Elden Ring: Ünlü Silahlar Nasıl Elde Edilir (Her Vuruşta Rün Kazanın)

Elden Ring: Ünlü Silahlar Nasıl Elde Edilir (Her Vuruşta Rün Kazanın)

Elden Ring'de oyunculara rün kazandıran dört benzersiz silah var ve bu kılavuz tam olarak nereden geldiklerine dair ayrıntılar içeriyor.

Elden Ring'de başarılı vuruşlarda Rün kazandıran birkaç silah var . Bunlar, Ünlünün Baltası, Ünlünün Kaburga Tırmığı, Ünlünün Oraklığı ve Ünlünün Kafatasıdır ve Rün edinimi için çok küçük bir destek sağlamak için kullanılabilirler. Elden Ring'deki Celebrant silahları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen oyuncular için nereden geldikleri ve nasıl çalıştıkları ile ilgili ayrıntıları bu kılavuzda bulabilirsiniz.

Elden Ring: Ünlü Silahlar Nasıl Elde Edilir

Celebrant silahlarının peşinde olan oyuncular, dikkatlerini Altus Platosu'nun kuzeyindeki Yel Değirmeni Köyü'ne çevirmelidir. Bu konumun kesin konumu, aşağıdaki haritada işaretlenmiştir ve Elden Ring hayranları , orada çeşitli Celebrant düşmanları bulacaktır. Bu düşmanların Celebrant's Cleaver (Req.: Str 12 Dex 8), Rib-Rake (Req.: Str 8 Dex 14) ve Orak (Rek.: Str 6 Dex 11) düşürmek için küçük bir şansları var ve oyuncular bunu yapmalıdır. Silver Scarab tılsımını kuşandığınızdan ve onları yetiştirmeden önce keşif statülerini artırmak için Silver-Pickled Fowl Feet'i kullandığınızdan emin olun.

Elden Ring: Celebrant Silahları Nasıl Kullanılır

elden-ring-windmill-village.jpg

Celebrant silahlarının çalışma şekli oldukça basittir, çünkü bir NPC ile her temas ettiklerinde sadece belirli bir miktarda Rün sağlarlar. Bu miktar, Cleaver, Rib-Rake veya Orak ile yapılan her vuruş için 10 Rün ve Kafatası ile yapılan her vuruş için 20 Rün'dür. Bunlar önemli miktarlar olmasa da, özellikle Elden Ring'de bir düşmanı öldürmek için gereken vuruş sayısını en üst düzeye çıkarmak için silahlar yükseltilmeden bırakılırsa ekstra Rünler toplanabilir.

Gelmir Dağı'ndaki Hermit Köyü'nün hemen kuzeyinde İlkel Büyücü Azur adında atıl bir NPC var ve onlara giden yol yukarıdaki haritada görülebilir. Bu NPC'ye herhangi bir geri tepme olmadan defalarca vurulabilir ve gerçekten de onlara bir Celebrant silahıyla yapılan her vuruşta Rünler elde edilir. Hayranlar bu bilgiyi Elden Ring'de kolay Runes farmlamak için kullanabilirler ve PC'de oynayanlar AFK iken bu farmı yapmak için bir jump attack makrosu kullanabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.