Minecraft'ın En Hızlı Atları, İksir Kullanılarak Mod Olmadan Yetiştirilebilir

Minecraft'ın En Hızlı Atları, İksir Kullanılarak Mod Olmadan Yetiştirilebilir

Bir Minecraft YouTube kanalı, bir mod yüklemeye gerek kalmadan atlarının hızını artırmak isteyen oyunculara yardımcı olacak harika bir numara ortaya çıkardı.

Akıllı bir Minecraft istismarı, oyuncuların modlara ihtiyaç duymadan giderek daha hızlı atlar üretmesine olanak tanır. İşin püf noktası , oyuncuların keşfettiği ve şu anda temel oyunda yararlandıkları birçok Minecraft "hack"inden sadece biri .

Günümüzde Minecraft hayranları, neredeyse her amaca hizmet edebilecek çok çeşitli modlara sahiptir. Çoğu inşaatçı, fikirlerini hayata geçirmek için bir çeşit alternatif inşaat aracı, doku paketleri ve aydınlatma motorları kullanır. Devasa " Dünyayı İnşa Et " projesi mükemmel bir örnek: Binlerce insan Minecraft'ta bir mod paketi kullanarak gerçek dünyayı 1: 1 ölçekte yeniden inşa etmek için birlikte çalışıyor . Modlar, yapılarını Minecraft'ın vanilya versiyonunun izin verdiğinden daha gerçekçi hale getirmek isteyen içerik oluşturucular için genellikle inanılmaz derecede popüler araçlardır . Öte yandan, modsuz oynamayı tercih eden başka oyuncular ve saflar her zaman olacaktır ve bu onlar için bir istismardır.

2021/12/14/minecraft-1.jpg

YouTube'daki Eğitimi Atla'dan yeni bir videoda gösterildiği gibi , Minecraft oyuncuları , oyunun değiştirilmemiş versiyonunda atları kalıcı hız ve atlama güçlendirmeleriyle yetiştirmek için bir numara kullanabilir . Tek gereken bir Hızlılık İksiri veya Sıçrayan İksir (veya her ikisi). Bir oyuncu iksirleri iki farklı ata atarsa ​​ve etkileri hala aktifken onları üremelerini sağlarsa, yavruları ebeveynlerinin yükseltilmiş istatistiklerini koruyacaktır. Bu, yetişkin atın kalıcı olarak daha hızlı olacağı ve normal bir attan daha yükseğe zıplayacağı anlamına gelir. Bu yöntem, birbirini izleyen her nesil at ile hızı ve zıplama yüksekliğini katlanarak artırabilir ve bu da bazı inanılmaz güçlü binekler ile sonuçlanır.

Video, Minecraft'ın temel sürümünde birçoğu diğer oyuncular tarafından keşfedilen birçok başka akıllı teknik ve istismarın altını çiziyor . Örneğin , Öğreticiyi Atla, köylüleri yerinde tutmak için bal blokları yerleştirmek, sarmaşıkların büyümesini durdurmak için ip kullanmak ve hatta bir tekne kullanarak iki kişilik bir maden arabası oluşturmak gibi ipuçlarını vurgular. Çiftçilik ve başarı istismarlarından köylüleri sınırsız elmas teçhizatı için manipüle etmeye kadar her şey var - hepsi herhangi bir mod indirmeden.

Modların yardımı olmadan Minecraft oynamayı seçenler için bunun gibi hileler çok zaman kazandırabilir. Oyun, saf oyuncu için birçok yönden bir eziyet olabilir, bu yüzden bu sorunu hafifletmek için kendi sistemlerinden bazılarını kullanmakta utanılacak bir şey yok. Bazı oyuncular hala oyunu bozan seçeneklerden (sınırsız elmas teçhizatı gibi) kaçınmak isteyebilir, ancak bunların çoğu Minecraft deneyimini kolaylaştırmak için sadece akıllı ve kullanışlı tüyolardır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.