Minecraft'ın Korkunç Muhafız Düşmanı Artık Lazer Ateşliyor

Minecraft'ın Korkunç Muhafız Düşmanı Artık Lazer Ateşliyor

Minecraft'ın korkunç Muhafız düşmanı, duvarları bile delebilen yeni bir sonik lazer saldırısının eklenmesi sayesinde daha da güçlendi.

En son Minecraft ekran görüntüsü, Muhafız düşmanında küçük bir değişiklik olduğunu gösterdi ve oyuncular bu çeteyi devirmek istiyorlarsa stratejilerini değiştirmek zorunda kalacaklar. Tecrübeli oyuncular için Muhafız zaten yeterince büyük bir meydan okumaydı. Yaratık henüz resmi olarak oyunda bile değil ve şimdiden Minecraft'taki en korkunç düşman olarak ün kazandı .

Muhafızlar, 1.19 sürümü "The Wild" için yakında çıkacak olan sürümün bir parçası olarak Minecraft'a eklenecek en yeni çetelerden biridir . Bu tehditkar mafya, serseri çığlıklar tarafından çağrılır ve yoğun hasar verebilir. Gardiyanlar tamamen kördür ve bunun yerine bir oyuncunun hareketini tanımlamak için koku alma duyularıyla birlikte hareket ve sese güvenirler. Üstüne üstlük, Muhafızlar oyundaki herhangi bir çetenin tek seferlik olmayan en fazla hasarını verir. Birçoğu için, daha da güçlü bir Muhafız kavramını anlamak zor. Ancak bu en son Minecraft anlık görüntüsü , zaten güçlü olan düşmanın cephaneliğine yeni bir silah ekleyeceğini gösteriyor.

minecraft-warden-screenshot-with-bow-and-arrow.webp

PCGamesN tarafından bildirildiği üzere Minecraft : Java Edition Snapshot 22w15a, "The Wild" güncellemesinin en son sürümüdür ve yeni özellikler ve birçok değişiklikle geliştirmeye devam etmektedir. Minecraft Twitter hesabında duyurulduğu üzere, bu en son anlık görüntünün en büyük ifşası, Muhafızın göğüs kafesinin açıklığını korkunç bir şekilde yıkıcı bir sonik saldırı başlatmak için gösteren Derin Karanlıkta Muhafız için uzun mesafeli bir saldırının eklenmesidir. neredeyse bir lazer ışını gibi görünen bir şekilde. Yükseklere çıkmak, duvarların arkasında durmak veya yakın muharebe saldırılarının menzilinden çıkmak, Muhafızların menzilli saldırılarına geçmesine neden olur. Bu saldırı duvarlara bile nüfuz edebilir, bu nedenle oyuncular bu çetelerden birine karşı karşıya geldiklerinde dikkatli olmalıdırlar.

Bu yeni saldırı, oyunculara tehditkar Muhafız düşmanını gördüklerinde biraz baş ağrısı verecek . İlk başta korkutucu görünse de, saldırıyı aşmanın ve kendinizi savunmanın yolları vardır. Reddit kullanıcısı thijquint, sadece bir kalkan kullanarak Warden'ın yeni saldırısından nasıl kaçınılacağını gösteren bir video yayınladı. Warden'ın yeni saldırısı Minecraft ile birlikteayrıca oyuna gelen yeni değişiklikleri ve eklemeleri de listeledi. Bu güncellemelerden bazıları, her bir kurbağa varyantını bir lidere alarak elde edilen "When the Squad Hops into Town" gibi yeni başarılardır. Bir diğeri, bir Sculk Sensörünün veya bir Muhafızın fark edilmeden yanından gizlice geçerek kazanılan "Sneak 100"dür. Titreşimleri azaltan yün bloklar gibi halılar gibi belirli öğelerin hareket etme biçiminde de değişiklikler yapıldı.

Warden'a yapılan en yeni güncelleme, Minecraft'ın ne kadar korkutucu olabileceğini gösteriyor . Bu son değişikliklerin yanı sıra diğer pek çok değişikliğin 1.19 güncellemesi yayınlandığında gelmesi beklenebilir. 1.19 "The Wild" için şu an bir sürüm belirlenmemiş olsa da, 2022'de bir süre sonra yayınlanması bekleniyor. Bu değişikliklerin Warden'da nasıl yapıldığını gören Mojang, görünüşe göre bir sonraki ana oyunuyla çok daha farklı bir tema hedefliyor. Güncelleme. Umarım, "The Wild" için bekleyiş çok uzun sürmez.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.