Yeni Skate 4 Oynanış Görüntüleri Çevrimiçi Sızdı

Yeni Skate 4 Oynanış Görüntüleri Çevrimiçi Sızdı

Uzun zamandır beklenen Skate 4 oyununun alfa öncesi oynanış görüntüleri kısa süre önce çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve EA'nın neler sakladığına çok erken bir bakış attı.

Skate 4'ün ilk alfa öncesi oynanış görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı ve uzun zamandır beklenen paten başlığındaki geliştirme ilerlemesine kısa bir bakış sergilendi. Yayıncı Electronic Arts , orijinal EA Black Box ekibinden önemli üyelerin geliştirmeyi yönetmekle görevlendirildiği EA Play 2020 sırasında bir sonraki Skate oyununu duyurdu. Ekip o zamandan beri Kanada, Vancouver'da kapılarını 2021'in başlarında açan Full Circle'da Skate'e özel bir prodüksiyon stüdyosu kurdu. Eski Xbox Live yöneticisi David McCulloch, Full Circle'ın Genel Müdürü olarak görev yapıyor ; bu arada, Skate gazileri Deran Chung ve Cuz Parry, franchise'ın bir sonraki aşamasının sorumluluğunu üstleniyor.

Yaklaşık iki yıl önce resmi olarak duyurulmasından bu yana proje hakkında çok az ayrıntı ortaya çıktı. Skate 4'ün PC'ye çıkacağına dair kamera arkası görüntüleri ve sözleri , geçen yıl içinde paylaşılan daha küçük bilgi parçalarından bazılarını oluşturuyor. Buna ek olarak, Electronic Arts CEO'su Andrew Wilson, Şubat 2022'deki bir kazanç çağrısında, yeni Skate oyununun yakında yayınlanabileceğini iddia etti . Şimdi oyunun ilerlemesiyle ilgili başka bir güncelleme daha çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

VentureBeat muhabiri Jeff Grubb'un ( Push Square aracılığıyla ) tespit ettiği gibi, Skate 4'ün alfa öncesi görüntüleri kısa süre önce Odysee aracılığıyla çevrimiçi olarak sızdırıldı . Odysee bağlantısı artık Skate ile ilgili herhangi bir içerik izine sahip değil; bununla birlikte, Grubb'dan bir tweet hala 30 saniyelik bir oynanış sunuyor. Özellikle, görüntüler bir şehir caddesinin ve paten parkının çok kaba yapılarında paten yapan ve yürüyen bir karakteri gösteriyor. Grubb'a göre ve oynanıştan da anlaşılacağı gibi, Full Circle geliştiricileri şu anda " doğru hissi " elde etmeye odaklanmış durumdalar . Aşağıda bağlantısı verilen Twitter gönderisine göz atın

Bu, Skate 4 ön alfa görüntüsü. Bu, oyunun nerede olduğu hakkında birden fazla kişiden duyduğum şeylerle aynı doğrultuda. Skate oyununun muhtemelen en önemli yönü olan doğru hissi elde etmeye çalışıyorlar.

Grubb, takip eden bir gönderide, yukarıdaki alfa öncesi yapının EA'nın üretim ekiplerine prototip için yeterli zaman verdiğini gösterdiğini belirtti. Bu, özellikle Skate 4'ün keşif ve kullanıcı tarafından oluşturulan içerik üzerindeki vurgusu göz önüne alındığında, Full Circle'ın lehine çalışmalıdır. Stüdyonun oyunu tam olarak sergilemeye ne zaman hazır olacağı, yazarken bir gizem olmaya devam ediyor, ancak çoğu, katılanların zaman ayırmasının en iyisi olduğu konusunda hemfikir.

İlk Skate oyunu, kaykay video oyunlarında yeni bir çağı başlatarak 2007'de mağaza raflarında yer aldı. EA Black Box'ın franchise'ı, sevilen Tony Hawk's Pro Skater serisi tarafından oluşturulan oyun formülünden özellikle saptı ve bu yeni markanın kendine has bir kimliğe sahip olmasını sağladı. Sırasıyla 2009 ve 2010'da iki devam filmi vizyona girerken, Skate geriye bakmadan gün batımına doğru yola çıkmış gibi görünüyordu. Neyse ki, Skate yakında ilgi odağındaki zamanını geri kazanacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.