Genshin Impact 3.0 ve Gelecekteki Güncellemeler Yeni 5 Haftalık Yayın Takvimini Alır

Genshin Impact 3.0 ve Gelecekteki Güncellemeler Yeni 5 Haftalık Yayın Takvimini Alır

Genshin Impact, sevilen RPG'nin yıl sonundan önce dört güncellemeye daha uymasına izin vererek beş haftalık yeni bir yayın programına geçiyor.

Geliştirici HoYoverse, Genshin Impact Sürüm 3.0 ve sonraki güncellemeleri için beş haftalık yeni bir yayın takvimi açıkladı . Sevilen aksiyon RPG'si, oyuncuları derinlemesine görevlerle, ölümcül düşmanlarla ve oynanabilir karakterlerden oluşan geniş bir kadroyla karşılaşmak için Teyvat'ın fantastik dünyasına götürüyor. Genshin Impact 3.0 lansman tarihi geçtiğimiz günlerde 24 Ağustos olarak açıklandı ve şimdi gelecekteki güncellemelerin çıkış tarihleri ​​de açıklandı.

Canlı hizmet başlığı olarak Genshin Impact , yeni güncellemelerin düzenli olarak yayınlanmasıyla sürekli olarak genişlemektedir. Bu yeni Sürümler genellikle yeni karakterler ve görev dizileri ekler ve özellikle büyük güncellemeler, keşfedilecek tamamen yeni bölgeler ekleyerek Teyvat dünyasını önemli ölçüde genişletebilir. Genshin Impact Sürüm 2.0 örneğin Inazuma takımadalarını eklerken, Temmuz ayındaki daha küçük 2.8 güncellemesi çeşitli görevler ve Anemo karakteri Shikanoin Heizou'yu getirdi. Genshin Impact 3.0'ın, HoYoverse'ın gizemli Sumeru bölgesini ve onunla ilişkili Dendro öğesini eklemesiyle birlikte bir başka büyük güncelleme olması bekleniyor. Genshin Impact 3.0'da üç yeni karakterCollei, Dori ve Tighnari adlı isimler de RPG'nin kadrosuna daha fazla renk katacak.

HoYoLAB'deki bir geliştirici gönderisi , sonraki birkaç Genshin Impact güncellemesinin yayın planını ortaya koyuyor. Daha önce açıklandığı gibi Sürüm 3.0, oyuncuları yeni karakterlerle tanışmak ve yeni görevleri tamamlamak için 24 Ağustos'ta Sumeru bölgesine götürecek. Bu yaklaşan güncellemenin ardından Genshin Impact , her beş haftada bir yeni bir Sürüm alacak ve oyunun güncellemeleri için önceden belirlenmiş altı haftalık programı kısaltacaktır. Bu, Genshin Impact Sürüm 3.1'in 28 Eylül'de piyasaya sürüleceği anlamına geliyor, ancak belirli ayrıntılar bir sır olarak kalıyor.

Genshin Impact 3.0 - 3.2 Yayın Tarihi Takvimi

genshin-impact-paimon.jpg

  • Sürüm 3.0 - 24 Ağustos 2022'de yayınlanması bekleniyor
  • Sürüm 3.1 - 28 Eylül 2022'de piyasaya sürülmesi bekleniyor
  • Sürüm 3.2 - 2 Kasım 2022'de yayınlanması bekleniyor
  • Sürüm 3.3 - 7 Aralık 2022'de yayınlanması bekleniyor

HoYoverse, Genshin Impact güncellemelerini daha da hızlı bir şekilde yayınlamaya hazırlanırken , yakın zamanda geliştirici Hotta Studio tarafından Tower of Fantasy adlı rakip bir MMO RPG'si piyasaya sürüldü. Animeden ilham alan sanat tasarımı ve açık dünya RPG oynanışı ile yeni oyun şüphesiz Genshin Impact'e benziyor . Ancak Tower of Fantasy , oyuncuları fütüristik bir bilim kurgu dünyasına götürüyor ve karakter özelleştirmesini vurguluyor, bu nedenle iki heyecan verici oyun arasındaki rekabetin ısınıp ısınmayacağını yalnızca zaman gösterecek.

Genshin Impact sürekli olarak yeni içerik alıyor, ancak HoYoverse Teyvat dünyasını daha da hızlı genişletmeye kararlı görünüyor. Sürümler arasındaki süreyi altı haftadan beş haftaya düşüren geliştirici, her yıl daha fazla güncellemeyi sığdırabilecek. Genshin Impact'in kalıcı popülaritesi göz önüne alındığında, 2022'nin sonundan önce dört güncelleme daha almak çok heyecan verici bir olasılık.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.