Pokémon Güncellemesi Sonunda Ash'in Pikachu ve Red'in İstatistiklerini Doğruladı

Pokémon Güncellemesi Sonunda Ash'in Pikachu ve Red'in İstatistiklerini Doğruladı

Pokémon Masters EX, hem Ash Ketchum hem de Red'e sahiptir ve oyuncuların farklı Pikachu ortaklarının istatistiklerini ve yeteneklerini karşılaştırmasına olanak tanır.

Yakın tarihli bir Pokémon Masters EX güncellemesi, Ash Ketchum'un Pikachu'sunun ve Red'in Pikachu'sunun belirgin şekilde farklı istatistiklere sahip olduğunu ortaya koyuyor. Oynaması ücretsiz mobil oyun, oyuncuların en önde gelen arkadaşlarıyla birlikte canavar koleksiyonu serisinden ikonik Pokémon Eğitmenleri toplamasına olanak tanır. 28 Ağustos'ta Pokémon Masters EX , sevgili arkadaşı Pikachu'nun yanına Ash Ketchum'u ekledi ve oyun Ash'in Pikachu'suna Red'inkine kıyasla farklı güçlü ve zayıf yönler veriyor.Yakın tarihli bir Pokémon Masters EX güncellemesi, Ash Ketchum'un Pikachu'sunun ve Red'in Pikachu'sunun belirgin şekilde farklı istatistiklere sahip olduğunu ortaya koyuyor. Oynaması ücretsiz mobil oyun, oyuncuların en önde gelen arkadaşlarıyla birlikte canavar koleksiyonu serisinden ikonik Pokémon Eğitmenleri toplamasına olanak tanır. 28 Ağustos'ta Pokémon Masters EX , sevgili arkadaşı Pikachu'nun yanına Ash Ketchum'u ekledi ve oyun Ash'in Pikachu'suna Red'inkine kıyasla farklı güçlü ve zayıf yönler veriyor.

Pokémon serisi bir çift RPG video oyunu olarak başlarken, franchise o zamandan beri kitaplar, filmler ve son derece popüler bir anime içerecek şekilde genişledi . Orijinal oyunlar Red adlı bir Trainer'ı takip ederken, uzun süredir devam eden anime serisi, dünyayı dolaşıp Pokémon Master olmayı hayal eden Ash Ketchum adında genç bir çocuğu canlandırıyor. Pokémon animesinin ve birçok manga hikayesinin ana kahramanı olmasına rağmen Ash, serinin çeşitli video oyunlarının hiçbirinde oynanabilir bir karakter olarak ortaya çıkmadı. Ancak mobil oyunun 28 Ağustos güncellemesi, Ash Ketchum'u Misty, Brock ve Red gibi diğer önde gelen karakterlerle birlikte Pokémon Masters EX'de oynanabilir hale getirdi.

Twitter kullanıcısı TAHK0 tarafından belirtildiği gibi , Ash'in Pokémon Masters EX'e girişi, oyuncuların Ash'in Pikachu'sunu Red'inkiyle doğrudan karşılaştırmasını sağlar. Orijinal Pokémon video oyunlarının unutulmaz kahramanı, kendine ait bir Pikachu ile eşleştirilir, ancak iki elektrikli fare belirgin şekilde farklı istatistiklere sahiptir. Ash'in Pikachu'su, daha yüksek sağlığı ve önemli ölçüde daha güçlü Özel Saldırısı dışında, belirgin şekilde daha düşük istatistiklere sahiptir. Ash'in Pikachu'su ayrıca "Kaybetmeyecek!" adlı benzersiz bir yeteneğe sahiptir. bu da iki potansiyel bayılmaya direnmesini sağlar. Her iki azılı dövüşçü de birbirine denk görünüyor, bu yüzden hangi Pikachu'nun gerçekten daha güçlü olduğuna yalnızca Red ve Ash arasındaki bir savaş karar verebilir.

Pokémon Masters EX, İki İkonik Pikachu'yu Karşılaştırdı

Sevgili Pikachu'nun yanında savaşabiliyor olsa da, geçen yılki bir güncelleme Red ve Snorlax'ı Pokémon Masters EX'e başka bir senkronizasyon çifti olarak ekledi. Oyun, ikonik Trainer'larının her birini en unutulmaz Pokémon ortağıyla eşleştiriyor, ancak bazı karakterler aslında çeşitli farklı ikililerin parçası olabilir. Pokémon Red ve Green'in klasik kahramanı aslında Charizard, Pikachu veya Snorlax ile eşleştirilebilir ve oyunculara mükemmel senkronizasyon çiftini oluştururken birçok seçenek sunar.

Ash Ketchum hiçbir zaman bir Pokémon oyununda oynanabilir bir karakter olarak görünmedi , ancak Pokémon Masters EX sonunda bu hayali gerçeğe dönüştürdü. Red, Pikachu ile zaten bir çift halinde göründüğünde, mobil oyun hem klasik Trainer'ları hem de elektrikli farelerini savaşta karşılaştırmak için eşsiz bir fırsat yaratıyor. Her iki Pikachu'nun da mutlaka daha güçlü istatistikleri yoktur, bu nedenle yalnızca bir Pokémon Masters EX savaşı hangi maskotun daha güçlü olduğunu kanıtlayabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.