RDR2 Videosu Vagon Satışının Komik Bir Şekilde Yanlış Gittiğini Gösteriyor

RDR2 Videosu Vagon Satışının Komik Bir Şekilde Yanlış Gittiğini Gösteriyor

Şanssız bir Red Dead Redemption 2 NPC, kanun kaçağı onu patlattıktan sonra Arthur Morgan'dan bir petrol tankeri satın almaya çalışırken ateşli bir sonla karşılaşır.

Red Dead Redemption 2'nin açık dünyası, kısır hayvanlar, acımasız haydutlar ve sinsi hiçbir şey yapmayanlarla dolu gerçekten tehlikeli bir yerdir ve şanssız bir NPC, bir petrol tankeri vagonu satın aldıktan sonra ateşli bir ahır patlaması yaşadı. yanlış oyuncu Rockstar'ın Grand Theft Auto 5'i gibi, eleştirmenlerce beğenilen Red Dead Redemption 2 , yüksek rütbeli Van der Linde çete üyesi Arthur Morgan olarak her türlü kargaşaya neden olmalarını sağlayan serbest dolaşımlı bir sanal alan sunuyor . Arthur'un Red Dead Redemption 2'nin ana hikayesi, ahlaki çatışmalarla dolu karmaşık bir hikaye olsa da, oyuncular kanun kaçağını görevler arasında istedikleri kadar kaotik bir şekilde tasvir etmekte özgürler - yoluna çıkan herhangi bir NPC'yi dehşete düşürecek şekilde.

magic-the-gathering-star-wars-crossover-01-001.jpg

Mischievous Red Dead Redemption 2 oyuncuları, John Wick tarzı cinayet saldırılarına ve Django Unchained'den Candyland çatışmasının neredeyse mükemmel rekreasyonlarına katılmak için oyunun serbest biçimli açık dünya yapısından yararlandı . Diğerleri, Arthur Morgan'ın güvenilir kementini hareket halindeki bir trende yerçekimine meydan okuyan bir yolculukta talihsiz NPC'leri alıp sürüklemek, hatta Red Dead Redemption 2'nin iğrenç Micah Bell'i onu hapisten kurtarırken ona çok hak ettiği bir ceza vermek için kullandı. Red Dead Redemption 2'de oyuncuların işkence yapabileceği tüm olası hedefler değilyine de oldukça hak ediyorlar ve bazı çalışkan ve iyi niyetli NPC'ler bazen kendilerini Arthur Morgan'ın yıkıcı maskaralıklarına kapılmış bulabilirler.

YouTuber ve Red Dead Redemption 2 hayranı Brother Foller , Arthur Morgan'ın Red Dead Redemption 2'nin birçok yan sorgularından birinin parçası olarak Seamus adlı bir yan karaktere petrol tankeri vagonu satmaya hazırlanırken bir klibi paylaştığında böyleydi. Ancak, vagonu Seamus'un ahırına götürmeden önce, tabancasıyla ona birkaç atış yapar ve tanktan iki ince yağ izi sızmasına neden olur - Arthur daha sonra kullandığı birçok silahtan birinden başka bir atışla ateşler. RDR2'de . _ Seamus tüm bunlara aldırış etmez ve hasarlı tankeri “ alabildiği her petrol vagonunu alarak ” mutlu bir şekilde kabul eder. Ancak, o ve Arthur ticari işlemlerini tamamlayamadan, ortaya çıkan yangın tankere çarpar ve patlar - Arthur'u yaralı ama canlı bırakır ve Seamus cesedi ve ahırı alevler içindeyken yerde ölü olarak yatmaktadır.

Red Dead Redemption 2 Oyuncusu Petrol Tankerini Ateşe Gönderdi

Red Dead Redemption 2'nin engin açık dünyası, oyuna serbest dolaşım yaklaşımı ve hem çevre hem de NPC davranışındaki etkileyici miktarda ayrıntı, oyunun şimdiye kadar yapılmış en iyi video oyunlarından biri olarak selamlanmasının nedenlerinden bazıları - ve Red Dead Redemption 2 , bunu kanıtlamak için sayısız oyun ödülüne ve rekor kıran satış rakamlarına sahiptir. Hayranlar Red Dead Redemption 3'ün duyurulmasını beklerken bile, Rockstar'ın Eski Batı'nın sanal versiyonunda Arthur Morgan'ın şapkasına ve birçok silaha küçük dokunuşlar dahil birçok gizli ayrıntı bulmaya devam ediyorlar.

Görünüşe göre bazı Red Dead Redemption 2 oyuncuları, oyun dünyasında dolaşan birçok NPC'ye gerçekten tatsız işler yapmak için bu silahları kullanıyor - petrol tankerlerini satılmak üzereyken havaya uçurmak gibi. Seamus, bu kadar çok değerli petrol satın aldıktan sonra ikramiyeyi kazandığını düşünmüş olabilir, ancak bunun yerine sıkıntılarının ateşli bir sonuyla karşılaşmış gibi görünüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.