Scream 6: Neve Campbell, Son Söylentilerden Sonra Sözleşme Güncellemesi Sağlıyor

Scream 6: Neve Campbell, Son Söylentilerden Sonra Sözleşme Güncellemesi Sağlıyor

Scream franchise emektarı Neve Campbell, devam filmi Scream 6'da görünmek için gizlice bir sözleşme imzaladığını iddia eden yakın tarihli bir söylentiye yanıt veriyor.

Neve Campbell , devam filmi için imza attığına dair söylentilerin ardından Scream 6 sözleşmesi hakkında bir güncelleme yaptı . 2022'nin Scream'i , klasik korku filmlerini yeniden başlatma ve yeniden yapma eğilimiyle dalga geçerek seriyi başarılı bir şekilde yeniden başlatmayı başardı. Wes Craven'ın dahil olmadığı ilk Scream filmi olmasına rağmen, film için yapılan incelemeler çoğunlukla olumluydu . Aynı zamanda gişede de oldukça başarılı oldu, dünya çapında 140 milyon dolar kazandı, bu yüzden doğal olarak Scream 6 Paramount ve Spyglass tarafından çabucak onaylandı.

Bir devam filmi ve yeniden başlatma görevi gören Scream ile Neve Campbell (Sidney Prescott), Courteney Cox (Gale Weathers) ve David Arquette'i (Dewey Riley) geri getirirken yeni bir karakter grubunu tanıttı. Cox ve Campbell'in ikisinin de başlangıçta geri döneceği düşünülüyordu, ancak geçen ay Campbell, maaş anlaşmazlığı nedeniyle Scream 6 için geri dönmeyeceğini açıkladı . Son zamanlarda, Campbell'in Scream 6 ve 7'de görünmek için gizlice bir sözleşme imzaladığı, ancak stüdyoların, görünüşünün sinemaseverler için Spider-Man: No Way Home türünde bir sürpriz olabilmesi için bunu bir sır olarak sakladığına dair bir söylenti internette dolaşıyordu.

Söylenti, Paramount'un resmi olarak yanıt vermesi için yeterli etki yaratmasa da, Campbell şimdi söylentiyi dinlendirdi. Mad Monster Party Arizona'daki bir panele katılırken Campbell'a Scream 6 için bir sözleşme imzaladığına dair söylentilerin arkasında herhangi bir gerçek olup olmadığı soruldu . Campbell özür dilercesine yanıtladı, "Söylemekten korkmuyorum. Üzgünüm. Üzgünüm çocuklar."

Campbell'ın dönüşünü bir sır olarak saklamak için yalan söyleme olasılığı her zaman vardır, ancak bu durumda bu inanılmaz derecede olası görünüyor. Campbell geri dönmüyor çünkü Scream serisine kazandırdıklarının karşılığını yeterince alamadığını düşünüyor . Ayrıca Paramount için, Marvel'ın Tobey Maguire ve Andrew Garfield ile yaptığı gibi Campbell'ın dönüşünü bir sır olarak saklamaya çalışması da mantıklı olmaz . Campbell, Scream'de yılın başında göründü ve karakteri hayatta kalırken, hayranlar zaten onun Scream 6'da geri dönmesini bekliyordu.Paramount, Stu (Matthew Lillard) gibi başka bir eski karakteri geri getirerek bu tür bir tepki alabilir. Bununla birlikte, Campbell'ın durumu onunla stüdyo arasında daha ciddi bir sorun gibi görünüyor, bu da onun yokluğu haberinin neredeyse kesinlikle sadece büyük bir pazarlama hilesi olmadığı anlamına geliyor.

Campbell'ın bugüne kadarki her Scream filminde görünmesiyle, Paramount ve Spyglass'ın Campbell ile hala bir anlaşmaya varmamış olması hayal kırıklığı yaratıyor. Campbell, Scream 6'nın hikayesinin Sidney Prescott'u içerdiğini doğruladı . Ancak Scream 6'nın çekimleri yarıda kaldığından, stüdyo ona daha fazla ödemeye karar verse bile, Sidney muhtemelen başlangıçta planlandığı kadar büyük bir role sahip olmayacak. Yazarlar şimdi Sidney'i devam filminin hikayesinden çıkarmak için iyi bir yol bulmak zorunda kalacaklar, bu yüzden Campbell'ın bu son söylentiyi reddetmesi biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.