The Adam Project Netflix Orijinal Filmleri İçinde En Yüksek 3. Çıkış Filmi Oldu!

The Adam Project Netflix Orijinal Filmleri İçinde En Yüksek 3. Çıkış Filmi Oldu!

Yeni bir rapor, The Adam Project'in ilk haftada izlenen saat sayısı açısından bir Netflix orijinal filmi için 3. en yüksek çıkış olduğunu ortaya koyuyor.

The Adam Project Netflix Orijinal Filmleri İçinde En Yüksek 3. Çıkış Film Oldu!

Yeni bir rapor, The Adam Project'in ilk haftada izlenen saat sayısı açısından bir Netflix orijinal filmi için 3. en yüksek çıkış olduğunu ortaya koyuyor.

Adam Projesi, ilk haftada izlenen saat sayısı açısından bir Netflix orijinal filmi için şimdiye kadarki en yüksek 3. çıkış oldu. Geçen yılki Free Guy için ekip kurduktan sonraThe Adam Projectiçin bir kez daha güçlerini birleştiriyor. Bilim kurgu macera filmi, 2022 yılında kazayla iniş yapan ve ardından geleceği kurtarmak için genç benliği ve rahmetli babasıyla bir araya gelen zaman yolculuğu yapan bir pilotun hikayesini anlatıyor.

Film, hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı ve birçoğu The Adam Project'in şaşırtıcı derecede gerçek duygusal çekirdeğini ve Reynolds'un dokunaklı performansını övdü. Reynolds'un karakterinin genç versiyonunu oynayan Walter Scobell de genç oyuncunun Reynolds'un imzası olan komedi tarzını mükemmel bir şekilde yakalamasıyla çok övgüye konu oldu. Ayrıca geçtiğimiz günlerde, iki başarılı projeden sonra Levy ve Reynolds'ın yaklaşmakta olan Deadpool 3 için bir kez daha ekip kuracakları duyuruldu.

2022/03/13/the-adam-project-1.webp

Adam Project 92.4 milyon saat izlendi

Deadline'ın yeni bir raporuna göre The Adam Project, bir Netflix orijinal filmi için şimdiye kadarki en yüksek 3. çıkış oldu. Netflix, yeni orijinal filmlerin başarısını ölçmek için ilk hafta içinde izlenme saatlerini kullandığında, Adam Project 92.4 milyon saatle, bir başka Reynolds filmi Red Notice 148.7 milyon saatle ve Don't Look'un ardından geldi. Yukarı , 111 milyon saatte izlendi. Bu yeni ölçüm, izlenen tüm saatleri içerir ve tekrarlanan görüntülemeler de bir filmin toplamına dahil edilir.

Hem Red Notice hem de The Adam Project , ilk hafta izlenen saat açısından ilk üçte yer alırken, Reynolds'ın Netflix ile yakın zamanda yaptığı işbirliklerinin meyvelerini verdiği açık. Adam Projesi , aile izleyicilerine yöneliktir , yani filmi izleyebilecek izleyicilerin kapsamı, örneğin R veya TV-MA derecesi taşıyan bir şeyden daha büyüktür. Bu tür aile odaklı eğlence, açıkça Reynolds'un üstün olduğu bir şey ve aktörün şüphesiz hala büyük izleyiciler çekme potansiyeli var.

The Adam Project , Reynolds'un yıldız gücüne ve evrensel çekiciliğine ek olarak, Zoe Saldaña ve Mark Ruffalo gibi güçlü destekleyici oyunculara da sahip. Hem Red Notice hem de The Adam Project'in başarısı, Reynolds'ın yakın gelecekte tekrar Netflix ile işbirliği yapmasını çok olası kılıyor. Red Notice'in iki devam filmi şimdiden duyuruldu ve bağımsız bir film gibi görünse de The Adam Project'in devamı kesinlikle bir olasılık. 100 milyondan çok uzakta olmayan izleme saatleriyle övünen Netflix, The Adam Project'in başarısını tekrarlamak isteyecektir.Gelecekteki daha da fazla proje için Reynolds ile yeniden bir araya gelerek.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.