Squid Game 2. Sezon'da Gi-hun & Front Man Olacak mı? Resmi Açıklama Geldi!

Squid Game 2. Sezon'da Gi-hun & Front Man Olacak mı? Resmi Açıklama Geldi!

Yaratıcı Hwang Dong-hyuk, Squid Game 2. sezonunun Lee Jung-jae'nin Seong Gi-hun ve Lee Byung-hun'un Front-Man'inin geri döneceğini onayladı.

Yaratıcı Hwang Dong-hyuk, Squid Game 2. sezonunun Lee Jung-jae'nin Seong Gi-hun ve Lee Byung-hun'un Front-Man'inin geri döneceğini onayladı. Hwang, Umberto Eco'nun eserlerinden ilham alan bir film üzerindeki çalışmasının ardından 2024 yılına kadar ikinci bir sezonun yayınlanmasını umduğunu doğruladı. Lee Jung-jae, ölümcül turnuvada 456. oyuncuyu canlandırırken, Lee Byung-hun oyunların gizemli maskeli sunucusunu oynadı.

Eylül 2021'de piyasaya sürülen Squid Game , borçlarını temizlemek ve kızının velayetini almaya hak kazanabileceğini kanıtlamak için görünüşte zararsız bir turnuvaya giren boşanmış kumarbaz Seong Gi-hun'u takip ediyor. Ancak kısa süre sonra, bir zamanlar masum olduğu düşünülen çocukluk oyunlarının ölümcül dönüşler taşıdığını ve Gi-hun'un diğer rakiplerini kazanmak ve onlardan daha uzun yaşamak zorunda kalacağını öğrenir. inanılmaz derecede zengin seyircileri eğlendirmek. Hwang şu anda Killing Old People Club'ı geliştiriyor .Son derece popüler Netflix hitinin yaratıcısı İtalyan filozof ve yazar Eco'nun eserlerinden ilham alan bir film olan , gizli, ürpertici oyunlara geri dönecek iki tanıdık yüzü ortaya çıkaran gergin hayatta kalma dramasının gelecek sezonunu dört gözle bekliyor.

Deadline tarafından bildirildiği üzere , oyuncu 218'i ve Gi-hun'un çocukluk sınıf arkadaşı Cho Sang-woo'yu canlandıran Hwang ve Squid Game yıldızı Park Hae-soo, Deadline'ın Annual Contenders etkinliği sırasında ikinci sezonla ilgili ayrıntıları açıkladı. Heang, Gi-hun'un zaferinin ardından 2. sezonda geri döneceğini ve birinci sezonun sonunda geri dönmeyi tercih ettiğini doğruladı. Yaratıcı ayrıca Ön Adam'ın Gi-hun'un çilesini ve kardeşi ve gizli polis memuru Hwang Jun-ho (Wi Ha-joon) ile uçurum kenarındaki yüzleşmesini izledikten sonra geri döneceğini doğruladı. Aşağıda Hwang'ın tam yanıtına göz atın.

Gi-hun kesinlikle. Geri dönecek ve Ön Adam'ın da geri döneceğine inanıyorum.

Lee karakterin yaklaşan hikayesiyle dalga geçti

2021/10/10/0-seong-gi-hun-squid-game.jpg

Hwang, Gi-hun'un 2. sezondaki dönüşünü resmen onaylamadan önce, Lee karakterin yaklaşan hikayesiyle dalga geçti. bir röportajda, yaratıcının onu hikayenin Gi-hun'u nereye götüreceği konusunda bilgilendirdiğini ortaya çıkardı. Maçları kazanmasına rağmen, Gi-hun karşılaştığı olaylar ve katlandığı kayıplar yüzünden travma geçirdi. Paraya dokunmaya ancak, oyunun gerçek yaratıcısı, önceden ölü olduğu varsayılan oyuncu 001, Oh Il-nam (O Yeong-su) ile yaptığı son görüşmeden sonra cesaret edebildi. Toplantının ardından Gi-hun, kızıyla yeniden bir araya gelmek için Los Angeles'a gitmeden önce eski arkadaşları Sang-Woo'nun annesi ve Kang Sae-byeok'un (HoYeon Jung) erkek kardeşinin maddi olarak halledilmesini sağlar. Ancak, onu oyunlarla tanıştıran işe alım görevlisinin yeni bir potansiyel oyuncuyu davet ettiğini gören Gi-hun, uğursuz bir telefon görüşmesi tarafından uyarılmasına rağmen uçuşunu terk eder. Lee, Gi-hun'un oyunlara geri döndüğünü onayladı.

Oyunun genişletilmiş ve güncellenmiş bir versiyonu, Squid Game 2. sezon için Hwang tarafından onaylanırken ve dizinin yıldızları bir geri dönüşün ipuçlarını verirken, yaratıcının daha açık onayı, hayranların Squid Game'in ikinci sezonunun nasıl şok edebileceği konusunda spekülasyonlar yapacağı kesin. izleyiciler daha da ileri gidiyor. Front-Man'in dönüşü, kardeşini vurma konusundaki hisleriyle başa çıkmaya ve nasıl maskeli figür haline geldiğini keşfetmeye zorlandığını görebilir. Bu arada, Gi-hun'un geleceği daha gizemli olabilir, çünkü zaferinin ardından istediği her şeyle rahat yaşamak yerine, oyunun seçkin seyircileri ve organizatörleri tarafında bir diken olduğunu kanıtlama potansiyeli ile geri dönmeyi tercih ediyor.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.