Netflix dizisi Alice in Borderland 2. Sezon Türkçe dublaj izle altyazılı izle

Netflix dizisi Alice in Borderland 2. Sezon Türkçe dublaj izle altyazılı izle

Netflix, Japon dizisi Alice in Borderland'e (Japonya'da bilinen adıyla) 2020'nin sonunda hızlı bir 2. Sezon anlaşması verdi ve Alice in Borderland 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Alice in Borderland 2. sezon hakkında şimdiye kadar bilinmeyenler burada.

Netflix, Japon dizisi Alice in Borderland'e (Japonya'da bilinen adıyla) 2020'nin sonunda hızlı bir 2. Sezon anlaşması verdi ve Alice in Borderland 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Alice in Borderland . Alice in Borderland 2. sezon hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Alice in Borderland , yazar Hara Aso'nun aynı adlı mangasının Netflix Orijinal canlı aksiyon uyarlamasıdır. Dizi Shinsuke Sato tarafından yönetiliyor ve Yasuko Kuramitsu tarafından yazılıyor.

Alice in Borderland 2. Sezon Netflix Yenileme Durumu

Alice in Borderland dünya çapında yayınlanmasından sadece iki hafta sonra Netflix, erken bir Noel hediyesi olarak seriye hızlı bir yenileme verdi. Duyuru, dünyanın dört bir yanındaki Netflix için çok sayıda sosyal hesaptan geldi.

Dizi, sınırları aşıp başka ülkelere de girmeyi başarmış ender dizilerden biri olacak gibi duruyor.

Alice in Borderland, Netflix'te ne kadar iyi performans gösterdi?

Netflix'e göre ilk 28 gün içinde 18 milyon hane ilk sezonu izledi.

Ayrıca FlixPatrol tarafından sağlanan ilk 10 izleme verisi , dizinin Tayvan, Tayland, Vietnam, Singapur, Japonya, Hong Kong gibi ülkelerde iyi performans gösterdiğini söylüyor. Dizi, 4 gün boyunca Kanada da dahil olmak üzere Asya dışındaki çoğu bölgede birkaç gün geçirdi.

makro-kedi-borderland-1.jpg

Alice in Borderland 2. sezondan ne beklenir ?

Sezonun zirvesi, plaj sakinlerinin “Cadı”nın kim olduğunu doğru bir şekilde tahmin etmek zorunda kaldığı on kupa maçı sırasında geldi. Çok sayıda iç çatışmadan sonra, oyunun karmaşasında birçok rakip öldürüldü, ancak Arisu Cadı'nın kimliğini doğru bir şekilde tahmin edebildi ve Momoka olduğunu ortaya çıkardı.

Niragi'nin sahil konağını yerle bir etmesi üzerine yarışmacılar cadının cesedini ateşe vererek oyunu tamamladılar.

Arisu ve Usagi daha sonra Momoka ve Asahi'nin rakip olmadıklarını ve aslında satıcı olduklarını keşfettiler. Krupiyelerin görevi vize karşılığında oyunları sabote etmekti. Momoka'nın telefonundaki kanıtlar sayesinde, Arisu ve Usagi yeraltı kontrol odasını bulabildiler, ancak oyun yöneticileri olarak algıladıkları kişi öldürülmüştü.

Son anlarda ekranlara bir kadın, Mira çıkıyor ve oyunların yeni başladığını ortaya koyuyor ve hepsini oyunun bir sonraki aşamasında yarışmaya davet ediyor. Yüzeye döndüklerinde yarışmacılar, altlarından sarkan kartlarla Tokyo şehri boyunca uçan balonlara tanık oldular.

Henüz meydan okunacak pek çok oyunla Arisu ve Usagi'nin kaçabilmeleri için kat etmeleri gereken uzun bir yol var. Çift, dünyayı çevreleyen gizemi ve onu yöneten oyun yöneticilerinin kim

alice-in-borderland-makrokedi-1.jpg

Alice in Borderland 2. sezon Netflix'e ne zaman geliyor?

Dizinin izleyicileri, 1. sezonun son anlarında görülen potansiyel paskalya yumurtaları sayesinde ilk olarak 2021 çıkış tarihi hakkında spekülasyon yaptılar.

Dizinin çekimleri Temmuz ortasında başladı. Web sitelerine göre, dizi Aralık 2021'in sonlarına kadar 2. sezon çekimlerini tamamlamayacak.

2. sezonu aşağıdaki konumlarda çekeceklerini belirtiyorlar:

“Kanto bölgesi, Toyama, Hyogo, Fukuoka, Aichi, Osaka, Wakayama, vb.”

Kasım 2021'de Netflix Festival Japan'da 2. sezonun Aralık 2022'de geleceği açıklandı.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.