AVXL Coin Nedir? AvaXlauncher Projesi Nedir?

AVXL Coin Nedir? AvaXlauncher Projesi Nedir?

Bugün, haberler size anında ticaret ve işlemler için Avalanche ekosisteminin ilk Launchpad'i ve kuluçka makinesi olan Avxl Coin AvaXlauncher'ı sunuyor. AVXL veya AvaXlauncher, Avalanche ekosisteminin ilk Launchpad'i ve kuluçka makinesidir. Avalanche, kesinlik süresi açısından blockchain endüstrisinin en hızlı akıllı sözleşmeler kripto platformudur. Ayrıca, hisse ispatı protokolü ne olursa olsun faaliyetlerini garanti eden en büyük doğrulayıcılara sahiptir. Avalanche, merkezi olmayan uygulamalar için açık, programlanabilir akıllı sözleşmeler için bir platformdur. Vietnam ve Türkiye'deki tüccarlar, ortaya çıkan bu kripto para birimini memnuniyetle karşılıyor. Bu nedenle, aşağıdaki makale aracılığıyla Avxl Coin'in tüm ayrıntılarını inceleyin ve özelliklerini ve onu benzersiz kılan şeyleri öğrenin.

AVXL Belirteci Nedir?

Avalanche ekosistemi için ilk Launchpad ve kuluçka makinesi olan AvaXlauncher veya AVXL, merkezi olmayan bağış toplama için verimli, güvenli ve hızlı bir kripto platformu sağlar. İkilem Bu yıl, Ethereum, merkezi olmayan finanstaki (DeFi) büyümenin yardımıyla önemli sanal para rakiplerini geride bıraktı. Bununla birlikte, Ethereum, ağın büyük işlem ücretleri ödemeden talebi karşılamak için genişleme yetersizliğinin yanı sıra gecikmiş işlem yürütmesi nedeniyle de engelleniyor. Uniswap üzerinden ortalama gaz ücreti yaklaşık 15 ila 20 dolar arasındadır ve işlemin onaylanması uzun zaman alır.

Avxl Coin'i Kim Kurdu?

Ankit Joshi ve Cuong Pham, AvaXlauncher'ın kurucularıdır. Crypto Daku ve Ash WSB danışmanları, Eric Clark Su Exnetwork Advisor'ın kurucusu ve Lester Lim Kurucu x21 Digital Advisor.

AVXL Fiyat Tablosu:

Fiyat - 0.1184$ 24 Saat düşük- 0.1061 $ 24 Saat Yüksek- $ 0.1742 24 saat Değişim - %0.00 24 Saat Hacim - 3,685,565.70 $ Tüm zamanların en yükseği- $ 0.3629 Tüm Zamanların En Düşük - 0.1002$

Avxl Coin Fiyat Tahmini ve İstatistikleri:

En son toplanan analitik verilere göre, AvaXlauncher son yirmi dört saat içinde yaklaşık yüzde sıfır düştü. Ayrıca, AvaXlauncher yaklaşık yüzde sıfır arttı ve çok güçlü bir potansiyele sahip iyi bir yükseliş trendi ve ticaret yapmak için en iyi seçenek olabilir. AvaXlauncher'ın fiyatının Aralık 2022'ye kadar 0,50 dolar, Aralık 2023'e kadar 0,69 dolar, Aralık 2024'e kadar 1,02 dolar ve Aralık 2025'e kadar 1,46 dolar olduğu tahmin ediliyor.   AVXL'den USD'ye dönüştürme oranı: 1 AvaXlauncher jeton = 0.1184 USD

AVXL Coin İyi Bir Yatırım Mı?

AvaXlauncher coin'in şu anki fiyatı, son 24 saatte 16 149 836 dolar civarında işlem hacmi ile yaklaşık 0.2109 dolar. Mevcut piyasa sıralaması, son 24 saat içinde değişiklik olmaksızın # 2702. Ayrıca, dolaşımdaki arz AVXL, canlı bir piyasa değeri olmadan yaklaşık 2 000 000 000 jetondur.

Bir AVXL Coin Nasıl Satın Alınır?

Avxl Coin veya AxaXlauncher coin satın almak istiyorsanız, DODO BSC, Pancake Swap (V2) ve MEXC dahil olmak üzere önde gelen borsalarda işlem yapabilirsiniz.

SSS'ler Nelerdir?

S-AvaXlauncher jetonunun tüm zamanların en yüksek seviyesi nedir? AvaXlauncher madeni parasının tüm zamanların en yüksek seviyesi yaklaşık 0,3629 dolar. S- AvaXlauncher madeni parasının tüm zamanların en düşük seviyesi nedir? AvaXlauncher madeni parasının tüm zamanların en düşük seviyesi yaklaşık 0.1782 dolar. Ayrıca, AVXL veya AvaXlauncher madeni para ile ilgili tüm ayrıntıları öğrenmek için burayı kontrol edin. Çözüm: AvaXlauncher, birlikte çalışabilir uygulamalar ve varlıklar, çevre dostu ve enerji açısından verimli, anında işlemler ve binlerce düğüm dahil olmak üzere birçok benzersiz özelliğe sahip yeni kripto paradır. Avxl Coin, karlı kripto para gibi görünüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.