İşte Elden Ring'in Büyücüsü Sellen'in Maskesiz Görünüşü

İşte Elden Ring'in Büyücüsü Sellen'in Maskesiz Görünüşü

Bir Elden Ring hayranı, Büyücü Sellen'ın maskesizken nasıl göründüğünü keşfediyor ve şaşırtıcı derecede ayrıntılı yüz dokularının ekran görüntülerini paylaşıyor.

Elden Ring , FromSoftware'in bugüne kadarki en iddialı oyunudur ve bu, açık dünya ortamının ölçeğine bakıldığında oldukça belirgin hale gelir. Aradaki Topraklar, oyuncuların konuşabileceği ve öğrenebileceği gizli zindanlar, isteğe bağlı patronlar ve NPC'lerle doludur. Bir Elden Ring hayranı, NPC Sorceress Sellen'a odaklandı ve onun maskesizken nasıl göründüğünü keşfetti.

Büyücü Sellen, öğrencisi olmayı kabul ederse oyuncuya büyü öğretebilen bir Elden Ring NPC'sidir. Görev hattının ardından oyunculara yeni Zırh setleri ve büyüler verilecek. Ancak, onları Dolunay Kraliçesi Rennala ve Raya Lucaria Akademisi ile de çatışmaya sokacaktır.

Redditor FreddyKrum, maskesinin altında nasıl göründüğünü göstermek için Sorceress Sellen'ın yüz dokularının ekran görüntülerini paylaştı. Gerçek oyunda, Sellen'in saçının rengini bile gizleyen, yalnızca tüm başının üzerinde büyük bir taş maske taktığı gösterilmiştir. Bu ekran görüntüleri, onun, yanları süpürülmüş siyah saçlı, delici mavi gözleri ve ince bir üst dudağı olan görünüşte genç bir kadın olduğunu ortaya koyuyor. Elden Ring , hem NPC'ler hem de oyuncular için maskelerle doludur , bu nedenle, oyuncuları, Sellen'ın aslında kendisininkinin altında yüz dokuları olduğunu öğrenmek ilgisini çekebilir.

sorceress-sellen.webp

İlginç bir şekilde, Sellen'ın yüz dokuları, görev dizisindeki belirli bir olaydan sonra değişiyor. Oyunda bir noktaya ulaştıktan sonra, Sellen yeni bir bedene geçer, ancak bu değişiklik karakter modelinde zar zor fark edilir. Yeni vücudunun daha genç hissettiğini iddia etse de, karakterin her iki versiyonu da aynı Raya Lucarian cüppelerini ve maskesini giyiyor ve hepsini neredeyse aynı kılıyor. Ancak FreddyKrum'un çalışması, maskenin altında, Sellen'in yeni vücudunun aslında yeni yüz dokuları kullandığını ortaya koyuyor. En büyük fark, ikinci vücudunun siyah yerine kahverengi saçlı olması, ancak aynı zamanda biraz farklı bir burun ve daha soluk bir tene sahip olması.

sorceress-sellen-2.webp

Yazı yazarken, diğer Elden Ring hayranlarının bu keşifle ilgilendikleri görülüyor. Bir kullanıcı, FromSoftware'in Sellen için sadece bir değil iki yüz tasarlamak için çok çaba sarf ettiğini ve ardından tüm oyun boyunca ona dev bir taş maske taktırdığını açıkça dile getirdi. İkinci bir kullanıcı, oyunda kaskları gizleme seçeneği istedi. Çoğu Soulsborne oyunu, çoğu NPC'de bulunan kask, başlık ve stratejik açılı şapkaların yaygınlığıyla ünlüdür. Bazı hayranlar, bu oyunların özellikle FromSoftware'in yüz tasarlamak zorunda kalmaması için çok sayıda kask içerdiğini teorileştirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.