Genshin Impact Yaklaşan Karakter Kamisato Ayato'yu Duyurdu

Genshin Impact Yaklaşan Karakter Kamisato Ayato'yu Duyurdu

Kamisato Ayato, Genshin Impact hayranları tarafından bir süredir bekleniyordu ve sonunda miHoYo, Ayaka'nın erkek kardeşi için teaser yayınladı.

Kamisato Ayato, Genshin Impact hayranları tarafından bir süredir bekleniyordu ve sonunda miHoYo, Ayaka'nın erkek kardeşi için teaser yayınladı.

Kamisato Ayato'nun Genshin Impact'teki resmi görünümü sonunda ortaya çıktı. 2.5 versiyonunun canlı akışından iki saat önce, Genshin Impact'in sosyal hesapları karakter için bir teaser yayınladı. Bu zamanlama genellikle olağandışıdır, geliştirici haberi özel programdan birkaç gün sonra açıklar. Hayranların umrunda olmasa da, Ayato resmen tanıtıldığı anda hızla trend oldu.

Genshin Impact'te Kamisato Ayato, Kamisato Klanının başıdır. Inazuma'nın Cryo Prensesi Ayaka'nın kardeşidir. Ebeveynleri vefat ettikten sonra, ikisi Yashiro Komisyonu'na liderlik ediyor. Ayato gözlerden uzak durmayı tercih ettiğinden, klanın imajı olması gereken kişi Ayaka'dır. Kız kardeşe benzer şekilde, klan başkanının saçından kıyafetine kadar mavimsi bir renk düzeni vardır. Ancak, onun aksine, Ayato bir Hydro Vision taşıyor.

kamisato-ayato-genshin-impact-makrokedi.jpg

Kamisato Ayato, Genshin Impact'te en çok beklenen karakterlerden mi?

Inazuma'da çok önemli bir kişi olarak Ayato'nun görünüşü gerçekten zarif. Ayato, içine kapanık biri gibi görünse de, devlet meselelerinde ustadır. O harika bir lider ve klanına istikrar getirmesiyle biliniyor. Bazı NPC'lerin seslendirmelerinde Ayaka'nın erkek kardeşi cömert ve olgun biri olarak tanımlanıyor. Ancak tüm bunların arkasında Ayato'nun haylaz bir yanı olduğunu da söyleyenler oldu. Thoma bundan bile korkmaya başladı. Bunun dışında, Shuumatsuban'ın sinsi ninjası Sayu, diğer ninjaların zorluk yaşamasına rağmen Ayato'nun onu her zaman kolayca bulabileceğini iddia ediyor.

Karakter sanatından, tercih ettiği silah olarak bir kılıç kullanıyor gibi görünüyor. Bir NPC göz önüne alındığında, Noburi, Ayato'nun kılıç ve sırıklı silah konusunda yetenekli olduğunu, muhtemelen oyunda bu ikisinden birini taşıyacağını belirtiyor. Son zamanlarda Genshin Impact'teki polearm karakterlerinin bolluğunu hatırlasa da, hayranlar kılıcı Ayato'nun taşımasını umuyor.

Kamisato Ayato, Genshin Impact'te en çok beklenen karakterlerden biridir. Inazuma'daki önemi ve kız kardeşinin çekiciliği, insanların bu kişinin tanıtılmasını hevesle beklemesine neden olur. Resmi bir videoda Ayato'nun sesi kısaca alay edildiğinde, hayranlar Ayato'nun yakında geleceği teorisiyle çılgına döndü. Neyse ki, gün hızla yaklaşıyor gibi görünüyor.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.