SHİRTUM Coin Nedir? SHI Token Yorum Fiyat ve Geleceği

SHİRTUM Coin Nedir? SHI Token Yorum Fiyat ve Geleceği

Shirtum, kullanıcılara spor dünyasındaki özel NFT koleksiyonlarına erişim sağlamayı amaçlamaktadır.

Oyuncuların ve futbol takımlarının hikayelerini taraftarlarla paylaşabilecekleri dijital müzeler yaratmayı hedefliyor. Platform, Fungible Tokens (NFT'ler) ve yerel SHI belirteci tarafından desteklenmektedir. Heyecan verici bir şekilde, hayranlar dijital hatıra parçalarını toplayabilir. Burada, SHI'nin tokenomiklerini ve token satış ayrıntılarını gözden geçirmenin yanı sıra Shirtum'la ilgili tüm detaylara göz atacağız.

Shirtum'un arkasındaki ana fikir, oyuncular ve taraftar etkileşimleri arasında daha yakın bir bağlantı oluşturmaktır. Oyuncular blockchain kullanarak, en ikonik anlarının arkasındaki hikayelerle birlikte dijital hatıraları güvenli ve güvenli bir şekilde paylaşabilirler. Sonuç olarak, oyuncular nispeten kısa oyun kariyerlerini geride bırakacak gelir akışları yaratabilirler. Heyecan verici bir şekilde, bu, hayranların daha önce hiç erişemediği yeni bir spor koleksiyonu olacak.

Platformda Dört Ana Bileşen Buluyoruz:

Müzeler: Oyuncuların tüm farklı tişörtlerini ve farklı kulüplerde oynama tarihlerini sergileyecekleri yerler. Kullanıcılar, bu dijital müzeleri analizlerle birlikte ziyaret edebilecekler. Tişört başına basılan NFT sayısı ve fiyat geçmişi gibi.

Pazar: Kullanıcıların dijital varlıkları alıp satabilecekleri bir NFT pazarı. Fiyatlar Euro bazında olacak ve € veya SHI olarak ödeme yapılabilecektir.

Fanzone: Burada kullanıcılar, favori oyuncularının farklı tişört veya nesnelerin hikayelerini anlatan videolarını izleyebilecekler. Bu nedenle, hatıraların onlar için neden önemli olduğunu açıklamak, doğrudan ve kişisel bir dokunuş.

Galeri: Bu, kullanıcıların portföylerini yönetebilecekleri yerdir. Farklı oyuncu koleksiyonlarını düzenleyin ve satışa sunun.

Tüm bunlara, iOS ve Android'de yayınlamanın son aşamalarından geçen Shirtum Uygulaması aracılığıyla erişilebilecek.

SHI Tokenomi

SHI'nin toplam 1,000,000,00 arzı vardır ve Binance Smart Chain'de bir BEP20 tokeni olarak varlık sürdürür. Sonuç olarak, kullanıcılar SHI bakiyelerini MetaMask veya Trust gibi cüzdanlarla yönetebilirler. Ek olarak, Shirtum Uygulaması bir kripto cüzdanı görevi görecek.

SHI Token Ne İçin Kullanılır?

SHI belirteci, platformu kullanmanın ayrılmaz bir parçasını oynar. Yani kullanıcıların Shirtum Uygulamasında etkileşimde bulunmak ve eylemler gerçekleştirmek için tokeni tutmaları gerekecek. Ek olarak, stake etme (SHI tokenlerini kilitleyecek) yoluyla ek avantajların kilidini açma olasılığı olacaktır. Örneğin, favori oyuncularından sınırlı sayıda NFT veya bir oyuncunun satışa sunduğu fiziksel varlıkları (t-shirt gibi) satın alma olasılığı. Ayrıca, SHI, topluluk destekli karar verme ve özel Discord topluluk kanallarına erişim için bir yönetişim simgesidir.

Shirtum Tokenomi

Burning Pool: Bunlar, kullanıcılar doğrudan FIAT ile platforma girdikçe kalıcı olarak yok edilecek olan token. Doğrudan FIAT'a giden her 0,10 € için bir token yakılacaktır. Sonuç olarak, € ile kalmayı seçen kullanıcılar bile SHI talebinin artmasına yardımcı olacaktır.

shirtum-borsa-analizleri.jpg

SHİ Geleceği

Shirtum Uygulaması aracılığıyla katılım kolaylığı, gelecekteki potansiyel büyüme için harika bir gösterge olacak, yani dünya çapında milyarlarca futbol taraftarı var: en çok izlenen ve takip edilen spor. Bununla birlikte, yalnızca küçük bir yüzdesi kripto para birimi ve blok zincirinin farkında olacaktır. Bu cephede, Shirtum'un teknik incelemesi, platformun doğrudan FIAT ile token satın alınmasına izin vereceğini gösteriyor. Ayrıca, kullanıcılar NFT portföylerini (koleksiyonları) doğrudan uygulama içinde yönetebilecekler. Acemi kullanıcılar için herhangi bir darboğaz olmadığı sürece, Shirtum App kullanımının kitlesel olarak arttığını görebiliriz. Özellikle, bu yaz UEFA Euro'dan ve 2022'deki FIFA Dünya Kuası'ndan hype eklemiş olacağımız göz önüne alındığında.

NFT Çılgınlığı

Ayrıca, Shirtum NFT'lerin koleksiyoncular tarafından çok arzu edildiğinin büyük bir işareti olarak NBA Top Shot'ın başarısı ile karşılaştırmalar yapmalıyız. Güçlü talep, bir oyuncunun hikayesi için yalnızca birkaç (hatta bir) adet basıldığından, Shirtum NFT'lerin fiyatını hızla artırabilir!

Ölçeklenebilirlik: Binance Akıllı Zinciri geliştirerek ve SHI'yi bir BEP20 belirteci olarak dağıtarak Shirtum, platformun talebi karşılayacak şekilde ölçeklenmesini sağladı. Sonuç olarak, kullanıcılar gaz fiyatlarının çok yüksek olması nedeniyle herhangi bir tıkanıklık veya şebeke sorunu ile karşı karşıya kalmayacaklardır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.