God of War Fan Creation, Leviathan Baltası ve Kaos Bıçaklarını Birleştiriyor

God of War Fan Creation, Leviathan Baltası ve Kaos Bıçaklarını Birleştiriyor

Ustalıkla kurnaz bir God of War hayranı, Leviathan Axe ve Blades of Chaos'u uzun menzilli alevleri kullanabilen tek bir silahta birleştirdi.

Nefes kesen bir God of War hayranı yaratımı, Leviathan Axe ve Blades of Chaos'u durdurulamaz bir tanrı katleden silahta birleştiriyor. 2018'in mitolojik aksiyon oyununda Kratos ve Atreus, Spartalı savaşçının hem buzla dolu Leviathan Baltasını hem de ateşli Kaos Bıçaklarını kullandığı İskandinav mitolojisinin krallıklarında savaşıyor. God of War Ragnarok muharebe oynanışı , yakın zamanda gelecek devam oyununda her iki silah için de yeni hareketler ortaya çıkardı ve kurnaz bir hayran, her iki efsanevi silahı bir araya getirdi.

2018'deki God of War , yeni bir silah kullanarak yeni bir dünyada savaşan kahramanı Kratos ile franchise için yeni bir başlangıç ​​yaptı. Ayaz Leviathan Axe piyasaya sürüldükten sonra, oyuncuların ölümcül kılıcı fırlatıp istedikleri zaman Kratos'un eline geri uçmasını sağlayan fantastik geri çağırma mekaniği sayesinde oyuncular arasında hızla popüler oldu. Bu özellik Leviathan'ı hem yakın hem de uzun menzilde etkili kılar ve balta Kratos'a doğru süzülürken düşmanlara bile zarar verebilir. Efsane Avcıları yıldızı Adama Savage , geçen yılın başlarında bir Savaş Tanrısı Leviathan Baltası kopyası yaptı, ancak şimdi özel bir hayran, soğuk baltayı yanan benzerleri Blades of Chaos ile birleştirdi.

Reddit kullanıcısı SLUG_927 kısa süre önce Leviathan ve Blades of Chaos'u tek bir ölümcül silahta birleştiren benzersiz bir God of War yapısını paylaştı. Kurnaz hayran daha önce her iki efsanevi silahın kopyalarını üretmişti, ancak şimdi kullanılmayan bir Leviathan Baltası bıçağı göz korkutucu bir hibrit silaha dönüştürüldü. Baltaya, Blades of Chaos'un ateşli güçleriyle dolu bir Leviathan Baltası izlenimi veren, bıçağın üzerinde kırmızı vurgulu şık siyah bir kaplama verilmiştir. Baltanın sapı bile kombinasyonu tamamlamak için kısaltılarak Kratos'un en ikonik iki savaş aracını etkin bir şekilde yeniden dövüyor.

God of War Hayran El Sanatları Ateşle Çalışan Bir Leviathan Baltası

god-of-war-build-combines-leviathan-axe-and-blades-of-chaos.jpg

Leviathan Axe, Blades of Chaos ve yeni hibrit silahın yanı sıra SLUG_927, bu yılın başlarında usta bir God of War Mjolnir replikasını ortaya çıkardı. Durdurulamaz Thunder Tanrısı Thor tarafından kullanılan ikonik çekiç , oyunun sonunda dramatik bir şekilde ortaya çıkmadan önce 2018 God of War boyunca heykellerde görülüyor. God of War Ragnarok'un Kratos ve Atreus'a bu gök gürültülü Aesir tanrısı ile yüz yüze geldiklerini göstereceği ve Mjolnir'in şüphesiz savaşta önemli bir rol oynadığını gösterecek. SLUG_927 tarafından oluşturulan replika, God of War'ın çekiç versiyonunu mükemmel bir şekilde yakalayarak Leviathan Axe ve Blades of Chaos için mükemmel bir arkadaştır.

Leviathan Baltası ve Kaos Bıçakları gerçekten ölümcül bir ikili oluşturuyor, ancak iki silahı birleştirmek gerçekten durdurulamaz bir silah yaratabilir. SLUG_927'nin ustaca yaratımı, Yunan ateşini Leviathan'ın gücü ve hatırlama yeteneğiyle birleştirebilir ve Kratos'la yüzleşecek kadar aptal olan tüm tanrılar için kıyameti heceleyebilir. Bu yapının Leviathan Blade veya Ax of Chaos olarak adlandırılıp adlandırılmayacağı belli değil, ancak God of War bu silah mevcut olduğunda çok daha kolay olurdu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.