Genshin Impact 2.6: Yeni Silah ve Eser Detayları Açıklandı

Genshin Impact 2.6: Yeni Silah ve Eser Detayları Açıklandı

Genshin Impact, Genshin Impact Sürüm 2.6'ya gelecek olan ürünler hakkında resmi olarak daha fazla bilgi açıkladı.

Her bir Genshin Impact karakterinin performansı, büyük ölçüde seçtikleri silah ve eser setine bağlıdır. Saldırı Gücü statüsü dışında, oyundaki her silahın benzersiz bir ikincil statüsü ve pasifi vardır.

Bununla birlikte, eserler de aynı derecede önemli olabilir, ancak doğru seti elde etmek en hafif tabiriyle zahmetli olabilir. Yaklaşan Genshin Impact 2.6 güncellemesi, bir DPS kılıcının yanı sıra iki yeni eser seti getirecek.

Resmi Genshin Impact Twitter hesabı, yaklaşmakta olan silahlar ve eser setleri hakkında daha fazla bilgi açıkladı. Yeni kılıcın adı Haran Geppaku Futsu ve Kamisato Ayato adlı yeni karakter için bir imza silahı görevi görecek . Kılıç aşağıdaki istatistiklere sahip olacaktır:

gesnhin-impact-kamisato-ayato.webp

  • Silah Türü: Kılıç
  • Temel Saldırı: 46-608
  • İkincil İstatistik (Kritik Oranı): %7.2 - %33.1
  • Pasif: Karakter, %12-24 Elemental hasar bonusu alır. Yakındaki diğer grup üyeleri yeteneklerini kullandıklarında, silah sahibi 1 Dalga Dikeni yığını kazanır. Bu silahı kullanan karakter Elemental Becerilerini etkinleştirdiğinde, tüm yığınlar tüketilecek ve 8 saniye boyunca %40 Normal Saldırı hasarı bonusu verecek.

Silahın ikincil statüsü, Kritik Oranını %33.1'e kadar artırır, bu da çoğu Genshin Impact DPS karakteri için harika bir uyum olacağı anlamına gelir . Ayato'nun yükselme statüsü Kritik Hasar olacak ve bu silah muhtemelen onun yapısı için en iyi seçim olacak. Yeni Bir Teklifin Yankıları eser seti, Normal Saldırı hasarını %60 artırabilen dört parçalı set bonusu sayesinde muhtemelen Ayato için ilk tercih olacak.

Vermillion Ahiret seti, Xiao, Razor ve Arataki Itto gibi yalnızca sahadayken etkili olan DPS karakterleri için yapılmıştır. Çok sayıda sızıntı, beş yıldızlı Geo karakteri Arataki Itto'nun yakın zamanda duyurulan Genshin Impact karakteri Yelan ile birlikte yeniden yayınlanan bir afiş alabileceğini ortaya çıkardı . Razor, son görünümünün Temmuz 2021'de geri döndüğünü göz önünde bulundurarak dört yıldızlı kadronun bir parçası olabilir.

Genshin Impact Sürüm 2.6 için canlı yayın etkinliği , sınırlı afişlerde elde edilebilecek üç karakteri doğruladı. Bu karakterler Kamisato Ayato, Anemo Archon Venti ve Ayato'nun kız kardeşi Ayaka'dır. Ayaka'nın güncellemenin ikinci bölümünde gelmesi planlanırken, ilk iki karakter yaklaşan afişte görünecek. Ayaka'nın Albedo'ya çift afişle katılabileceğini iddia eden birçok söylentiye rağmen, ikinci afiş döngüsündeki tek beş yıldızlı karakter olacak gibi görünüyor.

Genshin Impact artık PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlar için mevcut. Onaylanmış bir çıkış tarihi olmayan bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.