SXP Coin Nedir? SXP Projesi Geleceği Nedir? Swipe Coin Haberleri ve Yorum

SXP Coin Nedir? SXP Projesi Geleceği Nedir? Swipe Coin Haberleri ve Yorum

Son dönemde yoğun ilgi görmeye başlayan kripto para piyasası kazandığı yüksek çeşitlilikte bir çok yatırımcının ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılan, SXP coin de listede yerini almayı başarmış gibi görünüyor. SXP coin mevcut üç ana ürünüy ile birlikte fiat para birimleri ve kripto para birimleri arasında bir köprü işlevi görmeyi amaçlıyor. Peki Swipe Coin (SXP) nedir? SXP projesi nedir? SXP, sahip olduğumuz kripto para birimlerini gerçek hayatta fiat para birimi olarak harcanmasını amaçlayan bir kripto-fiat ağ köprüsüdür. SXP kullanıcılara, kripto paralarını yatırmaları, koruması ve çekmesi için bir cüzdan sunar. Swipe ayrıca, işlem ücretlerinin ödenmesi için, bir değişim aracı olarak ve işlem ücretlerinde indirim almak için kullanılabilen bir yardımcı program tokenı olan SXP'ye sahiptir. SXP tokenındaki işlem ve para çekme ücretlerinin % 80'i otomatik olarak zincirde yakılır. Proje, Ağustos 2019'da özel ve halka açık token satışları yoluyla 12 milyon dolar topladı.

SXP Coin Nedir?

Swipe, kullanıcılara talep üzerine fiat para birimlerinin yerine, çeşitli kripto para birimleri harcamak için erişim sağlayan bir banka kartı ve cüzdan platformu geliştirdi. Kripto-fiat dönüşümü birkaç saniye içinde yapılabilir.

Proje misyonu

Swipe, mevcut ödeme ağlarını kripto para birimleri ile bağdaştırarak kripto finansmanını ana akım trendi haline getirmeyi hedefliyor.

Proje değeri önerisi

Swipe, kullanıcıların, geleneksel Visa banka kartlarını kullanırken bu fonları fiat para birimlerinde harcamak için anında erişim sağlayan Swipe Cüzdanlarına kripto yatırmalarına olanak tanır.

Projede öne çıkanlar

Hızlı dönüştürme: Kripto para birimlerinin, fiat paraya dönüştürme işlemleri gerçek zamanlı olarak yapılır ve saniyeler içinde onaylanır. Ölçeklenebilirlik: Swipe Visa kartı, Visa ödemelerine izin veren her yerde çalışır. Güvenlik: Tüm kullanıcı varlıkları gözetim sigortası ile saklanır ve platform bir Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı ("PCI DSS") Seviye 1 Sertifikası'na sahiptir. Kullanıcı dostu: Swipe Network zaten tüm dönüşümler için finansman kaynakları sağladığından, kart sahiplerinin kriptoyu manuel olarak fiat'a dönüştürmesine gerek yoktur. Token deflasyonu: Kullanıcılar Swipe Network'ü her kullandığında ve zincir üzerinde SXP harcadığında, işlem ve para çekme ücretlerinin% 80'i doğrudan akıllı sözleşme tarafından yakılır.

Swipe'ın ürünleri ve teknik altyapısı

Swipe Wallet, Swipe ürün ekosistemine erişim için ana merkez görevi görüyor. Cüzdan, itibari para birimlerinin, sabit paraların ve diğer kripto para birimlerinin yatırılmasını, depolanmasını ve çekilmesini destekler. Swipe Cüzdanı ayrıca desteklenen kripto para birimleri için canlı piyasa verileri sunar. Kullanıcılar, ellerinde tuttukları kripto para birimlerinin fiyat ve hacim verilerine kolaylıkla erişmelerini sağlar. Swipe Cüzdanı, kullanıcıların fiat para birimleri, sabit paralar veya diğer desteklenen kripto para birimleriyle kripto para birimleri satın almalarına ve satmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, bağlantılı banka hesapları ve kredi veya banka kartlarıyla desteklenen kripto para birimleri satın alabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.