CELR Coin Nedir? Celer Network Projesi Geleceği Nedir?

CELR Coin Nedir? Celer Network Projesi Geleceği Nedir?

CELR Coin Nedir? Celer Network Projesi Geleceği Nedir? CELR Koin Yorum ve Haberleri. Hem ödemeler hem de akıllı sözleşmeler için Celer platformu hızlı, basit ve güvenli zincir dışı işlemler sağlar. Celer Network'ün şu anki fiyatı 0.1192 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 469,862,072$'dır. CELR'den USD'ye fiyatlandırmamız gerçek zamanlı olarak güncellenir. Celer Network son 24 saatte %26 değer kazandı. Mevcut CoinMarketCap sıralaması canlı piyasa değeri ile 115. sırada yer alıyor. Dolaşımda 5.852.080.630 CELR jetonu var ve toplamda 10.000.000.000 CELR Token var.

Celer Network CELR Hakkında

CELR sahipleri, bir ödül karşılığında likidite için token verecektir. Celer'in ana özelliği, herhangi bir blok zinciri için 2. katman ölçeklendirmesini sağlamasıdır. Sonuç olarak, girişim geniş bir pazar yelpazesini içeriyor, likidite kapasitesini büyütüyor ve ürün tutarlılığını, kapsamını ve yanıt verme hızını iyileştiriyor.

Celer Ağ Mimarisi (cStack), aşağıdakileri içeren dört bileşenden oluşur;

  1.  cOS: İş akışı, ağın çekirdeği tarafından sağlanır,
  2. cRoute: Rotaları basitleştirerek operasyonel kapasiteyi artırmak için ağ çapında bir teknik,
  3. cChannel: Ağ içindeki işlem iletim kanalları ve son olarak
  4. cApps: Kullanıcı gizliliğine ve ölçeklendirmeye izin veren bir ekosistem uygulama katmanı .

Celer Network CELR nedir?

Celer, bağımsız bir blok zinciri değil, dağıtılmış bir sistemdir. Bunun yerine platform, mevcut ve gelecekteki blok zincirlerin üzerine inşa edilmiştir. Geliştiriciler, kripto blok zincirlerinin verimini artırmak için ölçeklenebilirliğe odaklandı. Kurucular, kurum içi çözümlerin gelecekteki merkezi olmayan blok zincirleri için (küresel olarak) sonuç üretemeyeceğinden emindir. Bunun yerine, sorunu çözmek için zincir dışı platformlarını kullanmanızı tavsiye ediyorlar. cEconomy, ekosistemin istikrarını ve satın alınabilirliğini sağlarken aynı zamanda bir ağ etkisi yaratan, türünün tek örneği bir kripto-ekonomik kavramdır. Madencilik algoritması (PoW) tarafından İş Kanıtı gerekli değildir. Katılımcıların, likidite sağlama karşılığında para kazanmak için yazılımı indirmeleri ve CELR'yi hesaplarında tutmaları yeterlidir.

Celer Network CELR'nin Kurucuları Kimdir?

Celer Network, 2018 yılında, zengin teknik ve uzmanlık bilgisine sahip yetenekli bir mühendis grubu tarafından oluşturuldu. Celer'in dört kurucu ortağı (Dr. Mo Dong, Dr. Junda Liu, Dr. Xiaozhou Li ve Dr. Qingkai Liang, MIT ve UC Berkeley de dahil olmak üzere kurumlardan Bilgisayar Bilimleri alanında doktoralar aldılar ve yüksek- profil bilgisayar firmaları

Celer Network CELR'yi Benzersiz Kılan Nedir?

cStack tasarımının dört katmanı, sayısız farklı avantaj sağlamak için eşit olarak bölünmüştür. Azaltılmış işlem gecikmeleri; daha düşük mikro ödeme komisyonları; Zincir dışı akıllı sözleşmelerde çalışırken %0 komisyon; yeni düğümlere katılırken yatay ölçeklendirme; zincir dışı bir kripto-ekonomik modelin mevcudiyeti; optimize edilmiş bir işlem yönlendirme algoritması; ve birçok blok zinciri için destek, avantajlardan sadece birkaçıdır.

Celer Network CELR'yi Nereden Satın Alabilirsiniz?

Celer Network (CELR) ticaretinde etkin ticaret için birinci sınıf borsalar şunlardır; Binance, Gate.io, Bithumb, OKEx, Crypto.com Exchange, WazirX, AscendEX (Bitmax), CoinDCX, MXC.com, Bitay, DigiFinex, BKEX, AEX, BiKi, Hotbit, HitBTC, TOKOK, Uniswap V2, TOCENCAN, DragonEX , ZT. Liste, müşterilere ne kadar geniş ticaret borsası seçenekleri sunduğunu gösterir.

Celer Network CELR Hangi Güvenlik Önlemlerini Alır?

State Guardian Network (SGN), Celer L2 platformunu çalışır durumda tutan merkezi olmayan bir L2 hizmet altyapısıdır. Celer State Kanal Ağı'ndaki kullanıcı durumunu güvenilir bir şekilde korur ve aboneler etkin olmadığında L1 hesaplamalarına yanıt verir.

Celer Network CELR'nin Fiyatı Hangi Faktörlere Bağlıdır?

Borsa girişleri ve çıkışları, önemli ve teknik farklılıklar, haber döngüsü ve genel ekonomik iklim, CELR'nin fiyatını ve piyasa değerini etkileyen birbiriyle bağlantılı değişkenlerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.