 4 Blood'da ikincil silahları olarak kötü görünümlü bir mutfak bıçağı kullanıyor ve duvarların arkasındaki eklentileri, kapıları ve girişleri görme ve pingleme yeteneğine sahip. Heng'in Takım Etkisi sahada oldukça yardımcı olacak ve mürettebata eşyalarını yeniden kullanma şansı %5 verecek.

İkinci Back 4 Blood Cleaner , Sharice, Ridden devralmadan önce bir itfaiyeciydi ve hala ateş baltasını ikincil bir silah olarak kullanıyordu. Sharice'in birkaç pasif yeteneği vardır ve bunlardan biri ona %25 Travma Direnci verir. Sharice'in bir düşmana fırlattığı herhangi bir zırh plakası, zırh plakası alıcısı olma şansına sahiptir. Sharice'in Takım Etkisi, mürettebata yarasadan hemen sonra sağlıklarında %25 artış sağlar.

Back 4 Blood'da Üç Yeni Basmış

back-4-blood-tunnels-of-terror-warp.webp

Tünellerin Terörü genişletmesi de oyuna üç yeni Ridden türü getiriyor. Terör Tünelleri tanıtım fragmanında gösterilen gizemli mor yarıklardan ortaya çıkan bu yeni özel virüslü türler Çarpık Sürgün olarak sınıflandırılıyor.

Oyuncuların sahaya mayınlar atan yeni Urchin Ridden ile adımlarını izlemeleri gerekecek. Yeni Shredder tipi, korkutucu keskin pençelerini Temizleyicileri kesmek için kullanacak ve yeni Ripper, saçma miktarda hasar verebilen iri yarı bir canavar gibi görünüyor. Oyuncular, yeni Temizleyicilerin yeteneklerini kullanmak ve bu yeni Sürgün türlerini başarılı bir şekilde alt etmek için en iyi taktiklerini kullanmak zorunda kalacaklar .

Back 4 Blood: Terror'ün Yeni Oyun Modu Tünelleri

back-4-blood-tunnels-of-terror-1.jpg

Back 4 Blood Tunnels of Terror genişletmesiyle gelen belki de en heyecan verici yeni içerik , Ridden Hives adlı tamamen yeni bir oyun modudur. Bu mod, oyuncuları labirent benzeri bir tünel sisteminde aynı enfekte, ancak derin yeraltı ordularıyla karşı karşıya getiriyor.

Oyuncuların labirentte ilerlemek için yeteneklerini etkin bir şekilde kullanmaları ve aşamanın sonunda özel nadir ganimetlere ulaşmaları gerekecek. Oynanış, Back 4 Blood'ın sefer modundaki aynı yağmalama ve çekimden oluşacak , ancak iyi bir önlem için ara sıra bazı ek platform bölümleri eklenecek.

Terör Tünelleri ayrıca Back 4 Blood'a sekiz yeni karakter görünümü, yedi efsanevi silah ve 12 yeni silah görünümü dahil olmak üzere çok sayıda açılabilir kozmetik ürün getiriyor . İlk günden beri oynayanlar için oyuna biraz çeşitlilik katması gereken bu genişleme ile 15'ten fazla kart ekleniyor.

Back 4 Blood şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S'de ve Tunnels of Terror genişleme paketi 12 Nisan'da yayınlanacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.