How I Met Your Mother’ın Marshall’ı Jason Segel’dan 10. Sezon müjdesi!

How I Met Your Mother’ın Marshall’ı Jason Segel’dan 10. Sezon müjdesi!

How I Met Your Mother'ın yıldızı Jason Segel, başarılı NBC sitcom'unun onuncu sezon yeniden canlandırılması için geri dönebileceğini söyledi.

Yönetmen Pamela Fryman'a göre Jason Segel How I Met Your Mother'ın 10. sezonunu yapmak istiyor. İlk olarak Eylül 2005'te NBC'de yayınlanan How I Met Your Mother , dokuz sezon ve 208 bölüm yayınlayarak büyük bir başarı elde etti ve Eylül 2013'te oldukça tartışmalı bir finalle sonuçlandı. Eşsiz yapısı, sıra dışı mizahı, katmanlı karakterleri, 2000'li yılların en büyük Amerikan sitcom'larından biri olarak kabul edilen dizi, ilk sezonunu henüz tamamlayan How I Met Your Father'ın yeni bir yan ürünüydü.

How I Met Your Mother'ın hikayesi, 2030 yılında bir çerçeveleme aracı olarak genç oğluna ve kızına anneleriyle tanışmasına ve ona aşık olmasına neden olan olayları anlatan umutsuz romantik Ted Mosby'yi takip ediyor. Craig Thomas ve Carter Bays tarafından yaratılan gösteri, gösterimi sırasında 91 ödül adaylığı aldı, 21 tanesini kazandı ve gösterinin yapımcılığını üstlenen ve 12 bölüm hariç tüm bölümleri yöneten Fryman, çalışmaları için Primetime Emmy adaylığı aldı. Yayından kaldırıldığı dokuz yılda, bazı hayranlar farklı bir son talep ederken, diğerleri How I Met Your Mother 10. sezon için çağrıda bulunurken, gösterinin yeniden canlandırılması için hala çağrılar var.

Çok sevilen How I Met Your Mother karakterinden beklenmedik bir kamera hücresinin yer aldığı How I Met Your Father'ın finalini tartışmak için TVLine ile yaptığı özel bir röportajda konuşan Fryman, franchise'ın geleceğine değindi ve olası bir olasılığı tartıştığını açıkladı. oyuncu kadrosuyla 10. sezon. Gösterinin yayından yaklaşık on yıl geçmesine rağmen, Philadelphia yerlisine göre, oyuncular ve yaratıcılar Bays ve Thomas da dahil olmak üzere herkes hala iletişim halinde ve birbirlerinin kariyerlerini destekliyor. Gerçekten de, Frasier yönetmeni How I Met Your Mother'ın önerisine verdiği olumlu tepkiyi de açıkladı.Sezon 10, özellikle bir oyuncudan - Marshall'ı oynayan Jason Segel'den. Aşağıdaki Fryman'ın tam alıntısını okuyun:

'Herkes herkesi destekliyor, her zaman, çok büyük bir şekilde, bu yüzden bu [devam dizisi] bu kadar umut verici bir şekilde gerçekleştiğinde, herkes çok heyecanlandı. Demek istediğim, onlara mesaj atıp devam ediyorum, "10. Sezon! Yapabilirdik çocuklar!” Jason [Segel] her zaman "Ben varım, sadece bana nereye geleceğimi söyle" diyen ilk kişidir.

how-i-met-your-mother-cast.webp

Sex and the City gibi başarılı şovların yakın zamanda yeniden canlanmasını takiben , bir zamanlar popüler olan komedilerin geri dönmesi için hala bir izleyici kitlesi var gibi görünüyor ve akış platformlarının insanların deneyimlemesine izin verdiği nostalji belki de bunu besledi. Fryman'ın yorumları, masada resmi olarak hiçbir şey olmamasına rağmen, orijinal oyuncular arasında gösteriyi bir noktada tekrar ziyaret etme fikrini eğlendirmek için ilgi olduğunu gösteriyor gibi görünüyor. Netflix'in Arrested Development ile yaptığı gibi, yayın platformlarının iptal edilen şovları toplama ve onlara yeni bir hayat verme ve hem eski hem de yeni izleyicilerden keyif almak için yayınlama açısından çok daha fazla boşluk bırakması nedeniyle bu çok daha kolay hale gelebilir .

Tabii ki How I Met Your Mother 10. sezondaki herhangi bir şans, Segel'e ek olarak Cobie Smulders, Alyson Hannigan, Josh Radnor ve Neil Patrick Harris'i de içeren çekirdek kadronun ilgisine ve bulunabilirliğine bağlı olacaktır. Programlarının herhangi bir karar vermede büyük bir belirleyici faktör olması muhtemeldir. Ayrıca şovun döneminin büyük bir kısmı olduğu ve herhangi bir hikaye veya olay örgüsünün modern zamanları hesaba katması gerekirken, şovun karakterlerine ve anlatımına sadık kalırken, bu da zor olabilir. Herhangi bir canlanma şansı, How I Met Your Father'ın başarısından etkilenebilir., ikinci bir sezon için yenilendi, bu nedenle izleyicilerin bir canlanma şansı olup olmadığını bilmek için geleceğin neler getireceğini beklemesi ve görmesi gerekecek.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.