Sims 4 Werewolves DLC, Pek de İnce Olmayan Alacakaranlık Paskalya Yumurtası İçeriyor

Sims 4 Werewolves DLC, Pek de İnce Olmayan Alacakaranlık Paskalya Yumurtası İçeriyor

Yeni Sims 4 DLC Werewolves, öğe açıklamalarından birinde Twilight'a zekice bir referans içeriyor ve şaşırtıcı bir şekilde bu, Cullen'larla ilgili değil.

Yeni Sims 4 Game Pack Werewolves , Twilight hayranları için bir Paskalya yumurtası içeriyor ve şaşırtıcı bir şekilde Cullen'lara atıfta bulunmuyor. Kurt adam merkezli yeni Sims 4 DLC'nin yakında çıkacak olan sürümü, artık Twilight'ı Werewolves ve Vampires Game Pack'lerin bir kombinasyonu ile oyun içinde düzgün bir şekilde yeniden canlandırabilecek olan birçok hayranı heyecanlandırdı . Tüm Sims 4 hayranları gizli oyundan hoşlanmasa da, sevenler yeni sürümle birlikte büyük miktarda bilgi içeren kapsamlı bir kurt adam deneyimi elde edebilecek gibi görünüyor.

Alacakaranlık serisi genellikle otomatik olarak vampirlerle ilişkilendirilse de kurt adam benzeri yaratıklar da hikayenin önemli bir unsurudur. Alacakaranlık'ta kurt şekil değiştiriciler , Quileute kabilesinin en ünlü üyelerinden bazıları Jacob Black, Seth ve Leah Clearwater ve Embry Call'un kurgusal üyelerinden oluşan sürüler halinde koşar. Sims 4 , bazı oyuncuların ilk bakışta beklediğinden daha fazla bilgi sunar ve yalnızca Bella Goth gibi ünlü mahalle Sim'leri için değil, aynı zamanda hiç görülmemiş karakterler için de zengin bir tarih sunar. The Sims 4 Werewolves Game Pack , eşya açıklamalarından yer altına kadar her yerde bulunabilecek bir sürü kurt adam bilgisi vaat ediyor.

The Sims 4 Werewolves'un bir inceleme kopyasının Yap ve Satın Al menüsünde akıllı bir Alacakaranlık Paskalya yumurtası keşfedildi . " Kurt Adam Kara Film Posteri " başlıklı yeni öğelerden birinin açıklaması, afiş renk örneklerinin nasıl eski tanıtım malzemeleri olduğunu ve çok tanıdık isimlere sahip olduğunu ayrıntılarıyla anlatıyor. Metinde şunlar yazıyor: " İkonik Kurt Adam film yıldızları Sam Quill ve Lea Embrie'nin yer aldığı, o günlerde Moonwood Mill'de doğup büyümüş en popüler filmlerden bazılarının tanıtım materyalleri! " Alacakaranlık hayranları bu iki yıldızın takma adlarının yapılmış olduğunu anlayacaklardır. 4 ikonik Twilight isminden yukarısı şekil değiştiriciler - Sam Uley, Quil Ateara, Leah Clearwater ve Embry Call - yazımları biraz değişmiş olsa da.

Bu çok küçük ayrıntının eklenmesi, hayranlar için harika bir haber, çünkü The Sims 4 Werewolves'ta olacak aşırı miktarda bilgi birikiminin göstergesi olabilir . Bu noktada geliştiriciler, oyuncuların The Sims 4'te Twilight'ı yeniden yaratmak için yeni DLC'yi kullanmak istediklerinin farkında olmalı ve bu öğe açıklaması, izleyicilere akıllıca bir selamdır. İsimler de harika bir Twilight olmasa bileSürü'nün yeni kasabası Moonwood Mill'in tarihi hakkında oldukça fazla miktarda metin içeren basit bir poster çok umut verici ve oyuncuların bekleyebileceği ayrıntı düzeyine işaret ediyor. Bu, açıklamasında bilgi içeren tek nesne değil - diğer birkaç mobilya parçası, Moonwood Mill'in geçmiş ve şimdiki sakinleri hakkında bilgi sunuyor.

Geliştiriciler The Sims 4'te Paskalya yumurtalarını saklamayı severler ve İnşa Etme ve Satın Alma Modu açıklamalarına eklenen küçük ayrıntılar çoğu oyuncu tarafından gözden kaçırılır. Oyunda tamamı bir açıklama taşıyan yüzlerce öğe var ve her kısa giriş için tüm hikayeyi anlatan başka bir öğe var. Yeni Sims 4 Werewolves Game Pack'teki Twilight hayranlarına yapılan bu zekice selam , bu yeni DLC'nin ilmine ne kadar özen gösterildiğini gösteriyor ve oyuncuların eşya açıklamalarını daha sık okumaları için iyi bir hatırlatma.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.