D&D Yakında Dragonlance ile Başlayarak Dijital + Fiziksel Kitaplar Satacak

D&D Yakında Dragonlance ile Başlayarak Dijital + Fiziksel Kitaplar Satacak

Wizards of the Coast yakında 5e Dragonlance kampanyasından başlayarak Dungeons & Dragons kitaplarının dijital ve fiziksel paketlerini satmaya başlayacak.

Wizards of the Coast, yeni D&D kitaplarının dijital ve fiziksel paketlerini satacağından, birçok Dungeons & Dragons hayranının duymayı beklediği haber açıklandı. Bu, Hasbro'nun D&D Beyond web sitesini ve varlıklarını satın alması ve Wizards of the Coast'a hem dijital hem de fiziksel D&D ürünlerini hizmette dağıtma yeteneği sağlaması nedeniyle mümkün oldu.

D&D hayranları, oyunları için kalem ve kağıt ürünleri veya ikisinin bir kombinasyonunu kullanarak dijital hizmetler arasında seçim yapma olanağına sahiptir. D&D Beyond gibi bir çevrimiçi hizmetin avantajları , oyuncunun kitaplığın tamamına erişebilmesi ve oturuma yalnızca bir bilgisayar veya akıllı cihaz getirmesi gerektiğidir. Yalnızca dijitalin dezavantajı, bir İnternet bağlantısı gerektirmesidir ve oynatıcı hesabına erişimi kaybederse, o içeriğin tamamı kaybolur. Fiziksel kitaplar taşımak için bir kabus olabilir (özellikle DM için) ve oyuncular karakter sayfalarını her zaman unuturlar, ancak kitaplar kolayca gözden geçirilebilir ve tam bir okuma için gözler üzerinde daha kolaydır. D&D Beyond da kitapları listeden kaldırdıGeçmişte, oyuncular her zaman fiziksel olanlara erişebilirken. D&D kitapları , grubun onlarla işi bittiğinde yeniden satılabilir. Gruplar için yöntemlerin bir karışımını kullanmak nadir değildir, çünkü bir oturum sırasında üç ana kural kitabının fiziksel bir kopyasına sahip olmak, geri kalanı çevrimiçi olsa bile her zaman yardımcı olur.

D&D oyuncuları yakında aynı paketin bir parçası olarak bir kitabın her iki versiyonunu da satın alabilecekler. Wizards of the Coast, Wizards Presents vitrini sırasında, D&D Beyond'un satın alınmasından sonra mümkün olan, gelecekte dijital ve fiziksel D&D paketlerinin bulunacağını duyurdu . Bu, oyuncuların sürümler arasında seçim yapması gerekmeyeceği veya her ikisi için de iki kat para harcaması gerekmediği anlamına geliyor.

D&D Yakında Dijital + Fiziksel Paketlere Sahip Olacak

Wizards of the Coast'ın eski kitaplar için bu yeni anlaşmayı yapıp yapmayacağı belli değil, ancak 6 Aralık'ta piyasaya sürülecek olan Dragonlance: Shadow of the Dragon Queen D&D kitabı dijital + fiziksel bir paket teklifine sahip olacak. Bu paket ayrıca oyunculara kitaba erken erişim sağlayacak ve dijital versiyonu 22 Kasım'da sunulacak. Aynı şey Dragonlance: Warriors of Krynn masa oyunu ile birlikte gelen Shadow of the Dragon Queen Deluxe Edition için de geçerli. ve bir Dragonlance DM ekranı.

Bu yeni fiziksel ve dijital D&D paketleri, oyunları için her iki dünyanın da en iyisini isteyen oyuncular için bir nimet olacak. Oyuncular, gerektiğinde çevrimiçi sürüme erişirken, fiziksel bir kitabın rahatlığına sahip olabilirler. Wizards of the Coast, 5e için bir D&D dijital hizmeti için bastırıyor ve bu yeni paketler, Dungeons & Dragons'ın geleceğinin bir işareti .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.