SLP Coin Nedir? SLP Projesi Nedir?

SLP Coin Nedir? SLP Projesi Nedir?

Oyunda hangi SLP yazma mekanizmalarını görmek istersiniz? Axie hala yeni ve geliştirilebileceği birçok yol var. Bunlardan biri, SLP ile ilgili içeriğin son zamanlarda ortaya çıkan saldırısı, SLP üretim/yanma oranını düzeltme ihtiyacının acı bir şekilde farkına varmasını sağlıyor.

SLP Coin Nedir

Small Love Potion (SLP), Axie Infinity platformu içerisinde yeni ve kişisel dijital evcil hayvanlar üretebileceğimiz bir ERC-20 tokenidir. Bu evcil hayvanların adı ise Axies olarak adlandırılmaktadır. Axies en fazla 7 kez yetiştirilebilir. Ayrıca tokenin maksimum arzı da sınırsızdır. Axie Infinity, herkesin token ödülleri alacağı, mimarisi Ethereum blok zinciri üzerinde inşa edilmiştir. Pokémon’dan esinlenilerek inşa edilen dijital evcil hayvan evrenidir. SLP, sonsuz arza sahip bir yardımcı program belirtecidir. Sonsuz arza sahip yardımcı program belirteçleri genellikle SLP'nin yaptığı kadar yükseklere ulaşmaz. Genellikle, genellikle scam coin olarak karşımıza çıkar. Doge coine bakın.. Basıldığı için yakılması gerekiyor. Aksi takdirde arz talebi gölgede bırakacak ve şimdi korktuğumuz şeyleri göreceğiz, fiyat düşüşüyle ​​ilgili sorunlar vs... Böyle büyük ani artışlar görmemizin nedeni;
  • aldatmaca
  • yöneticilerin dahil ettiği milyonlarca yeni yatırımcı.
Axie Infinty ekibinin SLP'yi daha fazla yakma mekanizmasında kullanabileceği özellikler ve yollar hakkında ciddi ve sağlıklı bir tartışma yapmanın güzel yol olabileceğini düşündüm. Kim bilir belki bunlardan bazılarını görürler ve uygularlar. Üreme sürecini hızlandırmak için SLP. Günde 100 SLP ekstra indirim gibi. Otomatik SLP yakma mekanizması, SLP'nin belirteç raf ömrü olmalıdır, insanların onu HODLing'ini durdurması için. Tükenmeden harcamaları/FIAT'a çevirmeleri gerekiyor. SLP savaşları - kullanıcıların SLP kazanmak için lonca üyelerine veya diğerlerine karşı belirli savaşlara girmesine izin verin. İkiniz de 100SLP oynuyorsunuz ve kazanan 200 alıyor. SLP bağışı - Axie infinity ekibinin, insanların ayda x miktarı otomatik olarak bağışlayabileceği bir sistem kurduğunu ve infinity ekibinin bunu okulları ve yerel bölgeleri canlandırmaya yardımcı olan bir projeye ödeyeceğini görmek istiyorum. Yakında bazı AXIE arazi işçiliği olacağına inanıyorum, bu yüzden belki orada da yakma mekanizması olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.