Lost Ark Powerpass’ta İki Ücretsiz Karakter Desteği Nasıl Alınır

Lost Ark Powerpass’ta İki Ücretsiz Karakter Desteği Nasıl Alınır

Lost Ark's Powerpass çok büyük bir zaman tasarrufu sağlıyor ve sadece oyunun ana hikayesini bitirdiğiniz için iki tane alıyorsunuz.

Lost Ark's Powerpass çok büyük bir zaman tasarrufu sağlıyor ve sadece oyunun ana hikayesini bitirdiğiniz için iki tane alıyorsunuz.

Birçok MMORPG'de olduğu gibi, Lost Ark'taki eğlencenin çoğu , karakteriniz hikayeyi deneyimledikten ve maksimum seviyeye ulaştığında oyunun sonunda bulunur. Ancak diğer MMO'lardan farklı olarak Lost Ark, birden fazla karaktere sahip oyunculara özel bir vurgu yapar. Kadro seviyesi, Strongholds ve Adventurer's Tome gibi oyunun çeşitli sistemlerinin çoğu hesap çapındadır ve oyun aynı zamanda karakterler arasında kaynak aktarma özelliğini de destekler. Lost Ark'ın oyun sonu içeriğinin çoğu, yalnızca karakter bazında çok sık yapılabilmesi için kapılı olduğundan, oyunsonu içeriğini düzenli olarak tamamlayan birden fazla karaktere sahip bir oyuncu, yalnızca oynayan bir oyuncudan daha fazla ödül kazanabilecektir. Tek bir karakter.

Ama kimin birden fazla karakterin seviyesini yükseltme zamanı var? Lost Ark'ın seviye atlama deneyimi diğer bazı MMO'larla karşılaştırıldığında uzun olmasa da, oyunun hikayesini birden çok kez oynamak iyi sonuç veriyor. Neyse ki, Smilegate RPG'deki geliştiriciler bunun fazlasıyla farkındalar ve birden fazla karakterin seviyesini yükseltmeye vakti olmayan oyuncular için birkaç maksimum seviye karakterden oluşan bir kadroya sahip olmanın avantajlarından yararlanmaya devam etmek için güzel bir yol buldular. Adı Powerpass. İşte nasıl çalıştığı nokta…

1644569590-681-ucretsiz-lost-ark-powerpass-nasil-kullanilir.jpg

Kayıp Ark Powerpass Açıklaması

Oyunsonu hazır bir karakterden daha iyi ne olabilir?

Oyunun ana hikâyesini tamamladıktan sonra (Kuzey Vern bölgesinde Ealyn'in Hediyesi göreviyle sonuçlanan), oyun içi posta sistemi aracılığıyla hesabınıza bir Powerpass gönderilecektir. Powerpass nedir? Esasen, iddia edildiğinde, üzerinde kullanıldığı karakterin Kayıp Ark'ın hikayesini atlamasına izin veren bir seviye artışı. Karakter seçme ekranında, geçişi kullanabilecek karakterleri seçerken dev Powerpass butonunu göreceksiniz. Oradan, istediğiniz karakterdeki geçişi kullanmanız yeterlidir. Oldukça basit.

Biraz daha karmaşık olan, Powerpass'ın gerçekte yaptığı şeydir. Size anında seviye 50 karakter kazandırmaz . Bunun yerine, bir karakter üzerinde bir Powerpass tüketmek, Maceracının Yolu denen şeyin kilidini açar. Bu, NPC Beatrice tarafından anlatıldığı gibi, Lost Ark'ın hikayesinin Cliff Notes versiyonu olan, büyük ölçüde sıkıştırılmış bir tesviye sürecidir. Maceracılar Yolu, yakında 50. seviye olacak sınıfınızın temellerini öğretecek, sizi oyunun ilerleme sistemlerinin nasıl çalıştığı hakkında bilgilendirecek ve hikayenin bazı önemli anlarını hızla yeniden deneyimlemenize olanak sağlayacak. Maceracılar Yolu'nu tamamladığınızda, kendinizi oyun sonu Vern içeriğine uygun teçhizatla donatılmış yeni bir seviye 50'nin sahibi olarak bulacaksınız.

Güzel, değil mi? Kemerlerinizi bağlayın, çünkü bu anlaşma daha tatlı hale geliyor. Ana hikayeyi tamamlamak için verilen bir Powerpass'ı kullandıktan sonra, oyun içi posta yoluyla hemen ikinci, tamamen ücretsiz bir Powerpass gönderilecektir . Bu, esasen üç oyunsonu hazır karaktere sahip olmak için Lost Ark'ın tam seviyelendirme sürecini yalnızca bir kez tamamlamanız gerektiği anlamına gelir.

İki ücretsiz Powerpass almak büyük bir zaman tasarrufu sağlar ve diğerlerinin yaptığı gibi devasa bir MMO'ya dalmak için fazla zamanı olmayan, zamanı kısıtlı oyuncular için oyun alanında bile yardımcı olur. Ayrıca Lost Ark'ın 15 sınıfından daha fazlasını denemek için harika bir yoldur ve Lost Ark'ın sunduğu şeylerden daha fazlasını deneyimlemenizi sağlar. Üç maksimum seviye sınıfıyla, oyunun üç rolünün her birini yerine getiren bir maksimum seviye sınıfınız olabilir: tank, destek ve DPS. Veya Powerpass'larınızı oynamanın eğlenceli göründüğünü düşündüğünüz sınıflarda kullanabilirsiniz. Seçim senin. Arkesia'ya ilk kez dalıyorsanız, koşmaya başlamanıza yardımcı olacak temel ipuçları için Kayıp Ark başlangıç ​​kılavuzumuzu mutlaka okuyun.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.