Yeni Haftalık Rust Görünümleri Açıklandı: Rust'a 8 Yeni Görünüm Geldi

Yeni Haftalık Rust Görünümleri Açıklandı: Rust'a 8 Yeni Görünüm Geldi

Facepunch Studios'un çevrimiçi hayatta kalma oyunu Rust, zor olmasının yanı sıra, bazı yeni haftalık görünümlerin duyurularıyla birlikte düzenli güncellemeler alıyor.

Facepunch Studios Rust kadar zor olmasa da birçok çevrimiçi hayatta kalma oyunu ile ön plana çıkıyor. İçeri girmesi saatler süren çok oyunculu bir PvE oyunu olduğu göz önüne alındığında, Rust zorlu ortamları, ölümcül vahşi hayvanları, savunma amaçlı NPC'leri ve kana susamış bir dizi insan oyuncusu ile biraz daha acımasız durumda.

Bununla birlikte, birçok hayran bunun hala eğlenceli bir oyun olduğu konusunda hemfikir ve geliştirici, oyunu düzenli olarak yeni içerikle güncel tutuyor. Oyun severler de geliştiriciyi bu yönüyle taktir etmeyi biliyorlar. Bu tür bir geliştirme haftalık görünüm seçeneğini değiştirdi ve bu yakın zamanda duyulurdu.

Hayatta Kalma Oyunu Rust'a 8 yeni görünüm eklendi

Geliştiricinin resmi Twitter hesabındaki bir gönderide, oyunun Steam sayfasına gönderilen ayrıntılarla birlikte Rust'a sekiz yeni görünüm daha eklendi. Kaplamaların sayısı değişebilmekle birlikte, bu örnekte, halı için bir kamuflaj ağı, güçlendirilmiş bir fırın, sac kapı için bir yapboz tasarımı ve askeri eldivenlerin yeniden tasarımını içeren sekiz tane seçenek eklendi. Bu öğelerin her birinin maliyeti birkaç dolar... Bu özellikler resmi Steam sayfasından veya geliştiricinin yakın zamanda eklediği kalıcı oyun içi mağazadan satın alınabiliyor.

rust-oyunu-es-zamanli-oyuncu-rekorunu-kirdi.jpg
Bu görünümler isteğe bağlı ancak Facepunch Studios'un oyunun yeni içerikle ilerlemesini sağlayan bir devamı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Son zamanlarda, Rust'ta, açık dünya unvanını oyuncu görevleriyle zenginleştiren, zorunlu Cadılar Bayramı yaması ve dünyaya ağır topçu getiren en son askeri güncelleme gibi bir dizi güncelleme yapıldığını da biliyoruz.

Piyasadaki en iyi çevrimiçi hayatta kalma oyunu: RUST

Oyuna zaten aşina olanlar, özellikle oyuncular ellerinde neredeyse hiçbir şey olmadan yeni bir dünyaya başlarken, önemli bir ilerleme kaydetmenin ne kadar zor olduğunu bilirler. Yeni başlayanlar genellikle yeni başlayanlar için Rust kılavuzundan yararlanırlar, ancak bazıları bunu kendi başlarına kapatmayı ve işleri bağımsız olarak halletmeyi tercih edebilir. Oyuncular ilk birkaç karşılaşmalarında, ilk kez geceye dönüştüğünde veya vahşi bir canavarla ya da daha yetenekli bir oyuncuyla ilk karşılaşmalarında, zorlu arazide hayatta kalma konusunda deneyimsiz insanları nasıl zorlayabilirler bütün bunlar zorlu bir muamma.

Ne kadar zor olsa da Rust, piyasadaki en iyi çevrimiçi açık dünya oyunlarından biridir. Facepunch'ın haftalık kozmetiklerin yanı sıra önemli güncellemeler ve hata düzeltmeleri yapmaya devam etmesi, ne kadar popüler olduğunun bir kanıtıdır. Ve oyun gelecekte beğenilir mi bilinmez ama zaman geçtikçe biraz daha kolaylaşıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.