Halo Infinite Season 2 Battle Pass, Ödüllerde Büyük Değişiklik Yapıyor

Halo Infinite Season 2 Battle Pass, Ödüllerde Büyük Değişiklik Yapıyor

Yarı yıl tatiline girdiğimiz bugünlerde, 343 Industries, Halo Infinite'in para kazanma özelliğinde oyuncuların seveceği büyük değişiklikler hazırlıyori.

Yarı yıl tatiline girdiğimiz bugünlerde, 343 Industries, Halo Infinite'in para kazanma özelliğinde oyuncuların seveceği büyük değişiklikler hazırlıyor.

Halo Infinite iyi karşılanmış bir giriş olsa da, birçok oyuncu Battle Pass'ta seviye atlamanın ne kadar yavaş olduğu ve oyunun kozmetik öğelerinin fiyatlandırma modeli konusunda sorun yaşıyor. Ancak, lansmanından bu yana 343 Industries, Halo Infinite'in ilerleme modeli için güncellemeler yayınlıyor ve şimdi stüdyo, oyuncuların nasıl ilerlediği konusunda daha da büyük zorluklar yapmak üzere.

Halo Waypoint'te Tasarım Başkanı Jerry Hook, oyuncuları 343 Industries'in üzerinde çalıştığı şeyler hakkında güncellemek için forumlara gitti. Listelediği en büyük değişiklik, oyuncuların artık Sezon 2'nin Savaş Bileti'nde Kredi kazanabileceklerini öngörmesi. Buna ek olarak, stüdyo kozmetik ürünlerin fiyatlarını genel olarak düşürmeyi ve kasada bulunan paketlerin "daha güçlü değerler" sunmasını sağlamayı düşünüyor. Jerry Hook'a göre normalde bu paketlere bağlı olan ürünler mağazada tek tek satılmaya başlayacak. Bu değişikliklerden bazıları önümüzdeki Salı yürürlüğe girecek, 343 Industries ise 2. Sezon yaklaştıkça zorluklar ve XP kazanımları gibi diğer değişiklikler hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacak.

2021/11/27/halo-infinite-multiplayer-grenade-balance.jpg

Halo Infinite Season 2 Battle Pass’ta gerçek parayla mağazadan ürün alınabilecek

Nakit dükkanın sunduğu zırh parçalarından veya silah görünümlerinden herhangi birini satın almak için oyuncuların gerçek parayla Kredi satın almaları gerekir ve Krediler iki nedenden dolayı önemlidir. Krediler sadece oyunun kozmetik ürünlerini satın almak için değil, aynı zamanda Battle Pass satın almak için de gereklidir ve hatta Battle Pass içindeki seviyeleri satın almak için kullanılır. Bazı Battle Pass ödüllerine Kredi bağlayarak, oyuncular daha fazla Kredi satın almak zorunda kalmadan nakit mağazadan ürün satın alabilecekler.

Ne yazık ki, ilerleme sistemindeki bu değişiklikler yalnızca Mayıs 2022'ye kadar piyasaya sürülmeyecek olan 2. Sezon Savaş Bileti için geçerli olacak 1. Sezon Savaş Bileti, Kredi ekleyen bir güncelleme veya bu konuda herhangi bir ek kozmetik öğe almayacak. seviyelere kadar, ancak 343 Industries, oyuncuların ne kadar XP kazanabileceğini güncellemeye devam edecek.

Oyuncuların Halo Infinite'in Savaş Bileti'nde Kredi kazanma potansiyeli, kozmetik satın alabilmenin dışında güçlü olduğunu kanıtlayabilir. 343 Industries şu anda oyuncuların tek bir Battle Pass'ta kaç Kredi kazanabileceğini açıklamamış olsa da, miktar oyuncuların Call of Duty: Modern Warfare'in izin verdiği gibi gelecekteki Battle Pass'leri satın almalarına izin veriyorsa, oyuncular şüphesiz bundan memnun kalacaklardır.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.