Deathloop'ta Harriet Nasıl Öldürülür: Kaos Teorisi Rehberi Hazırladık

Deathloop'ta Harriet Nasıl Öldürülür: Kaos Teorisi Rehberi Hazırladık

Deathloop: Harriet nasıl öldürülür sorusu sürekli oyun severler tarafından soruluyor. Bunu en iyi cevabını bu çalışmamızda bulabileceksiniz.

Deathloop: Harriet nasıl öldürülür sorusu sürekli oyun severler tarafından soruluyor. Bunu en iyi cevabını bu çalışmamızda bulabileceksiniz.

Harriet, Arkane'nin cinayet kum havuzunda benzersiz bir hedef gibi görülüyor. Çünkü görünüşe göre hikaye Karl's Bay'deki karargahından taşınamıyor. Kült benzeri küçük bir Ebedi gruba liderlik ettiği yer orası ve Jim Jones gibi, kendini dünyanın geri kalanından uzaklaştırmaktan ve takipçileri üzerindeki gücünü korumaktan mutlu görünüyor. Bu nedenle, özellikle sabahları onu Karl's Bay'e götürmeniz gerekecek.

Harriet'in fazla hareket etmeyi reddetmesi onu tahmin edilebilir kılıyor, ama aynı zamanda kale gibi bir şeye de gömülmüş durumda. Karl Körfezi'nin uzak ucunda, yanlarında 1 ve 2 numaralı iki büyük hangar bulacaksınız. Harriet her zaman 2 numaralı hangarda bulunuyor. Bu hangara geleneksel Arkane tarzında çeşitli şekillerde sızabiliyorsunuz.

Aether Slab ile muhafızları kolayca geçebilirsin!

Çift zıplamayı ve Shift'i kullanarak hangarın tepesine ölçekleyebilirsiniz. Hangar 1'deki birçok muhafızı gizlice geçmek için Aether Slab'ı kullanabilir, ardından her iki hangar arasındaki bağlantı koridorundan geçebilirsiniz. Elbette, herkesi biçebilir ve öndeki büyük açıklıktan da geçebilirsiniz.

Nasıl yapmayı seçerseniz seçin, Harriet orada bekliyor olacak, ancak nasıl yaptığınıza bağlı olarak tetikte ve mermi takas etmeye hazır olabilir. Eğer hangara gizlice girebilirseniz, onu asılı bir uçağın kokpitinde bazı müritleriyle konuşurken bulacaksınız. Sağında, hangarın önünden veya yanından geliyorsanız herhangi bir giriş yolu bulamazsınız, ancak birkaç yolla soldan gizlice girebilirsiniz.

maxresdefault.jpg

Aether Slab ile sessizlik kazanıyorsunuz!

Tercih ettiğiniz yol, alt kattaki hafif açık garaj benzeri kapının altına çömelmek olabilir. Altına sığamayacak kadar küçük görünse de, düz olmayan zemin biraz çöktüğü için altına sıkışabileceğiniz bir yer var - ya da mümkünse diğer tarafına geçmeniz daha mantıklı.

Alternatif olarak, korkuluklara ve tavan armatürlerine tırmanabilir ve pencereden gizlice bir sonraki kattaki yatak odasına gidebilirsiniz, ancak bunu sessizce yapmak için Aether Slab'a ihtiyacınız olacak, çünkü pencere tellerle güçlendirilmiştir.

Sessizlik sizi ve ebedi dostlarınızı kurtarıyor!

Sol taraftaki düşman hatlarına girip arkasına girdikten sonra onun seviyesine gizlice girebilirsiniz. Odasında iki ya da üç Ebedi ahbap olacak. Ne pahasına olursa olsun onları dışarı çıkarın, ancak burada yüksek sesle konuşursanız, onun da agresifleşmek için zamanı olacağını ve gerçekten aceleyle sokan zehirli bulut oluşturan mühimmat ateşleyen bir silahı olduğunu anlayın.

Her zaman olduğu gibi, Deathloop nasıl yapacağınızın çoğunu size bırakıyor , ancak kesinlikle yapmanız gereken bir şey var: Karl's Bay sabah seviyesi sırasında bu alanda Harriet'i öldürmek . Bunu seçtiğiniz herhangi bir şekilde yapmak, yedi Vizyoner'in hepsini tek bir döngüde öldürmenin ilk adımı olacaktır. Oradayken Frank'in havai fişeklerini sabote ettiğinizden emin olun, böylece onu daha sonra öldürebilirsiniz .

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.