Minecraft Hayranı Oyunda İnanılmaz Gotik Kale Oluşturuyor

Minecraft Hayranı Oyunda İnanılmaz Gotik Kale Oluşturuyor

Yaratıcı bir Minecraft oyuncusu, birçok hayrana benzer şekilde ürkütücü bir ortama sahip farklı bir oyunu hatırlatan destansı bir Gotik yapı inşa eder.

On yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülmesinden bu yana Minecraft , dünyanın en popüler video oyunlarından biri haline geldi. Başlık, orijinal versiyonundan bu yana büyük ölçüde değişti, ancak bu, oyunun beslediği yaratıcılığın hiçbirinin kaybolduğu anlamına gelmiyor. Minecraft hala oyuncuların canlarının istediği gibi inşa etmelerine ve keşfetmelerine izin veriyor ve hayranlar oyunun özgürlüğünü inanılmaz şeyler yapmak için kullandı. Bu gerçek, yakın zamanda FromSoftware hayranlarına tanıdık gelen destansı bir gotik kalenin görüntüsünü yayınlayan bir oyuncu tarafından gösterilmiştir.

Gerçekten de Minecraft oyuncularının yaratabileceklerinin bir sınırı yok . Daha önce hiç görülmemiş binalardan inanılmaz rekreasyonlara kadar, oyunun yetenekleri neredeyse sonsuzdur. En yeni çarpıcı yapı, birçok hayranın popüler RPG Bloodborne'daki kaleye benzediğine inandığı gotik bir kale ve çevredeki çevredir.

minecraft-map.jpg

Reddit kullanıcısı Parking_Price6980 kısa süre önce Minecraft alt dizinine karanlık ve uğursuz bir yaratılışı gösteren bir resim gönderdi . Arkaik yapı yüksek ve loş ışıklı olup, mukarnaslı bir tavanla örtülüdür. Birçok oyuncu, yaratılışın Bloodborne'daki kaleye tam olarak benzediğini söyleyerek yorum yaptı . Bloodborne'un hem karakterlerindeki hem de zengin ayrıntılı ortamındaki gotik etkisi göz önüne alındığında, iddialar geçerlidir, ancak yapı ne olursa olsun kesinlikle çarpıcıdır.

Tabii ki, Minecraft yaratımının kesin ilhamı tam olarak alakalı değil. Minecraft oyuncularının böyle inanılmaz yapılar yapabilmeleri daha etkileyici . Minecraft'ın klasik düşman çeteleri ve ikonik hayatta kalma modları on yıldan fazla bir süredir oyuncuları eğlendiriyor olsa da, Yaratıcı Mod ile ilgili bir şeyin hayranların yaratıcı ruhlarını tamamen serbest bırakmalarına izin verdiği inkar edilemez. Gerçekten de, Minecraft'a daha fazla içerik eklendikçe ve hayranlar oynamanın yeni yollarını keşfettikçe, oyunun oyuncuları daha fazlası için geri gelmesini sağlayan klasik yönleri her zaman olacaktır.

Minecraft , pek çok insan için bir video oyunundan daha fazlasıdır. Daha ziyade, sanatsal bir ortam ve sanat yaratma yeridir. Hogwarts'ın Minecraft'ta yeniden canlandırılmasından başlığa gerçek hayattaki epik övgülere kadar hayranlar, efsanevi sandbox'a olan bağlılıklarının bunca yıldan sonra hala güçlü olduğunu gösterdiler. Oyuncular oyunda hepsi hoş karşılanmayan yeni değişiklikler deneyimledikçe, başlığın her zaman insanların bağlantı kurduğu, yarattığı ve harika deneyimler yaşadığı bir yer olduğunu ve Minecraft'ın bu yönlerinin bugün hala öne çıktığını hatırlamakta fayda var.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.