Efsane Yıldız Oyuncu Bruce Willis Oyunculuğu Bıraktığını Açıkladı!

Efsane Yıldız Oyuncu Bruce Willis Oyunculuğu Bıraktığını Açıkladı!

Bruce Willis hayranları çok üzülecek. Ünlü Oyuncu oyunculuğu bıraktı, peki Bruce Willis neden oyunculuğu bıraktı? İşte ayrıntılar... Ailesi, Bruce Willis'in durumunun başkalarıyla iletişim kurma yeteneğini etkilediği için film yıldızının emekliliği geldi.

Dünyada kontrolünüz dışındaki güçler yüzünden sevdiğiniz şeyi yapmaktan vazgeçmeniz gerektiğini bilmekten daha kötü bir duygu yoktur. Onlarca yıldır, Die Hard film serisindeki John McClane rolüyle tanınan Bruce Willis, Hollywood'un en tanınmış eğlence sanatçılarından biriydi, ancak son yıllarda halk arasında fazla zaman harcamadan daha az projede rol aldı. göz. Ve şimdi nedenini biliyoruz.

Willis'in eşi Emma Heming Willis, Bruce'a, konuşma ve konuşmayı anlama gibi bir kişinin bilişsel yeteneklerini etkileyen bir hastalık olan afazi teşhisi konduğunu açıkladı. Emma Heming Willis , teşhisinin ardından Zor Ölüm yıldızı için geleceğin neler getireceğini ayrıntılı olarak açıkladı.

Instagram'daki bir gönderide Willis'in karısı, kendisi ve Bruce'un ailesi için ne kadar zor olduğuna dair sözlerini küçümsemedi, ancak aynı zamanda böyle zor bir zamanda herkesin desteği için takdirini dile getirdi. Emma, ​​"Bunun bir sonucu olarak ve büyük bir dikkatle Bruce, kendisi için çok şey ifade eden kariyerden uzaklaşıyor" dedi. "Bu, ailemiz için gerçekten zorlu bir zaman ve devam eden sevginiz, şefkatiniz ve desteğiniz için çok minnettarız. Güçlü bir aile birimi olarak bu süreçten geçiyoruz ve onun için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için hayranlarını da dahil etmek istedik. sen, ona yaptığın gibi. Bruce'un her zaman dediği gibi, "Yaşasın" ve birlikte tam da bunu yapmayı planlıyoruz."

Daha da kötüsü, afazi gibi bir durumun genellikle kafa yaralanmalarının neden olduğu beyin hasarından kaynaklanmasıdır. Bruce Willis'in Hollywood'daki itibarını, kendi dublörlüğünü yapan bir aksiyon yıldızı olarak inşa ettiği düşünülürse, ilk etapta onun beyin hasarı almasına tam olarak neyin yol açtığını hayal etmek zor değil. Elbette, Bruce Willis'in zamanında film endüstrisi, güvenlik önlemleri konusunda şu anda aldıkları önlemleri almamakla birlikte, aksiyon türünü gerçekten benimsiyordu . Biri sadece Bruce Willis'in asallığı bugünlerde gerçekleşseydi iyi olup olmadığını merak edebilir.

10420222254337621653.jpg

Hayranlar suçlama oyununu istedikleri gibi oynayabilirken, Bruce Willis'in kariyerini ve bir bütün olarak film türü üzerindeki kendi bireysel etkisini, özellikle de John McClane rolüyle kutlamamızın zamanı geldi. Zor Ölüm beyaz perdeye gelmeden önce, filmlerdeki aksiyon yıldızlarının çoğu gerçekçi olmayacak şekilde yenilmezdi, steroide bağımlı et kafaları filmlerinde üzerlerinde bir çizik bile bulamayacaklardı. Ama sonra, Bruce Willis'in normal boyutlu, fiziksel olarak savunmasız John McClane'i tasviri tüm bunları değiştirdi. Çünkü Bruce Willis'in McClane'i, herkesin başına gelebilecek normal sorunlarla uğraşan normal bir insandı, onun bağlanabilirliği ve Die Hard ile birlikte.'in popülaritesi, Hollywood'un aksiyon filmi yıldızına yaklaşımını değiştirdi. Bruce Willis'in ikonik performansı olmadan bu mümkün olmazdı.

Bruce Willis'in sıradan biri olarak çekiciliği aksiyon filmi yıldızını yeniden tanımlasa da, 1990'lardan 2010'lara Ucuz Roman , The Sixth Sense , Armageddon , The Fifth Element gibi eleştirmenlerce beğenilen veya büyük hit filmlerde oynayarak alaka düzeyini yüksek tuttu. Unbreakable , Sin City , Red , Looper ve Moonrise Kingdom . Zamanında herhangi bir Akademi Ödülü kazanmamış olabilir , ancak Bruce Willis'in şov dünyasındaki uzun ömürlülüğü, bir aktörde gördüğümüz en etkileyici şeylerden biri. Bu zorlu süreçten geçerken hem ona hem de ailesine dua edin.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.